Šilainiai & Noriuauto.lt vs UNITED & Radijas Tau (82:61)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pagirtiną kovingumą pademonstravę „Šilainiai & noriuauto.lt“ iškovojo pergalę

2014 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 1370

Pirmadienį, gruodžio 22 dieną, Sabonio KC įvyko "Elito" lygos, "TopSport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Šilainių & Noriuauto.lt" ir svečių "United & Radijo Tau" ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė panašiai, todėl skirtumas tarp jų didelis nebuvo, tačiau po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungė vos šešiese susirinkę aikštės šeimininkai, kurie sugebėjo atitolti nuo varžovų bei išlaikyti pranašumą iki rungtynių pabaigos, kas ir lėmė jų pergalę rezultatu 82:61 (18:15, 20:19, 26:12, 18:15).

Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodė svečių krepšininkai, kurie buvo įgiję septynių taškų pranašumą ir išlaikė jį dar kelias minutes, kol aikštės šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir rezultatą išlygino. Kėlinuko pabaigoje sėkmingai pasirodęs J.Kalnutis sugebėjo išvesti savo komandą į priekį, suteikdamas jai trijų taškų pranašumą. 18:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje "United & Radijas Tau" susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, tačiau ilgai jos neišlaikė, nes netrukus, ir vėl šešis taškus be jokio atsako pelnę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą. Kiek vėliau pirmaujanti komanda dar keitėsi pora kartų, tačiau antrojo kėlinuko pabaigoje rezultatyvią atkarpą 10:2 sužaidę "Šilainiai & noriuauto.lt" padidino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. 38:34.

Po ilgosios pertraukos ir toliau atkakliai rungtyniavę šeimininkų krepšininkai, taiklių tolimų metimų dėka ėmė sparčiai tolti nuo varžovų, ko pasekoje įpusėjus trečiam kėlinukui komandas skyrė jau vienuolika taškų. Kiek vėliau "United & Radijas Tau" dar sugebėjo nežymiai sušvelninti atsilikimą, tačiau ir toliau lyg iš natų žaidę "Šilainiai & noriuauto.lt" spurtavo 9:0 bei padidino savo persvarą iki aštuoniolikos taškų. 64:46.

Paskutinėje rungtynių dalyje svečių žaidėjai dar bandė vytis varžovus, tačiau stebuklų neįvyko. Tolimi G.Purausko bei J.Kalnučio metimai neleido "United & Radijui Tau" net pagalvoti apie mažesnį deficitą, ko pasekoje, iki pat paskutinės rungtynių minutės rimtai žaidusiems aikštės šeimininkams pavyko pasiekti pergalę rezultatu 82:61.