UNITED & Radijas Tau vs Tegra (87:108)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 27 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„United & Radijas Tau“ antrą kartą pripažino „Tegros“ pranašumą

2015 sausio 27 d., Antradienis, 23:16 val., peržiūros: 1038

Antradienio vakarą KKL "Elito" lygoje į antrąją šiame sezone akistatą stojo "UNITED & Radijas Tau" ir "Tegra". Vilniuje "Tegros" krepšininkai neleido suabejoti savo jėgomis, todėl kauniečiai savoje arenoje siekė revanšo. Vis tik, prieš pajėgų varžovą "UNITED & Radijo Tau" vyrai susirinko negausiomis pajėgomis ir tai apsunkino kovą dėl pergalės. Nors po trijų kėlinių šeimininkai dar buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje, tačiau itin galinas vilniečių ketvirtasis kėlinys leido jiems išsivežti pergalę į sostinę (87:108).

Susitikimą abi komandos pradėjo itin dideliu tempu bei taiklumu, kurio pavydėtų net "Eurolygos" komandos. Rezultatas švieslentėje keitėsi žaibiškai, o pirmaujanti komanda keitėsi ko ne kas ataką. Žaidime "kas daugiau įmes" po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo šeimininkai. Jie vien šio kėlinio metu pataikė 7 tolimus metimus bei laimėjo ketvirtį (33:30).

Antrasis ketvirtis prasidėjo dar penkiais "UNITED & Radijo Tau" taškais (38:30). Tačiau čia pat "Tegra" atsakė spurtu 0:9 ir pirmaujanti komanda dar kartą pasikeitė (38:39). Ilgainiui žaidimas aikštėje kiek išsilygino ir skirtumas tarp ekipų svyravo vos keliais taškais. Kėliniui baigiantis ir vilniečiams pirmaujant rezultatu (49:51) šeimininkai surengė puikų spurtą 12:2 bei prieš ilgąją pertrauką įgijo 7-ių taškų pranašumą (61:53).

Prasidėjus antrajai rungtynių pusei "UNITED & Radijas Tau" dar šiek tiek padidino apsukas ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki rekordinio (71:59). Suprasdami, kad dar labiau leidę pabėgti varžovams "Tegros" žaidėjai gali turėti rimtų problemų, jie ėmėsi daryti išvadas. Svečių spurtas 0:6 leido skirtumą sumažinti perpus (71:65). Nors šeimininkai dar kartą buvo atstatę dviženklę persvarą (76:65), tačiau jos iki kėlinio pabaigos neišsaugojo ir skirtumas prieš lemiamą ketvirtį tarp komandų sumenko iki 4-ių taškų (81:77).

Ketvirtasis kėlinukas liaudiškai tariant "vyko į vieną pusę". Šeimininkai akivaizdžiai ėmė stokoti jėgų, o savo vaidmenį suvaidino atsarginių žaidėjų suolelio ilgumas. Vilniečiai susitikimo pabaigai išsaugoję daugiau jėgų ėmė dominuoti aikštėje ir iki kėlinio vidurio pelnė net 16 taškų, į kuriuos varžovai atsakė vos dviem (83:93). Keturi iš eilės "UNITED & Radijo Tau" taškai kiek atgaivino intrigą, tačiau neilgam (87:93). Svečiai surengė spurtą, kuris užsitęsė iki rungtynių pabaigos ir po atkarpos 0:15 "UNITED & Radijas Tau" turėjo pripažinti "Tegros" pranašumą (87:108).

Po rungtynių "Tegros" komandos treneris sakė: "Rungtynės buvo kiek neįprastos, o ypatingai pirmasis kėlinys. Manau kokias penkias minutes nė viena iš komandų neprametė. Rezultatas po pirmos pusės taip pat sakė, kad taip gintis negalima. Įkritus į duobę trečiame kėlinuke, minutės pertraukėlės metu vyrai apsiramino ir tai davė savo vaisių. Skirtumas, kuriuo atsilikinėjome labai nebaugino, nes esame įpratę atsilikinėti tokiu skirtumu, o šiuolaikiniame krepšinyje 11 ar 12 taškų nieko nereiškia ir lengvai galima juos panaikinti, kuomet gerai pataikai. Rungtynės Vilniuje buvo panašios ir ketvirtame kėlinyje mes juos taip pat palaužėme. Šiandien pergalę manau galėjo lemti tai, kad mūsų geresnis fizinis pasiruošimas".

UNITED & Radijo Tau" komandos atstovas spaudai Leonardas Ivanovas po susitikimo kalbėjo: "Pralaimėjimo priežastis labai paprasta – pavargome. Mūsų komanda daug rungtyniauja, o šiandien atėjome vos šešiese, kai tuo tarpu varžovai turėjo pakankamai nemažai keitimų. Rungtynių pabaigoje pavargome, neatlaikėme jų didelės rotacijos".

UNITED & Radijas Tau: Liutauras Lukošenkinas – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Gedminas – 19 tšk., Leonardas Ivanovas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Tarvydas – 12 tšk.

Tegra: Martynas Girnius – 31 tšk., Tadas Šablinskas – 21 tšk., Henrikas Šliogeris – 19 tšk., Gediminas Poviliauskas – 15 tšk. (19 atk. kam.)

Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „United & Radijas Tau“ ekipa turėjo pripažinti „Vilniaus Kolegijos“ pranašumą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)„United & Radijas Tau“ po sunkios kovos tapo bronzine „Elito“ lygos komanda (2015 gegužės 12 d., antradienis, 21:16 val.)„Pazintysxxx.com“ antrą kartą nugalėjo „Tegros“ ekipą bei pateko į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:03 val.)„United & Radijas Tau“ pasiekė revanšą prieš „Šilainius & Noriuauto.lt (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:53 val.)„KG Group ‒ Paskoliuko“ penketukas antrą kartą parklupdė „Tegrą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:13 val.)„PazintysXXX.com“ 85:76 įrodė savo pranašumą prieš „Tegros“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 08:26 val.)Andriaus Gedmino benefisas nepadėjo „United & Radijui Tau“ apginti savo tvirtovės nuo „PazintysXXX.com“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Vilniaus Kolegija“ po permainingos kovos palaužė „Tegrą“ (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)Elito lygoje „UNITED & Radijas Tau“ iškovojo kelialapį į pusfinalį (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)"United & Radijas Tau" palaužė "Jaunalietuvius - R2P Sport" (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 22:41 val.)