KM „Žalgiris“ 2 vs Reunion (95:102)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą

2024 vasario 06 d., Antradienis, 21:18 val., peržiūros: 237

Vasario 6 dieną KM Žalgiris sporto mokyklos sporto sdalėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" – 2 (9/4) priemė svečius "Reunion" (8/7).

Rungtynes komandos pradėjo nerezultatyviai, sužaidus dvi minutes rezultatu 0:2 pirmavo "Reunion". Baigiantis šeštai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė "Žalgiris" – 2 (3:12). Komandos žaidė labai greitai, daugelis atakų buvo greitos. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatu 14:24 pirmavo "Reunion".

Antrą kėlinį geriau pradėjo "Žalgiris" – 2, kurie sužaidus dvi minutes turėjo penkių taškų deficitą (19:24). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė keturi taškai (29:33). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Reunion", kurie per paskutines dvi kėlinio minutes padidino persvarą iki devynių taškų (39:48).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų (47:49). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas buvo padidėjęs iki 12 taškų (51:63). Antroje kėlinio pusėje "Reunion" greitu rungtynių tempu padidino persvarą iki 17 taškų (61:78).

Ketvirtame kėlinyje užtikrintai žaidė "Reunion", neleido varžovams atkurti intrigos, nors gale rungtynių leido šiek tiek priartėti. Rungtynės baigėsi rezultatu 95:102.

Vytautas Čepas

Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 kovo 26 d., antradienis, 20:16 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:21 val.)„Reunion“ po pratęsimo palaužė KM „Žalgirį“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„GZP“ palaužė jaunuosius KM „Žalgiris“ 2 žaidėjus (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 22:54 val.)Negausiai susirinkę „Reunion“ rungtynių pabaigoje įveikė „GZP“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:29 val.)„GZP“ antroje rungtynių pusėje įrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgirį“ 2 komandai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 21:32 val.)Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ 2 (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:29 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)