Kauno švara vs KM „Žalgiris“ 2 (55:80)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 27 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“

2024 vasario 27 d., Antradienis, 20:21 val., peržiūros: 87

Vasario 27 dieną "Kauno švaros" sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" (12/9) priemė svečius KM "Žalgiris – 2" (12/5) komandą.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai. Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Įpusėjus kėliniui minimalią persvarą turėjo "Kauno švara" (7:6). Antroje kėlinio pusėje iniciatyva visiškai priklausė "Žalgiris – 2" komandai, kurie sužaidus du kėlinius pirmavo rezultatu 14:22.

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Kauno švara" sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (19:24). Prasidėjus penktai minutei minutės pertraukėlės paprašė "Kauno švara", persvara buvo padidėjus iki 11 taškų (21:32). Kėlinio antroje kėlinio pusėje pamažu persvarą didino "Žalgiris -2", kurie sužaidus pusę rungtynių pirmavo rezultatu 31:49.

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Žalgiris -2", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 31:53. PRasidėjus antrai kėlinio pusei vis dar solidžią persvarą turėjo "Žalgiris – 2" (39:60). "Kauno švara" buvo sumažinę persvarą iki 16 taškų, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Žalgiris – 2" (63:44).

Ketvirtame kėlinyje "Žalgiris – 2" užtikrintai pirmavo, neleido varžovams pasivyti ir atkurti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 55:80.

Motiejus Pauliukevičius

„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)KM „Žalgiris“ iššvaistė didelę persvarą, tačiau įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:48 val.)„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)I lygoje: dramatiška KM „Žalgiris“ 2 pergalė prieš „Kautech“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 22:33 val.)Rungtynių pabaigoje „Kautech“ pirmą pralaimėjimą įrašė „Kauno švarai“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:31 val.)KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo palaužė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)KM „Žalgiris“ 2 po įtemptos kovos įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (62:60) (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:26 val.)Bilietą į finalą iškovojo „Reunion“, kurie po trilerio su pratęsimu palaužė „Kauno švarą“ (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:33 val.)„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 kovo 26 d., antradienis, 20:16 val.)