Šešių sūrių vs Resmila.lt (80:70)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 24 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šešių sūrių“ krepšininkai tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Resmila.lt“

2017 balandžio 25 d., Antradienis, 00:08 val., peržiūros: 1019

Pirmadienį, balandžio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Šešių sūrių“ ir svečių „Resmila.lt“ ekipų. Susitikimą žymiai geriau pradėjo šeimininkai, tačiau vėliau žaidimas išsilygino ir tik ketvirtame kėlinuke vėl spurtavę „Šešių sūrių“ žaidėjai šventė pergalę rezultatu 80:70 (22:13, 13:19, 21:24, 24:14).

Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkų snaiperiai sužibėjo visu gražumu, ko pasekoje pastarieji įgijo aštuonių taškų pranašumą ir iki kėlinuko pabaigos tik didino pranašumą, kuris pasiekė vienuolika taškų. Vis tik, antrame kėlinuke žaidimas išsilygino ir „Resmila.lt“ ėmė vytis varžovus, ko pasekoje, įpusėjus ketvirčiui rezultatas jau buvo lygus. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę „Šešių sūrių“ susigrąžino nedidelį atotrūkį. 35:32.

Po ilgosios pertraukos svečius į priekį timptelėjo M. Maslenikovo taiklūs tolimi metimai, kurių dėka „Resmila.lt“ persvėrė rezultatą savo naudai. Nepaisant to, pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai čia pat surengė spurtą bei susigrąžino iniciatyvą. Kiek vėliau pirmaujanti komanda dar keitėsi kelis kartus, tačiau ir vėl sėkmingą atkarpą sužaidę šeimininkai įgijo trijų taškų pranašumą, tačiau itin sunkų tritaškį paskutinėmis sekundėmis smeigęs M. Maslenikovas rezultatą išlygino. Ketvirtame kėlinuke ir vėl pasižymėję „Šešių sūrių“ snaiperiai galutinai išsklaidė intrigą, ko pasekoje pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai. 80:70.

Ši pergalė „Šešių sūrių“ žaidėjams atvėrė kelią į pusfinalį, kuriame jie susikaus su „Kauno Rami“ ir BC „Straight“ poros nugalėtoju.

„Šešių sūrių“ krepšininkai po ilgosios pertraukos susitvarkė su „VU KHF“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai be vargo sutriuškino „Vilkus“ (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Šešių sūrių“ ekipa pergale startavo Pavasario „Sportturo“ taurės varžybose (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:07 val.)„Šešių sūrių“ ekipa žengia į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 22:29 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale „Old S/M“ palaužė „Šešių sūrių“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Return“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:29 val.)„Resmila.lt“ ekipa neturėjo daug vargo su „Coca Cola“ komanda (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Resmila.lt“ „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „Acme“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:33 val.)