KG Group – Paskoliukas vs Šilainiai & Noriuauto.lt (129:118)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Šilainiai & Noriuauto.lt“ metė prideramą iššūkį „Elito“ lyderiams, bet nelaimėjo

2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 23:04 val., peržiūros: 1171

Pirmadienio vakarą Lietuvos „Elito“ lygos „Top Sport“ pirmenybių lyderiai „KG Group – Paskoliukas“ priėmė svečius – „Šilainių & Noriuauto.lt“ komandos žaidėjus. Nors viso susitikimo metu rungtynių eigą kontroliavo šeimininkai, tačiau svečiai neleido varžovams „užmigti ant laurų“. Net ir atsilikinėdami dviženkliu skirtumu „Šilainių & Noriuauto.lt“ krepšininkai nenuleido rankų ir kovojo iki susitikimo pabaigos. Vis tik, „KG Group – Paskoliukas“ pateisino favoritų etiketę ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę rezultatu (129:118).

Susitikimą daugiau nei užtikrintai pradėję šeimininkai greitai spurtavo 19:4. Vis tik, „Šilainiai & Noriuauto.lt“ po minutės pertraukėlės į aikštelę grįžo daug kovingesni ir greitai atsakė spurtu 2:11 (21:15). Per likusį kėlinuko laiką abi ekipos puolime ėmė darbuotis iš peties. „KG Group – Paskoliukas“ per likusį ketvirčio laiką savo sąskaitą papildė dar 17 taškų, o „Šilainiai & Noriuauto.lt“ atsakė 13 (38:28).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai savo atsilikimą sumažino iki vienženklio (42:34). „KG Group – Paskoliukas“ jautė, kad yra stipresni nei varžovai, tačiau už atsipalaidavimą „Šilainiai & Noriuauto.lt“ dar kartą nubaudė varžovus ir skirtumas tarp ekipų sumenko iki trijų taškų (56:53), o netrukus ir iki dviejų taškų (59:57). Tačiau greitai šeimininkai ir vėl susigrąžino sau turėtą 10-ies taškų pranašumą (67:57). Kėlinio pabaigą sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie savo atsilikimą vėl sumažino iki 7-ių taškų (69:62).

Vos prasidėjus trečiajam ketvirčiui „KG Group – Paskoliukas“ šovė į priekį ir nutolo 15-os taškų atstumu (77:62), o ilgainiui pirmavo jau 19-os taškų persvara (87:68). Atrodė, kad intriga iš šio susitikimo palengva dingsta ir kad šeimininkai dar vienus varžovus nubaus negailestingu skirtumu. Nors per likusį ketvirčio laiką svečiai stabilizavo padėtį aikštėje, tačiau jų atsilikimas prieš lemiamą kėlinį vis dar buvo didžiulis (100:82).

Paskutiniojo kėlinio metu aikštėje ir toliau dominavo uraganiškas puolimas. Abi ekipos visiškai apnuogino gynybą ir toliau buvo susitelkę tik į puolimą. Panašu, kad šio kėlinio metu toks žaidimo stilius parankesnis buvo svečiams. „Šilainiai & Noriuauto.lt“ palengva sumažino savo atsilikimą iki 11-os taškų (105:94). Tačiau čia pat šeimininkai vėl atstatė kiek saugesnę persvarą (112:96). „Šilainiai & Noriuauto.lt“ į pagalbą pasitelkę toliašaudę artileriją ėmė sparčiai mažinti deficitą ir kėliniui baigiantis komandas skyrė tik 6 taškai (116:110), o čia pat skirtumas tarp ekipų tapo vos 5 taškai (118:113). Tačiau lemiamu metu „KG Group – Paskoliukas“ vėl pademonstravo savo jėgą ir įtvirtino pergalę rezultatu (129:118).

Po rungtynių „Šilainių & Noriuauto.lt“ komandos treneris Vitoldas Kapočius sakė: „Kaip ir visuomet pas mus buvo trumpas atsarginių žaidėjų suolelis bei trūko priekinės linijos. Trūko vieno greito, aukšto ir mobilaus žmogaus – būtume tada didesnę intrigą sukėlę. Varžovai greiti, žaidžia greitą, gerą žaidimą – kovingi. Viskas gerai su varžovais (šypsosi)“.

„KG Group – Paskoliuko“ ekipos variklis Artūrs Pelšs po susitikimo teigė: „Pergalę lėmė mūsų žaidėjų meistriškumas, o ypač aukštų. Maži žaidėjai sužaidė pagal savo galimybės, o aukšti kaip visada – daug geriau (šypsosi). Varžovai nustebino savo tritaškių pataikymu bei kovingumu. Nors buvo tik šešiese, tačiau su mumis kovojo“.

KG Group – Paskoliukas: Vilius Šumskis – 32 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Pupinis – 28 tšk. (23 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aidas Makūnas – 25 tšk. (5 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Kęstutis Vaičekauskas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Artūrs Pelšs – 14 tšk. (11 rezult. perd.)

Šilainiai & Noriuauto.lt: Karolis Meiliūnas – 37 tšk. (12 rezult. perd.), Edvinas Vaina – 34 tšk. (14 atk. kam.), Vitoldas Kapočius – 18 tšk., Henrikas Paulauskas – 13 tšk. (11 atk. kam., 7 perimt. kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2015 kovo 05 d., 13:22 val.
Parodyk nors 1 komandą, kuri reguliaraus sezono metu rimtai ginasi Elito lygoje? Kai atkrintamosios prasidės, tada ir gynyba atsiras ;)
Skautas2015 kovo 04 d., 12:22 val.
Juokas ima kiek silainiams primeta tasku. Nieks net nesigina pries juos
Anonimas2015 kovo 03 d., 01:59 val.
Visai nėra Šilainiai "per silpni" Elito lygai kaip kai kam komentaruose ėmė atrodyti
Pagirtiną kovingumą pademonstravę „Šilainiai & noriuauto.lt“ iškovojo pergalę (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:50 val.)Roberto Bitino tritaškiai metimai nesuteikė „Šilainiams & Noriuauto.lt“ progos rimčiau pasipriešinti „Tegrai“ (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:34 val.)„Tegra“ įveikė „Šilainiai & Noriuauto.lt“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 06:57 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau žengia be kluptelėjimų „Elito“ lygoje (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:32 val.)„KG Group – Paskoliukas.lt“ sostinėje neišvargo pergalės bei turėjo pripažinti „Vilniaus kolegijos“ pranašumą (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„Vilniaus Kolegija“ namuose nepasigailėjo negausiai susirinkusios „Šilainiai & Noriuauto.lt“ ekipos (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Jaunalietuviai – R2P Sport" antrą kartą įveikė "Šilainiai & Noriuauto.lt" ekipą (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 01:56 val.)„Pazintysxxx.com“ nesvetingai priėmė svečius iš Kauno ‒ „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:42 val.)„KG Group – Paskoliukas“ ‒ Elito lygos čempionai (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:56 val.)„PazintysXXX.com“ užmėtė varžovus tolimais metimais (2015 vasario 16 d., pirmadienis, 23:10 val.)