Sparta vs Kauno technikos kolegija (71:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Po permainingos kovos ‒ „Kauno technikos kolegijos“ pergalė

2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 23:24 val., peržiūros: 1150

Antradienį, lapkričio 18 dieną, Milikonių vidurinėje mokykloje susitiko "C" lygos, B pogrupio ekipos – "Sparta" (šeimininkai) ir "Kauno technikos kolegija" (svečiai). Visos rungtynės vyko gan permainingai – tai viena, tai kita ekipa įsiveržia į priekį. Po trijų kėlinukų, šeimininkai turėjo trapų pranašumą, tačiau lemiamą ketvirtį kiek geriau sužaidę svečiai, išsivežė pergalę.

Pirmąjį kėlinį kiek geriau pradėjo "KTK" vyrukai, kurie įgijo menką trijų taškų pranašumą. Po kelių atakų šeimininkai įsiveržė į priekį ir turėjo minimalų pranašumą, tačiau svečiai laimėjo atkarpėlę 0:6 bei vėl įsiveržė į priekį. Po pirmojo kėlinio rezultatas 15:19. Antrąjį kėlinį vėl geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus įgavo jau aštuonių taškų atotrūkį, tačiau greitai rezultatas tapo lygus po sėkmingos šeimininkų atkarpos. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis bei į ilgąją pertrauką išėjo esant lygiam rezultatui – 31:31.

Trečiasis kėlinys klostėsi gan apylygiai. Komandos žaidė taškas į tašką ir tik kėlinukui einant į pabaigą "KTK" ekipa įgavo keturių taškų pranašumą, tačiau kėlinį sėkminga 8:2 atkarpa baigę "Spartos" vyrai, turėjo trapią persvarą po ketvirčio – 54:52. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus persvėrė rezultatą ir įgavo keturių taškų pranašumą. Tačiau šeimininkai surezgė sėkmingą spurtą 10:2 ir patys įgavo keturių taškų persvarą. Visgi, svečiai dar nesudėjo ginklų. N.Aleknavičius pelnė savo ekipai keturis taškus paeiliui bei turėjo galimybę išvesti savo komandą į priekį, tačiau prametė baudos metimą. Rezultatas lygus. Likus trims sekundėms iki kėlinio pabaigos "KTK" žaidėjas Š.Krilavičius pataisė nesėkmingą komandos draugo metimą ir taip išplėšė pergalę savo komandai. Galutinis rungtynių rezultatas 71:73.

Sparta: Robertas Talevičius – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Antanas Kilas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Juozas Kajokas – 14 tšk.

Kauno technikos kolegija: Vytautas Alonderis – 17 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Klaidas Jankaitis – 16 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Nerijus Aleknavičius – 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2014 lapkričio 18 d., 23:28 val.
Pataisiau. Vadinasi protokole buvo sumaišyti numeriai.
KTK12014 lapkričio 18 d., 23:14 val.
Sumaišėt Vytauto Alonderio su Sigito Vaitkaus statistiką.
Rungtynių pabaigoje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:07 val.)„Kauno technikos kolegija“ pasiekė nesunkią pergalę namuose (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 19:02 val.)„SRC ‒ 2“ nusileido „Kauno Technikos Kolegijai“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)