Lietuvos sporto universitetas 2 vs KM „Žalgiris“ (80:76)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 07 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Pirmąją pergalę I lygoje iškovojo LSU 2 studentai.

2024 vasario 07 d., Trečiadienis, 23:00 val., peržiūros: 131

Trečiadienį, vasario 7 dieną, LSU universitete vyko I lygos susitikimas tarp „Lietuvos sporto universitetas 2“ ir KM „Žalgiris“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje dar nei vienos pergalės sezone nepasiekę LSU studentai susirinko pasiekti pirmosios ir po pirmojo kėlinio jie pirmavo rezultatu 26:21. Antrajame kėlinyje vyko labai atkakli kova ir komandos labai daug kartų prasižengė. Vis gi, vyresni studentai išnaudojo savo fizinius pranašumus ir po pirmosios pusės buvo priekyje rezultatu 48:41.

Antroje pusėje jaunųjų žalgiriečių įžaidėjui V. Grikšui gavus 4 asmenines pražangas, komanda strigo puolime ir jų varžovai po truputį artėjo prie pirmosios pergalės. Paskutiniame kėlinyje žiūrovams užmigti neleido D. Daukšo du dėjimai iš eilės, kurie taip pakėlė žalgiriečių banga puolime, jog likus vienai minutei iki ketvirto kėlinio pabaigos, jie lygino rezultatą rungtynėse. Vis gi, studentai geriau sužaidė pabaigą ir iškovojo pirmąją pergalę I lygoje rezultatu 80:76.

Jaunųjų žalgiriečių derbyje pergalę iškovojo antra komanda. (2023 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:55 val.)I-oje lygoje atkaklus LSU komandų derbis (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 23:44 val.)Trigubą dublį surinkusio J. Mačiulio vedama „Reunion“ išvargo pergalę prieš LSU studentus. (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Kautech“ įrašė devintąjį iš eilės pralaimėjimą LSU-2 studentams. (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)„GZP“ iškovojo pirmą pergalę nesunkiai įveikę KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Kautech pergalė Žalgirio mokykloje (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:31 val.)I lygoje: Triuškinanti Reunion pergalė prieš Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:23 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Kartu su triuškinama „GZP“ pergale krito ir visų laikų tritaškių rekordas (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 22:35 val.)