PazintysXXX.com vs Šilainiai & Noriuauto.lt (115:67)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Šilo g. 5a, Vilnius, LT-10322

„Pazintysxxx.com“ nesvetingai priėmė svečius iš Kauno ‒ „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą

2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 21:42 val., peržiūros: 1199

Vilniaus krepšinio lygos Elito divizione „Pazintysxxx.com“ ekipa sostinėje priėmė svečius iš Kauno – „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą. Aikštelės šeimininkai įveikė svečių ekipą triuškinančiu rezultatu 115:67.

Šeimininkai mačą pradėjo trimis tolimais metimais – du smeigė E.Ruzgas, vieną pridėjo A.Sirvydis, tačiau „Pazintysxxx.com“ ekipai vis sunkiau sekėsi gintis prieš Š. Labenską, kuris pelnė visus pirmuosius septynis ekipos taškus (13:7). Vis tik šio žaidėjo meistriškumo norint panaikinti deficitą nepakako, o kiti komandos nariai pirmoje kėlinio pusėje per daug nesireiškė. Įpusėjus kėliniui – 23:12. Kėlinio laikui einant į pabaigą svečių deficitas vis didėjo. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 36:15.

Antrojo kėlinio pradžioje „Pazintysxxx.com“ dar labiau atitrūko, o A. Sirvydžio du taškai, išprovokuota pražanga bei realizuotas baudos metimas padidino šeimininkų persvarą iki 24-ių taškų 43:19. „Šilainiai – Noriuauto.Lt“ ekipos deficitas augo kaip ant mielių ir komandai niekaip nesisekė rasti priešnuodžio, kaip šį procesą sustabdyti. Prieš didžiąją pertrauką – 66:24.

„Šilainiai – Noriuauto.Lt“ ir toliau nesisekė, nekrito ne tik metimai iš žaidimo, bet ir baudos. Tuo tarpu „Pazinciuxxx.com“ ekipai krito viskas. Įpusėjus trečiajam kėliniui svečių deficitas siekė jau 43-is taškus – 79:36. Šį kėlinį užbaigė Š. Labensko tolimas metimas, po kurio švieslentėje degė skaičiai 88:45.

Nesikeitė vaizdas aikštelėje ir lemiamajame ketvirtyje. Puikiai atrodė šeimininkų tandemas E.Ruzgas ir G.Andrijauskas, kurie kabino kamuolį ore bei negailėjo gražių epizodų aikštelėje buvusiems žiūrovams. Į rungtynes vėlavę kauniečiai sostinėje turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą rezultatu 115:67.

Darius Dudėnas, „Pazintysxxx.com“:

Rungtynės buvo labai lengvos. Priešininkai, ko gero, atvažiavo ne pilnos sudėties ir kovoti nebuvo nusiteikę. Prieš mačą tikrai galvojome, kad bus rimtos rungtynės. Kiek teko žiūrėti ir juos analizuoti, priešininkų sudėtis atrodė grėsmingai. Bet, atvažiavo, kaip ir sakiau, matyt, ne pilnos sudėties ir ne tie, kurie reikia.

Kalbant apie mūsų komandos spragas, mums dar trūksta įžaidėjo. Nerandame kuo papildyti šios pozicijos, tačiau užtat turime labai stiprius aukštaūgius (šypsosi, – aut. past.).

Labai tikiuosi, jog Kaune dvikova prieš šią komandą bus žymiai rimtesnė. Nes važiuoti į Kauną ir laimėti per pusę būtų labai neįdomu. Tikimės intriguojančios kovos ir, žinoma, pergalės.

Justas Ališauskas, „Šilainiai & Noriuauto.Lt“:

Manome, kad šiandien labai prastai švilpė teisėjai, galbūt sekretoriatas apsiriko skaičiuodamas rezultatą. Tai yra pagrindinės pralaimėjimo priežastys. Žinoma, šiek tiek įtakos galėjo turėti ir prastas pataikymas.

„Pazintysxxx.com“ – gera, susižaidusi komanda, o mes į Vilnių atvažiavome silpniausiu penketu. Kodėl? Nemažai traumuotų ir sergančių ekipos narių. Pirmajame kėlinyje gerokai pralaimėjome ir vėliau rungtyniavome atsipalaidavę. Važiavome be aukštų žmonių, nebuvo ir pagrindinių mažiukų. Iš tikrųjų žinojome, kad pralaimėsime, bet negalvojome, kad tokiu dideliu skirtumu.

Ar nebus kelionė atgal į Kauną? Ne, tikrai nebus. Be to, priešininkams Kaune pažadame geresnę kovą.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga
Jurgita Grigalaitytė

„PazintysXXX.com“ nesvetingai sutiko „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Tegra“ įveikė „Šilainiai & Noriuauto.lt“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 06:57 val.)„Vilniaus Kolegija“ namuose nepasigailėjo negausiai susirinkusios „Šilainiai & Noriuauto.lt“ ekipos (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Vilniaus Kolegija“ neturėjo didesnio vargo su „Šilainiais & Noriuauto.lt" (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Pazintysxxx.com“ nesunkiai įveikė Vilniaus kolegiją (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)Pagirtiną kovingumą pademonstravę „Šilainiai & noriuauto.lt“ iškovojo pergalę (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:50 val.)Nervingoje kovoje „Pazintysxxx.com“ rezultatu 90:94 nusileido „United & Radijas Tau“ komandai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:23 val.)„United & Radijas Tau“ pasiekė revanšą prieš „Šilainius & Noriuauto.lt (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Pazintysxxx.com“ įveikė Vilniaus kolegiją (2015 sausio 30 d., penktadienis, 09:59 val.)„Pazintysxxx.com“ antrą kartą nugalėjo „Tegros“ ekipą bei pateko į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:03 val.)