Kauno švara vs Lietuvos sporto universitetas (111:72)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 23 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“

2024 sausio 23 d., Antradienis, 20:25 val., peržiūros: 161

Sausio 23 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" priemė svečius "Lietuvos sporto universitetą". "Kauno švara" buvo laimėję šešis kartus ir kartą buvo pralaimėję. "Lietuvos sporto universitetas" buvo laimėjęs kartą ir šešis kartus buvo pralaimėjęs.

Rungtynes geriau pradėjo "Kauno švara", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 9:2. Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei septynių taškų persvarą turėjo "Kauno švara" (16:9). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Kauno švara", kurie puikia gynyba ir taikliai atakuodami padidino persvarą iki 19 taškų (33:14).

Per piremas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 17 taškų (35:18). Įpusėjus kėliniui komandas vis dar skyrė 17 taškų (41:24). Vėliau, daugiausiai greitų atakų dėka "Kauno švara" didino persvarą iki 27 taškų (60:33).

Pirmoje trečio kėlinio pusėje dar keliais taškais persvarą padidino "Kauno švara" (73:45). Antroje kėlinio pusėje skirtumas išliko panašus (82:51).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. "Kauno švara" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 111:72.

Rėjus Pumputis

„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:20 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)A. Gedminas sumetė 9 tritaškius, o „Kautech“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:15 val.)KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo palaužė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:21 val.)A. Dabožinskas pataikė 7/8 tritaškius ir atvedė „Kauno švara“ ekipą į pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas 2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 20:31 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)