VU Kauno fakultetas vs Žalgirio KA - 3 (73:74)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 gegužės 02 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Neįtikėtiną atkaklumą pademonstravę „Žalgirio KA ‒ 3“ krepšininkai palaužė „VU Kauno fakultetą“

2024 gegužės 02 d., Ketvirtadienis, 22:27 val., peržiūros: 164

Gegužės 2 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „Sportturas“ taurės 2024 komandos „VU Kauno fakultetas" (šeimininkai) ir „Žalgirio KA ‒ 3“ (svečiai). Rungtynės buvo tikras pavyzdys, kad visuomet reikia kovoti iki galo. Dar ketvirtojo kėlinuko viduryje „Žalgirio KA ‒ 3“ turėjo 15 taškų deficitą ir atrodė, kad rungtynių likimas jau aiškus, tačiau per likusį laiką „Žalgirio KA ‒ 3“ pademonstravo charakterį, sugrįžo į rungtynes ir galiausiai paskutinėje atakoje persvėrė rezultatą, bei iškovojo pergalę rezultatu 73:74 (30:13, 11:11, 18:23, 14:27).

Susitikimo pradžioje labai galingai startavo šeimininkai, kurie rinko visus atšokusius kamuolius ir greitame puolime nesunkiai pelnydavo taškus. Skirtumas augo taip sparčiai, kad jau pirmame ketvirtyje komandas skyrė 17 taškų. Antrame ketvirtyje komandos visiškai sustojo puolime, o žaidimas tapo lygesnis. Vis tik „VU Kauno fakultetas" persvara išliko labai solidi, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 41:24.

Po ilgosios pertraukos ekipos vis dar žaidė lygiai. Abiejų komandų žaidime buvo daug broko, netaiklių metimų, bet kovingumo tikrai netrūko. Laikas bėgo ir atrodė, kad „VU Kauno fakultetas" pasiims nesunkią pergalę, tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą skirtumas ėmė mažėti. Iš pradžių neatrodė, kad gali svečiai panaikinti tokį didelį pranašumą, bet paskutinės minutės jiems susiklostė itin palankiai. „VU Kauno fakultetas" pramėtė viską, o „Žalgirio KA ‒ 3“ kaip tik ėmė pataikyti ir du tritaškiai metimai ne tik išlygino, bet ir pirmą kartą rungtynėse išvedė „Žalgirio KA ‒ 3“ į priekį. Per likusias keletą sekundžių šeimininkai nebeužpuolė ir apmaudžiai paleido pergalę iš savo rankų 73:74.

Jokūbas Venslovas

„Kelių priežiūra“ įrodė savo pranašumą prieš „Žalgirio KA ‒ 3“ ekipą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:50 val.)Tik po pratęsimo „Promatecha“ įrodė pranašumą prieš „Žalgirio KA-3“ ekipą (2024 gegužės 14 d., antradienis, 21:52 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VU fakultetas“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Sportturas“ mažojoje taurėje į pusfinalį žengė „Old Galera“. (2024 gegužės 17 d., penktadienis, 20:24 val.)Po ilgosios pertraukos prabudę „Krepsiniofanai.lt 1“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:47 val.)„VU Kauno fakultetas“ užtikrintai įveikė aštuntfinalį (2024 gegužės 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)