UNITED & Radijas Tau vs Šilainiai & Noriuauto.lt (80:57)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„United & Radijas Tau“ pasiekė revanšą prieš „Šilainius & Noriuauto.lt

2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 23:53 val., peržiūros: 1210

Pirmadienį, sausio 5 dieną, Sabonio KC įvyko Elito lygos, "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "United & Radijo Tau" ir svečių "Šilainių & Noriuauto.lt" ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios žaidimo vadžias į savo rankas paėmė aikštės šeimininkai, ir, nors varžovai ir buvo kelis kartus grėsmingai priartėję, tačiau užtikrintai žaidęs "United & Radijas Tau" iškovojo solidžią pergalę rezultatu 80:57 (18:12, 19:16, 19:11, 24:18).

Jau pačioje susitikimo pradžioje žymiai aktyviau žaidę aikštės šeimininkai įgijo nedidelį pranašumą. Vis tik, kiek vėliau "Šilainiams & Noriuauto.lt" pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo, bet likusias kelias pirmojo kėlinuko minutes geriau sužaidęs "United & Radijas Tau" sugebėjo padidinti skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. 18:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje tolimais metimais varžovų krepšį užmėtę šeimininkai staiga padidino skirtumą tarp ekipų iki dešimties taškų, tačiau čia pat spurtavę svečių komandos žaidėjai sumažino deficitą iki keturių taškų. Kaip ir pirmajame kėlinuke, pabaigą geriau sužaidė "United & Radijas Tau", ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vienuolika taškų. 37:28.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai surengė spurtą net 14:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 2-ijų taškų. Kiek vėliau "Šilainiai & Noriuauto.lt" dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau tai buvo tik trumpalaikis blykstelėjimas, nes "United & Radijas Tau" nebuvo linkę iššvaistyti pranašumo. Vis tik, trečiojo ketvirčio pabaigą geriau sužaidę svečių krepšininkai sugebėjo sušvelninti savo deficitą iki septyniolikos taškų. 56:39.

Paskutinėje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai žaidė treniruočių pobūdžio žaidimą, kuo puikiai pasinaudoję varžovai sugebėjo sumažinti skirtumą tarp komandų iki minimumo. Vis tik, laiku susigriebę R.Urkio auklėtiniai spurtavo net 17:2 ir džiaugėsi užtikrintu revanšu rezultatu 80:57.

"United & Radijas Tau": Giedrius Būda – 15 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Gedminas – 13 tšk., Leonardas Ivanovas – 12 tšk. (14 atk. kam.), Karolis Tarvydas – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

"Šilainiai & Noriuauto.lt": Karolis Meiliūnas – 17 tšk., Henrikas Paulauskas – 10 tšk., Justinas Kalnutis – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Tegra“ įveikė „Šilainiai & Noriuauto.lt“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 06:57 val.)„Vilniaus Kolegija“ neturėjo didesnio vargo su „Šilainiais & Noriuauto.lt" (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Vilniaus Kolegija“ namuose nepasigailėjo negausiai susirinkusios „Šilainiai & Noriuauto.lt“ ekipos (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:07 val.)"United & Radijas Tau" palaužė "Jaunalietuvius - R2P Sport" (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 22:41 val.)„United & Radijas Tau“ antrą kartą pripažino „Tegros“ pranašumą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:16 val.)„United & Radijas Tau“ po sunkios kovos tapo bronzine „Elito“ lygos komanda (2015 gegužės 12 d., antradienis, 21:16 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „United & Radijas Tau“ ekipa turėjo pripažinti „Vilniaus Kolegijos“ pranašumą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Pazintysxxx.com“ nesvetingai priėmė svečius iš Kauno ‒ „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:42 val.)Andriaus Gedmino benefisas nepadėjo „United & Radijui Tau“ apginti savo tvirtovės nuo „PazintysXXX.com“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:05 val.)Elito lygoje „UNITED & Radijas Tau“ iškovojo kelialapį į pusfinalį (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)