Kautech vs Reunion (71:90)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Ketvirtame kėlinyje sugriuvę „Kautech“ nusileido „Reunion“ ekipai

2023 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 20:11 val., peržiūros: 144

Lapkričio 12 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Kautech“ ir „Reunion“ ekipų.

Rungtynes 0:7 pradėjo „Reunion“, tačiau „Kautech“ į tai taip pat atsakė spurtuodami 13:0. Vėliau šeimininkus dar patempė ir rezultatyvūs A. Babelio prasiveržimai, o po pirmo kėlinio „Kautech“ buvo priekyje 25:16.

Antrajame kėlinyje „Reunion“ dėka taiklių V. Užkuraičio ir T. Tamošiūno tolimų metimų artėjo iki 44:39.

Trečiajame kėlinyje po G. Jevstignejevo dvitaškio metimo „Kautech“ vėl įgijo dviženklį pranašumą 49:39. Vėliau sekė dar ir galingas D. Ratkaus dėjimas, tačiau „Reunion“ trimis tritaškiais kėlinio gale kirpo savo deficitą iki minimumo 62:61..

Ketvirtą kėlinuką geriau pradėjo svečiai, kurie po P. Mykolaičio dvitaškio kiek nutolo – 64:68. Vėliau dar sėkė V. Užkuraičio ir J. Lekšo tritaškiai, po kurių „Reunion“ įgijo dviženklį pranašumą. Po šių metimų „Kautech“ puolimas visiškai sustojo, o tuo naudojęsi svečiai užtikrintai pabaigė rungtynes ir iškovojo antrąją pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 71:90 (25:16, 19:23, 18:22, 9:29).

11 atk. kam.

Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)A. Gedminas sumetė 9 tritaškius, o „Kautech“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:15 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Kautech“ paskutinėmis minutėmis palaužė „Kauno švara“ ekipą (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Kautech“ neturėjo vargu su negausiai susirinkusiais „Reunion“ krepšininkais (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 20:34 val.)A. Gedminas sumetė 11 tritaškių, o „Kautech“ paliko „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)„Kautech“ sutriuškino „GZP“ ekipą ir keliauja į finalą (2024 balandžio 12 d., penktadienis, 22:26 val.)Rungtynių pabaigoje „Kautech“ pirmą pralaimėjimą įrašė „Kauno švarai“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:31 val.)