BC STUDENTAI vs BC AMBI (85:67)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

BC " Studentai" šventė pirmą pergalę "Iššūkio" taurėje

2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 19:16 val., peržiūros: 1832

Sekmadienį, Sausio 6 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, "Iššūkio" taurės M pogrupio, rungtynės, tarp BC "Studentų" (šeimininkai) ir BC "Ambi" (svečiai) ekipų. Antroje rungtynių pusėje užtikrintą savo pranašumą įrodė aikštelės šeimininkai. Rungtynių rezultatas – 85:67 (21:19, 20:19, 23:18, 21:11).

Pirmajame kėlinuke komandos demonstravo lygią kovą. Po taiklaus D. Greivio tritaškio metimo svečiai buvo įgiję penkių taškų pranašumą. Tačiau šeimininkai atsakė septyniais taškai iš eilės ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje svečiai vėl buvo įgiję vieno taško pranašumą, bet D.Greivys smeigė dar vieną tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį . Rezultatas po kėlinio – 21:19.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir komandos toliau kovojo taškas į tašką. Pirmaujanti komanda vėl keitėsi kelis kartus. Kėliniui artėjant į pabaigą V.Mačiulis tolimu metimu išvedė svečius į priekį, bet šeimininkai į tai atsakė penkiais iš eilė M. Judicko taškais ir įgijo keturių taškų pranašumą. Tačiau V.Mačiulis smeigė dar vieną tritaškį ir sumažino skirtumą iki minimumo. Kėlinį dviem taikliais baudų metimais užbaigęs M.Šulcas, padidino savo komandos pranašumą iki trijų taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 41:38.

Trečio kėlinio pradžioje vėl vyko lygi kova. Po keturių iš eilės taškų svečiai pirmavo 55:56, tačiau tada šeimininkai surengė spurtą 9:0 ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo du tritaškius pataikęs V.Narbutas. Rezultatas po trijų kėlinių – 64:56.

Ketvirtajame kėlinuke jau šeimininkai dominavo aikštelėje. Jie neleido savo varžovams lengvai persivaryti aikštelės ir spaudė juos. Svečiai sutriko, darė daug klaidų ir leido savo varžovams surengti nemažai greitų atakų. Rezultatas po keturių kėlinių – 85:67.

Šeimininkų komandos kapitonas A.Čiužas sakė: „ Nauji metai – nauja pergalė.“

Svečių komandos treneris V.Mačiulis sakė: „ Antroje pusėje prasidėjo chaosas. Padarėme labai daug klaidų, varžovai padarė tokį lengvą spaudimą, kuris mus išmušė iš vėžių. Sveikiname varžovus“.

BC "Studentai" - Martynas Judickas 21 tšk., Egidijus Račinskas 17 tšk. (17 atkovotų kamuolių), Vilius Narbutas 16 tšk.

BC "Ambi" - Alius Žibortovičius 24 tšk.,Vaidotas Mačiulis 18 tšk., Donatas Greivys 10 tšk.

BC "Studentai" patyrė trečią nesėkmę (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 19:50 val.)BC"Studentai" nesunkiai įveikė "Lokius" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:14 val.)"Veiverių Amberis" įveikęs "Ambi" iškovojo pirmą pergalę sezone (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 19:49 val.)BC "Studentai" neturėjo vargo su "Partizanais" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:37 val.)Puikus trečiasis kėlinukas leido BC "Studentams" pasiekti užtikrintą pergalę (2013 vasario 12 d., antradienis, 21:42 val.)BC "Studentai" nepasipriešino negausiai susirinkusiesms "SK Mattas" krepšininkams (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:01 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo triuškinančią pergalę namų aikštėje (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:31 val.)"Dumblas" iškovojo triuškinamą pergalę (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:39 val.)"Darbas" lengvai įveikė BC "Studentai" ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:02 val.)BC ''Studentai'' krito Garliavoje nuo galingo Veiverių "Amberio" žaidimo (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 04:22 val.)