Lietuvos sporto universitetas vs Kautech (80:118)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 06 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus

2024 kovo 07 d., Ketvirtadienis, 00:53 val., peržiūros: 76

Kovo 6 dieną, Trečiadienį, Lietuvos sporto universiteto salėje įvyko rungtynės tarp Lietuvos sporto universiteto ir Kautech ekipų.

Pirmasis kėlinys buvo sužaistas apylygiai. Abi komandos gan rezultatyviai žaidė. Visgi, kiek stipresnė šį kėlinį buvo Kautech komanda kėlinį užbaigdami rezultatu (23:29)

Antrojo kėlinio metu, Kautech ekipa ėmė atitrūkti nuo rungtynių šeimininkų. Dar net neįpusėjus kėliniui, komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo (38:58)

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje beveik nepakito. P.Rudžionis šiame kėlinyje pasižymėjo keturiais taikliais tritaškiais iš eilės. Nors tai buvo gan įspūdingos atakos, to Lietuvos sporto universiteto komandai nepakako pasivyti varžovų. Lemiamojo kėlinio metu kaip ir viskas jau buvo akivaizdu. 100 taškų perkopę Kautech žaidėjai įsitvirtino priekyje.

Rezultatu 80:118 (23:29, 15:29, 20:28, 22:32) Kautech šį vakarą švenčia pergalę.

Gytis Asačiovas

KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo palaužė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)A. Gedminas sumetė 9 tritaškius, o „Kautech“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:15 val.)Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)A. Gedminas sumetė 11 tritaškių, o „Kautech“ paliko „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:18 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Kautech“ neturėjo vargu su negausiai susirinkusiais „Reunion“ krepšininkais (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)