Kauno švara vs Lietuvos sporto universitetas (86:79)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 05 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Lietuvos sporto universitetas“ ketvirtame kėlinyje surengė šturmą, tačiau nusileido „Kauno švara“ ekipai

2023 gruodžio 05 d., Antradienis, 20:46 val., peržiūros: 160

Gruodžio 5 d., antradienį, Kauno švaros sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Kauno švara“ (3-0) ir „Lietuvos sporto universitetas“ (1-2) ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinuke „Kauno švara“ naudojosi svečių dažnomis pražangomis ir realizuodami baudų metimus pirmavo po kėliniui pasibaigus 22:17.

Antrą kėlinį šeimininkai pradėjo spurtuodami 15:2 ir tolo iki 37:19. Nors po R. Pumpučio penkių taškų „Lietuvos sporto universitetas“ artėjo iki dešimties taškų, bet kėlinio pabaiga vėl priklausė „Kauno švara“ ekipai, kuri po dviejų L. Grėbliūno tritaškių vėl tolo. Įpusėjus susitikimui 48:29.

Trečiajame kėlinyje svečių žaidėjas L.Biekša rungtynes papuošė dėjimu, visgi tai nepadėjo „Lietuvos sporto universitetas“ ekipai artėti. Po trijų kėlinių 72:48.

Ketvirto kėlinio pradžia prasidėjo svečių spurtu 0:18 ir per keturias minutes skirtumas mažėjo iki 72:66. Visgi, daugiausia G. Kreimerio ir V. Škėmos tikslių metimų dėka „Kauno švara“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 86:79 (22:17, 26:12, 24:19, 14:31).

13 rezult. perd.

„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Kauno švara“ įveikė ketvirtame kėlinyje varžovus prisivijusius KM „Žalgirį“ (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Kautech“ paskutinėmis minutėmis palaužė „Kauno švara“ ekipą (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:21 val.)Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo palaužė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)