NEBAJERIS vs GRIZLIAI (46:55)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 03 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Eigulių vid. M-klos soprto salė, Žeimenos g. 66, Kaunas

"Grizliai" ir toliau išlieka nesuklupę

2011 gruodžio 03 d., Šeštadienis, 20:42 val., peržiūros: 2767

Šeštadienio popietę KKL "C" lygos "Top Sport" pirmenybėse "Nebajeris" buvo nusiteikę pirmieji "nudirti kailį" pakiliai šiame sezone rungtyniaujantiems "Grizliams". Nors susitikimo svarstyklės buvo tik keturiais taškais "Grizlių" pusėje po trijų kėlinių, tačiau ketvirtame ketvirtyje svečiai dar labiau padidino atotrūkį nuo varžovų ir iškovojo dar vieną pergalę rezultatu (46:55).

Susitikimą abi komandos pradėjo kiek apsnūdusio, o didesnį dėmesį sutelkė į gynybą ir puolimą paliko antraplaniame vaidmenyje. Kėliniui įpusėjus abiejų ekipų taškų kraitis buvo kiek skurdokas (5:4). Antroji kėlinuko pusė taip pat nespindėjo gražiu, atakuojančiu krepšiniu. Po antro taiklaus Povilo Butkevičiaus tritaškio rezultatas tapo (12:9). Per likusį laiką "Grizliai" atsakė viena taiklia bauda iš dviejų, o tas pats Povilas Butkevičius pelnė du taškus (14:10).

Antrojo kėlinio pradžioje žaidimas išsilygino, o Aidas Vilpišauskas taikliu tritaškiu metimu atstatė pusiausvyrą susitikime (17:17), vėliau (21:21). Aismantas Zasas tritaškiu metimu dar kartą išvedė "Nebajerį" į priekį (24:21), tačiau neilgam. Kėlinio pabaigą "Grizliai" laimėjo 0:7 ir prieš ilgąją pertrauką jau svečiai buvo priekyje (24:28).

Antrojoe rungtynių pusėje "Grizliai" pabandė pabėgti nuo varžovų ir po dviejų Gedimino Kemzūros taškų su pražanga rezultatas tapo (28:35). Vis tik, šeimininkai neilgai trukus vėl sugebėjo kiek aptirpdyti varžovų pranašumą (32:36), o ketvirtis baigėsi rezultatu (34:38).

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 0:9 ir skirtumas pirmą kartą susitikime išaugo iki dviženklio (34:47). Neilgai trukus, jau šeimininkai toliašaudės artilerijos pagalba spurtavo 10:2 ir skirtumas vėl sumažėjo iki 5 taškų (44:49). Vis tik, "Grizliai" nebuvo linkę išleisti pergalės iš savo rankų ir po atkarpos 0:6 jų pranašumas vėl pasiekė dviženkį (44:55). Per likusį laiką "Nebajeris" sugebėjo "atžaisti" du taškus, tačiau daugiau rimtesnės intrigos sukurti nepavyko. "Grizliai" iškovojo dar vieną pergalę ir toliau lieka nesuklupę (46:55).

Po rungtynių "Nebajerio" strategas Povilas Butkevičius kalbėjo: "Visų pirma, šiandien mūsų žaidėjai žaidė po vieną. Varžovai žaidė visai kitokį – komandinį krepšinį. Tikriausiai jų ekipa kartu žaidžia jau ne pirmus metus, nes jaučiasi susižaidimas. Mūsų situacija visai kitokia – tai mums pirmasis sezonas ir trūksta susižaidimo. Šiek tiek trūko ir sėkmės. Nors žaidėme savo salėje, tačiau su varžovų kamuoliu, tikriausiai tai sutrukdė iškovoti pergalę (juokiasi). Varžovai paliko gan gerą įspūdį. Kiek mačiau, daugumą rungtynių jie žaidė namuose, šį kartą laimėjo ir išvykoje, gerai ir kietai gynėsi. Manau jie kažka šiais metais turėtų laimėti ar eiti toli".

"Grizlių" komandos treneris Audrius Butkus apie rungtynes sakė: "Pirminės minyts tai tokios, kad šeštadienis, visi apsimiegoję, kiek labiau pradėjome žaisti tik antrame kėlinuke. Manau, kad šiandien sužaidėme prastas rungtynes, tačiau pavyko laimėti. Varžovų lyderis pernai žaidė pas mus, nebloga jų komanda, daug žmonių, žaidžia nusiteikę. Vis tik, manau, kad nei jie sužaidė šiandien gerai, nei mes".

"Nebajerio" gretose išsiskyrė: Aismantas Zasas 18 taškų (13 atk. kam), Povilas Butkevičius 16 taškų (6 atk. kam)

"Grizlius" į pergalę vedė: Gediminas Kemzūra 20 taškų (11 atk. kam), Tadas Navickas 10 taškų (6 atk. kam), Aidas Vilpišauskas 9 taškai

"Grizliai" nugalėjo "Dumblo" ekipą (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:42 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinuke pranoko "Nanas" ekipą (2012 sausio 31 d., antradienis, 00:23 val.)"Grizliai" sudraskė "Šernus" - miško pasaka baigėsi (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)"Grizliai" lengvai laimėjo prieš "Šernus" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinyje įveikė "Naną" (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)"Grizliai" sudraskė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 12:31 val.)"Grizlių" ekipa antroje rungtynių dalyje palaužė šeimininkus (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 23:45 val.)"Grizliai" be vargo nugalėjo "Maybe" (2011 spalio 19 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Nebajeris" iškovojo labai sunkią pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 23:25 val.)"Grizliai" ir antrą kartą įveikė "Sporto manijos & Amici pizza" komandą (2012 vasario 17 d., penktadienis, 22:17 val.)