Tegra vs PazintysXXX.com (79:81)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 20 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Š. Marčiulionio krepšinio akademija, Raitininkų g. 4a, Vilnius, LT-09200

„Pazintysxxx.com“ antrą kartą nugalėjo „Tegros“ ekipą bei pateko į finalą

2015 balandžio 20 d., Pirmadienis, 23:03 val., peržiūros: 1254

„NESE Casino Vilniaus krepšinio lygos“ Elito diviziono antrajame pusfinalyje „Tegra“ savo namų aikštelėje rezultatu 79:81 antrą kartą turėjo pripažinti „Pazintysxxx.com“ ekipos pranašumą.

Mačą ekipos pradėjo atkaklia kova taškas į tašką, nei vienai komandai susitikimo pradžioje nepavyko įgauti didesnio nei dviejų taškų pranašumo (6:6). Tiesa, įpusėjus kėliniui „Tegra“ suklydo du kartus iš eilės, o tai išnaudoję „Pazintysxxx.com“atstovai atitrūko 10:6. Šeimininkų treneriui A. Umbrasui tokie pokyčiai aikštelėje įspūdžio nedarė, tad tolimesnę taktiką jis nutarė aptarti minutinės pertraukėlės metu. Po jos „Tegrai“ pavyko sustyguoti savo žaidimą, pagerinti gynybą bei persverti rezultatą savo ekipos naudai (14:12). Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 20:12.

Antrojo kėlinio pradžioje ekipos apsikeitė tolimais metimais, tačiau „Pazintysxxx.com“ deficitas ir toliau nemažėjo, o sužaidus keturias ketvirčio minutes „Tegra“ savo atotrūkį padidino iki dviženklio (32:25). Dabar jau svečiai suskubo prašyti minutinės pertraukėlės bei sprendė dilemą, kaip stabdyti įsisiautėti pradėjusius šeimininkus. Tiesa, po jos „Pazintysxxx.com“ netruko sumažinti deficito iki 4-ių taškų bei priminė „Tegrai“, kad tikėtis lengvos kovos neverta. Kėlinio pabaigoje trečiąjį savo tritaškį šį vakarą smeigė M.Girnius bei padidino „Tegros“ pranašumą iki 7-ių taškų. Po dviejų kėlinių – 47:40.

Trečiąjį kėlinį pradėjo dar vienas taiklus M. Girniaus tolimas metimas, padidinęs šeimininkų pranašumą iki dviženklio, tačiau tokiais skaičiais švieslentėje komanda bei jos sirgaliai džiaugėsi neilgai. E. Ruzgo vedama „Pazintysxxx.com“ ekipa po truputį deficitą tirpdė. Įpusėjus kėliniui – 55:49. Jau netrukus puikiai sužaidė D. Dudėno ir E. Ruzgo tandemas ir iš „Tegros“ persvaros liko vos du taškai (55:53). Tiesa, apsiginti svečiams nepavyko – kitoje atakoje tolimu metimu atsakė G.Ramonas. Po trisdešimties žaidimo minučių – 65:61.

Lemiamojo ketvirčio pradžioje kiek padvejojęs, ar mesti, tolimą metimą smeigė svečių aukštaūgis Š.Sliesoraitis. Nors audringais aplodismentais salėje buvusių žiūrovų palydėtas tritaškis sumažino „Pazintysxxx.com“ deficitą iki minimalaus, „Tegrai“ ir vėl pavyko staigiai atstatyti kelių taškų pranašumą. Įpusėjus kėliniui – 73:67. Likus pusantros minutės iki kėlinio pabaigos tritaškį, persvėrusį rezultatą, smeigė E. Rugzas. Tiesa, tuo pačiu atsakė ir M.Girnius. Likus 30 sek. – 79:79. Prie baudų metimo linijos stojęs T.Šablinskas abi baudas prametė, o paskutinę kėlinio sekundę pergalę dvitaškiu „Pazintysxxx.com“ ekipai išplėšė I.Juškevičius. „Pazintysxxx.com“ serijoje iki dviejų pergalių iškovojo antrąją pergalę rezultatu 81:79 bei pateko į Elito diviziono finalą.

