Kaunas vs Kauno technikos kolegija (54:80)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80).

2015 vasario 06 d., Penktadienis, 01:23 val., peržiūros: 1250

Vasario 5 dieną C lygoje „ALTreklama“ pirmenybėse susitiko šeimininkai „Kaunas“ ir svečiai „Kauno technikos kolegija“. Pirmoje pusėje kova vyravo apylygė, nors po pirmųjų 10 minučių rezultatu (11:18) buvo svečiai. Antrajame kėlinuke „Kauno techniko kolegija“ pasididinoskirtumą ir po dviejų kėlinuku buvo priekyje (29:37). Antroje varžybų pusėje vaizdas neseitė ir „Kauno technikoskolegija“ šventė pergalę rezultatu (54:80).

Pirmąjį kėlinį pradėjo taiklus svečių tolimas metimas, tačiau į jį šeimininkai atsakė surengdami spurtą (8:2). Po kurios svečiu ekipa paprašė minutės pertraukėles. Po pertraukėles :Kauno technikos kolegija“ surengė atsakomąjį spurtą (3:13) ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje (11:18).

Antrajame kėlinuke šeimininkams sunkiai sekėsi pasivyti varžovus, nors ir priartėjo kėlinio pabaigoje prie oponentų, tačiau kėlinuką vis tiek pralaimėjo 1 tašku ir po 20 minučių žaidimo turėjo 8 taškų deficitą (29:37).

Po ilgosios pertraukos kėlinio pradžioje vyravo lygus žaidimas. „Kaunas“ vis dažniau taikydavo zonine gynybą, kurią svečiai puikiai įveikė pataikydami tritaškius metimus ir atitoldami nuo oponentų saugiu atstumu (43:59).

Ketvirtajame kėlinuke „Kaunas“ ekipai nepavyko gražinti intrigos į šias rungtynes ir „Kauno technikos kolegija“ šventė pergalę rezultatu (54:80)

Po rungtynių laimėtoju trenerė S.Donėlaitė teigė: Šiandien laimėjome, nes pataikėme neblogai iš tolimų distancijų, beto puikiai sekėsi pulti greitose atakose.

Kaunas: Andrius Olberkis – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Rolandas Tamošiūnas – 17 tšk. (20 atk. kam.), Gediminas Šuklevičius – 11 tšk.

Kauno technikos kolegija: Aivaras Kazlauskas – 26 tšk., Klaidas Jankaitis – 13 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Nerijus Aleknavičius – 13 tšk., Tomas Gustaitis – 11 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Kauno technikos kolegija“ pasiekė nesunkią pergalę namuose (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 21:18 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:07 val.)„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)