BC „Gazuotas pienas“ vs Grande (80:66)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 16 d., Penktadienis, 19:55 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“

2016 gruodžio 16 d., Penktadienis, 22:26 val., peržiūros: 1600

Penktadienį, gruodžio 16 -ąją dieną, Dainavos progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, I pogrupio rungtynės, kuriose šeimininkai BC „Gazuotas pienas“ priėmė svečių „Grande“ krepšininkus.

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai, apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir tik sužaidus beveik pusę kėlinuko šeimininkams pavyko kiek atitrūkti – 11:6. Per likusį kėlinio laiką „Grande“ puolimas kiek sustojo, o BC „Gazuoto pieno“ ekipa spurtavo 6:0 ir po pirmojo kėlinio paliko svečiams 9 taškų deficitą – 21:12.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiams ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau įpusėjus kėliniui įsižaidė ir jie. Nors vienu metu varžovai jau buvo nutolę dviženkliu skirtumu (24:14), bet „Grande“ krepšininkai nepalūžo ir pelnę 9 taškus sumažino deficitą iki 4 taškų – 27:23. Visgi šeimininkai sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigoje ir BC „Gazuoto pieno“ persvara vėl šoktelėjo – 39:31.

Po didžiosios pertraukos komandos rungtyniavo apylygiai, tačiau šeimininkų susikrautas pranašumas leido jiems įtikinamai pirmauti – 53:38. Šį kartą „Grande“ krepšininkai geriau užbaigė kėlinuką ir prieš lemiamą ketvirtį sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų – 56:45.

Paskutiniame kėlinyje BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai ir toliau kontroliavo rungtynes, įpusėjus kėliniui turėjo 13 taškų persvarą (67:54). Laiko spurtui, kuris leistų pasivyti varžovus „Grande“ komandai jau nebeužteko ir jiems teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 80:66.

Po rungtynių pakalbintas BC „Gazuoto pieno“ vyr. treneris J.Eibukas džiaugėsi savo komandos žaidimu puolime, tačiau dėl gynybos turėjo nemažai pastabų žaidėjams ir norėtų, kad žaidėjai praleistų mažiau taškų į savąjį krepšį.

BC „Gazuotas pienas“: Elvinas Kaluginas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Stankevičius – 15 tšk., Pijus Mykolaitis – 13 tšk., Mantas Gasperavičius – 11 tšk.

Grande: Emilijus Petrauskas – 20 tšk., Mantas Karauskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Jacikas – 10 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:08 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)Bedantį puolimą demonstravęs BC „Gazuotas pienas“ neprilygo „Akademijai“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:52 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)BC „Gazuotas pienas“ dėl pergalės pernelyg nepersistengė (2016 lapkričio 18 d., penktadienis, 21:36 val.)