Šilainiai & Noriuauto.lt vs Vilniaus kolegija (84:94)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Vilniaus Kolegija“ neturėjo didesnio vargo su „Šilainiais & Noriuauto.lt"

2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 23:47 val., peržiūros: 1131

Pirmadienio vakarą Lietuvos "Elito" lygoje į dvikovą stojo "Šilainiai & Noriuauto.lt" bei "Vilniaus Kolegija". Didesnė intriga susitikime laikėsi bene 10 minučių, po kurių dar priekyje buvo šeimininkai. Vėliau vilniečiai įjungė pavarą, kuri akivaizdžiai buvo per aukšta varžovams. Pradėję didinti atotrūkį svečiai užtikrintai perėmė rungtynių kontrolę ir nutolo saugiu atstumu, kurį nepersistengdami išlaikė iki susitikimo pabaigos (84:94).

Runktynes "Šilainiai & Noriuauto.lt" pradėjo užtikrintai ir spurtavo 8:2. Nors svečiai po šalto dušo atsitokėjo ir ėmė rungtyniauti sėkmingiau puolime, tačiau kėliniui įpusėjus jų atsilikimas vis tiek buvo 4 taškai (13:9). Per likusį laiką šeimininkai sugebėjo spurtuoti 6:0 ir skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (19:9). Vis tik, "Vilniaus Kolegija" sugebėjo pataikyti du tolimus metimus iš eilės ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių atsilikinėjo 4-iais taškais (19:15).

Antrasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu 2:9, o pirmaujanti komanda pasikeitė (21:24). "Šilainiai & Noriuauto.lt" sugebėjo dar kartą ir tuo pačiu paskutinį kartą išsiveržti į priekį (28:26). Vėliau "Vilniaus Kolegija" pradėjo diktuoti savo sąlygas ir nutolo 7-iais taškais (28:35). Rezultatui esant (34:39) svečiai ir vėl sužaidė užtikrinčiau ir prieš ilgąją pertrauką įgijo tą pačią 7-ių taškų persvarą (39:46).

Po ilgosios pertraukos vilniečiai ir toliau didino apsukas, o neilgai trukus jų pranašumas išaugo iki 15-os taškų (43:58). Nors "Šilainiai & Noriuauto.lt" buvo sumažinę atsilikimą iki 12-os taškų (49:61), tačiau čia pat "Vilniaus Kolegija" pelnė dar 6-is taškus be atsako ir jau turėjo 18-os taškų persvarą (49:67). Susikrovę triuškinamą persvarą vilniečiai kiek atsipalaidavo ir tuo pasinaudoję Kauno atstovai šiek tiek juos prisivijo, tačiau vis tiek prieš lemiamą kėlinį turėjo 13-os taškų deficitą (64:77).

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje svečiai ir toliau kontroliavo padėtį, o jų pranašumas visą laiką buvo pakankamai saugus (75:87). Ilgainiui "Vilniaus Kolegija" savo pranašumą padidino iki 17-os taškų ir jų pranašumas abejonių nebekėlė (75:92). Turėdami pergalingą pranašumą bei laiką savo pusėje svečiai leido sau kiek atsipalaiduoti, o tuo pasinaudoję šeimininkai savo atsilikimą sumažino iki 10-ies taškų, tačiau tai rungtynių nugalėtojo nepakeitė. "Vilniaus Kolegijos" vaikinai susitikimą laimėjo rezultatu (84:94).

Po rungtynių "Vilniaus Kolegijos" komandos treneris Stanislovas Razulis sakė: "Kuomet varžovai svečiavosi pas mus, pažadėjo, jog šiandien išvysime jų pirmąją komandą. Tačiau jų pirmos komandos nemačiau, kaip ir nemačiau rimto pasipriešinimo iš varžovų pusės. To pasekjoje gavosi, kad ir mūsų komandos žaidėjai rungtyniavo atsipalaidavę. Manau bet kuriuo atveju būtume laimėję. Varžovų gretose žaidėjų šiandien buvo daugiau nei pirmoje dvikovoje, tačiau nieko naujo jie šiandien neparodė – lengva pergalė".

Šilainiai & Noriuauto.lt: Arūnas Giedraitis – 24 tšk. (14 atk. kam.), Giedrius Purauskas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 14 tšk., Henrikas Paulauskas – 12 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Vilniaus kolegija: Laurynas Kirlys – 20 tšk., Simonas Januškis – 19 tšk. (10 atk. kam.), Darius Kibildis – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Darius Stonkus – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Leščinskas – 10 tšk.

„Vilniaus Kolegija“ namuose nepasigailėjo negausiai susirinkusios „Šilainiai & Noriuauto.lt“ ekipos (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Tegra“ įveikė „Šilainiai & Noriuauto.lt“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 06:57 val.)„United & Radijas Tau“ pasiekė revanšą prieš „Šilainius & Noriuauto.lt (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:53 val.)Vilniaus kolegija be didesnio vargo pranoko „UNITED & Radijas Tau“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 11:32 val.)„Pazintysxxx.com“ nesvetingai priėmė svečius iš Kauno ‒ „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Vilniaus kolegija“ pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nusileido „United & Radijas TAU” komandai (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Vilniaus kolegija“ nesulaukė pasirpeišinimo iš „Jaunalietuvių – R2P Sport“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)Vilniaus kolegija nugalėjo Jaunalietuvių - R2P Sport komandą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)"Jaunalietuviai – R2P Sport" antrą kartą įveikė "Šilainiai & Noriuauto.lt" ekipą (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 01:56 val.)„Vilniaus Kolegija“ po permainingos kovos palaužė „Tegrą“ (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)