Banga vs Sporto manija (74:105)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Fantastišką puolimą pademonstravusi „Sporto manija“ įveikė B lygos lyderius

2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 23:05 val., peržiūros: 831

Ketvirtadienio vakarą VDU centro sporto salėje įvyko B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėme „Banga“ (šeimininkai) ir „Sporto manija“ (svečiai). Iki šio susitikimo „Banga“ pirmavo B lygoje su devyniomis pergalėmis (9-1), tuo tarpu svečių sąskaitoje buvo penki laimėjimai (5-4). Pirmasis šių komandų susitikimas, įvykęs dar lapkričio mėnesį, baigėsi „Bangos“ pergale 76:72.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo lygia kova ir jam įpusėjus po taiklaus svečių komandos žaidėjo R. Pociaus tritaškio rezultatas buvo lygus 11:11. Visgi, „Sporto manijos“ ekipa, kėlinuko antroje pusėje, vedina to pačio R. Pociaus, pelniusio šiame ketvirtyje trylika taškų, spurtavo ir pasibaigus kėlinukui pirmavo 17:26.

Antro kėlinuko pradžioje puikiai sužaidė kiti du svečių žaidėjai – M.Kudirka ir A.Januška, kurių pastangomis „Sporto manija“ įgijo šešiolikos taškų persvarą 22:38. Tačiau tada „Banga“ spurtavo 15:4 ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų 37:42. Kėlinuko pabaigoje, svečiams pavyko sustabdyti „Bangos“ spurtą ir įpusėjus rungtynėms „Sporto manija“ pirmavo 37:49.

Trečio kėlinuko pradžioje atrodė, jog „Banga“ pasiruošusi greitai pasivyti savo varžovus ir taiklus A. Karbausko tritaškis sumažino svečių persvarą iki 48:54. Visgi, prarasti kamuoliai, „Sporto manijos“ greitos atakos labai greitai leido svečiams įgyti solidesnę persvarą ir po trijų kėlinukų pirmauti jau 58:75.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje M.Kudirka pelno aštuonis taškus ir leidžia „Sporto manijai“ peržengti dvidešimties taškų ribą 64:86. Tada dar po tritaškį prideda J.Pranevičius ir A.Januška, dar kelios greitos atakos ir „Sporto manija“ lengvai peržengia šimto taškų ribą. Fantastiškas svečių komandos krepšininkų žaidimas puolime ir puikus pataikymas leidžia „Sporto manijai“ nugalėti iki šiol tik vieną pralaimėjimą teturėjusius „Bangos“ krepšininkus. Galutinis rungtynių rezultatas 74:105.

Po rungtynių „Bangos“ komandos treneris Šarūnas Liesis, paklaustas, kokias išvadas komanda padarys po tokių rungtynių, atsakė: „padaryti išvadas..sportininkai daro išvadas, ką aš galiu padaryti. Paprasčiausiai, patys turi su savimi susitvarkyti. Jeigu išeinam žaisti galvodami, kad priešininkas pasiduos, o mes čia paimsim ir pasivaikščiosim, padarysim klaidų, negrįšim į gynybą ir laimėsim, tai labai gerai, kad gavom į skudurus. Gal truputėlį vėl protas atsistos į vietas, kad nesame tokie geri. Reikia gerai žaisti, o ne gerai galvoti apie save“.

„Prieš rungtynes vienas žmogus sakė, jog laimėsite šitas rungtynes, o jūs atsakėte, jog bandysite žaisti. Neblogai gavosi?“

„Sporto manijos“ ekipos treneris Modestas Vaškūnas: „iš tikrųjų, gavosi tikrai neblogai. Galiu pasakyti, tikrai labai kultūringai, gražiai žaidėm, pataikėm labai gerus metimus. Galiu pasakyti, mūsų aukšti šiandien sužaidė nerealiai, iš viso. Iš kur metė, iš ten pataikė, tai galima sakyti, nuo to ir prasidėjo pergalė. Kai meta žmonės iš bet kur ir pataiko, tai čia, kaip sako, būk tu koks nori priešininkas geras, gaunasi taip, kad pralošimas pas juos. Sakau, viskas šiandien gavosi“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Banga: Paulius Počiuipa – 17 tšk., Povilas Liesis – 17 tšk., Aurimas Karbauskas – 13 tšk., Renatas Issak – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Arnas Lubys – 10 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Sporto manija: Rokas Pocius – 30 tšk. (10 atk. kam.), Arnoldas Januška – 21 tšk., Mantas Kudirka – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Deividas Pogužinskas – 18 tšk. (5 perimt. kam.), Justinas Pranevičius – 16 tšk. (7 rezult. perd., 8 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

„Basement“ tolimais metimais palaužė „Sporto maniją“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 23:30 val.)Antroje rungtynių pusėje prigesusi „Sporto Fėja & Detagama“ nespėjo koja kojon su „Banga“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)D. Pogužinsko pelnyti 52 taškai leido „Sporto manijai“ užtikrintai nugalėti BK „Centre“ (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 11:42 val.)„Sporto manija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2016 kovo 11 d., penktadienis, 01:21 val.)TIk ketvirtajame kėlinyje „Sporto manija“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ ekipą (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:21 val.)„Kauno SRC” atlaikė „Sporto manijos“ šturmą ir iškovojo pergalę (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:24 val.)Kuriozišku įvykiu paženklintame mače „Sporto Fėja & Detagama“ parklupdė „Sporto Manijos“ jaunimą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)Dviženklę persvarą iššvaisčiusi „Banga“ atlaikė „Sporto Manijos“ šturmą ir atstatė serijoje lygybę (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:58 val.)