Tegra: Henrikas Šliogeris – 21 tšk., Martynas Girnius – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Vaidas Bendikas – 13 tšk., Tadas Šablinskas – 11 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Domantas Bimba – 10 tšk.

PazintysXXX.com: Edvinas Ruzgas – 34 tšk., Ignas Juškevičius – 17 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Darius Dudėnas – 17 tšk. (10 atk. kam.)

Audrius Virbickas, „Tegros“ vadovas:

Pritrūkome sėkmės. Visas rungtynes kontroliavome, priešininkai gal tik vieną kartą buvo įsiveržę į priekį. Rungtynių pabaigoje jie išlygino žaidimą ir, kaip matėte, paskutinis metimas buvo aidint sirenai. Be abejo, pralaimėjimas apmaudus, bet ką darysi. Paskutiniais metais ramiau žiūriu į tokius dalykus. Mes esame tokių rungtynių laimėję, ir kiti turi laimėti. Toks yra sportas.

Dabar žaisime dėl trečios vietos. Praėjusiame sezone žaidėme finale. Tarp kitko, prieš tą patį priešininką žaidėme pusfinalyje, laimėjome. Mūsų komanda buvo stipresnė. Šiemet jie pasiekė revanšo turėdami kiek kitokios sudėties ekipą. Tuo tarpu mes nesusirinkome, žaidėme septyniese, vienas žaidėjas rungtyniavo su trauma. Viskas susideda – pavargome.

Darius Dūdėnas, „Pazintysxxx.com“:

Rungtynės buvo labai sunkios. Neturėjome savo greitojo įžaidėjo Evaldo, teko žaisti šiek tiek lėčiau. Ne taip nuvarginome priešininkus, kurie puikiai pataikė. Mūsų snaiperiams nelabai sekėsi pataikyti. Bet per kraują, šiaip ne taip, laimės dalykas, pavyko laimėti. Mažai gal susirinkome, neturėjome galimybės atlikti daug keitimų. Įtemptas sezonas ir Ignui, kuris turi daug rungtynių ir nuvargsta. Na, pavargę bėgiojome bėgiojome ir žvaigždės mums nusišypsojo.

Kokie apdovanojimai laukia Igno už pergalingą metimą? Vaišinsime alumi. Pradžiai alus, o vėliau žiūrėsime. Dar reikia pirmą vietą laimėti.

„Tegra“ – labai gera, puikiai sukomplektuota komanda, turinti stiprius, pataikančius ir gerai kamuolius kovojančius aukštaūgius. Tikrai prieš juos sunku žaisti. Ši ekipa yra mūsų principinė priešininkė, prieš kurią visada smagu žaisti ir niekada nežinome, kaip baigsis rungtynės.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga
Jurgita Grigalaitytė

„PazintysXXX.com“ 85:76 įrodė savo pranašumą prieš „Tegros“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 08:26 val.)„United & Radijas Tau“ antrą kartą pripažino „Tegros“ pranašumą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:16 val.)„Pazintysxxx.com“ nesunkiai įveikė Vilniaus kolegiją (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)„PazintysXXX.com“ nesvetingai sutiko „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:08 val.)„KG Group ‒ Paskoliuko“ penketukas antrą kartą parklupdė „Tegrą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:13 val.)Nervingoje kovoje „Pazintysxxx.com“ rezultatu 90:94 nusileido „United & Radijas Tau“ komandai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Pazintysxxx.com“ nesvetingai priėmė svečius iš Kauno ‒ „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:42 val.)Elito lygos Vilniaus derbyje ‒ sunki „Pazintysxxx.com“ pusfinalio pergalė prieš „Tegrą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:26 val.)„PazintysXXX.com“ pirmąjį pralaimėjimą privertė patirti „KG Group – Paskoliukas“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:57 val.)„PazintysXXX.com“ užmėtė varžovus tolimais metimais (2015 vasario 16 d., pirmadienis, 23:10 val.)