KG Group – Paskoliukas vs PazintysXXX.com (97:85)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2015 gegužės 12 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KG Group – Paskoliukas“ ‒ Elito lygos čempionai

2015 gegužės 12 d., Antradienis, 23:56 val., peržiūros: 1400

Gegužės 12 dieną įvyko Elito lygos finalo rungtynės, kuriose susitiko Kauno ir Vilniaus ekipos, „KG Group – Paskoliukas“ ir „PazintysXXX.com“. Nuo rungtynių pradžios pirmieji į priekį šovė svečiai, kurie įpūsėjus kėliniui pirmavo 6:13, o kėlinį laimėjo minimaliu rezultatu 26:27. Antrajame kėlinyje kaip ant sparnų žaidę šeimininkai greitai įsiveržė į priekį ir net igijo dviženklį pranašumą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 52:43. Trečiajame kėlinyje beveik neklydę „KG Group – Paskoliukas“ žaidėjai surengė atkarpą 15:3 taip užsitikrindami labai geras pozijas ketvirtajam kėliniui. (79:57). Po pirmųjų lemiamo kėlinio minučių viskas paaiškėjo, 5 taškais padidintas skirtumas visiškai panaikino intriga, nepadėjo ir svečių puikiai sužaista rungtynių pabaiga. Galutinis rungtynių rezultatas 97:85.

Rungtynės prasidėjo labai aktyviai ir komandos žaidė rezultatyviai. Pirmasis kėlinys pasidalino į dvi puses, pirmojoje dominavo svečiai, vėliau spurto iniciatoriumi tapo šeimininkų komandos centras V.Šumskis pelnęs 6 taškus be atsako, taip panaikindamas deficitą ir išlygindamas rezultatą. „PazintysXXX.com“ ekipą į priekį vedė D.Dudėnas, kuris per 10 minučių pelnė net 13 taškų taip prisidėdamas prie minimalaus komandos pranašumo. (26:27)

Antrajame kėlinyje tokį patį lyderį atrado ir Kauno ekipa, K.Pupinis per 10 minučių pelnė 11 taškų inicijuodamas savo komandos pakilimą, besibaigiant kėliniui Kauniečiai jau pirmavo 11 taškų skirtumu. Visgi intriga tikrai nedingo, kadangi pagrinde penkiese žaidę šeimininkai, turėjo tik du atsarginius žaidėjus, kuomet varžovai galėjo leisti sau didelę, bei lygiaverčia žaidėjų rotacija. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 52:43.

Trečiąjį kėlinį labiau nusiteikę pradėjo šeimininkai, surengę spurtą 15:3 jie sukūrė rungtynių lūžį, po kurio svečiams jau buvo minimaliai šansų atsitiesti. Nors ir penkiese beveik visus tris kėlinius žaidę Kauniečiai išlaikė aukštą tempą, tuo pačiu duominuodami kovoje dėl atšokusių kamuolių. Besibaigiant kėliniui svečiai pajuto kad situacija labai prasta, tad pradėjo gelbėtis tritaškiais metimai, tai neveikė, kadangi per visas rungtynes jie pataikė tik 5 tritaškius. Po trečiojo kėlinio komandas skyrė 22 taškai.

Lemiamo kėlinio pradžioje šeimininkai įkalė dar dvi tolimas vinis į oponentų krepšį taip nutraukdami bet koka varžovų viltį. Įpusėjus kėliniui žiurovai ir žaidėjai susitaikė su rungtynių baigtimi, visgi šeimininkai atsipalaidavo per daug ir per kelias minutes skirtumas ištirpo iki 14. Vilniečiai dar stengėsi pakilti iš pelenų, tačiau laikas buvo negailestingas, o oponentai tuo pasinaudojo ir iškovojo pergalę, bei aukso medalius rezultatu 97:85.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas : Karolis Pupinis („KG Group – Paskoliukas“)

KG Group – Paskoliukas: Vilius Šumskis – 23 tšk. (11 atk. kam.), Tautvydas Barštys – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Pupinis – 22 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd.), Eimantas Aukštikalnis – 17 tšk., Kęstutis Vaičekauskas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

PazintysXXX.com: Darius Dudėnas – 25 tšk., Ignas Juškevičius – 20 tšk. (18 atk. kam., 6 išpr. praž.), Edvinas Ruzgas – 15 tšk., Gytis Andrijauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„KG Group – Paskoliukas“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 00:45 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau žengia be kluptelėjimų „Elito“ lygoje (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:32 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ nesunkiai susitvarkė su „Vilniaus kolegija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:29 val.)„KG Group – Paskoliukas“ sostinėje iškovojo pergalę prieš „Tegrą“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„KG Group ‒ Paskoliuko“ penketukas antrą kartą parklupdė „Tegrą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:13 val.)„KG Group – Paskoliukas.lt“ sostinėje neišvargo pergalės bei turėjo pripažinti „Vilniaus kolegijos“ pranašumą (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Trisdešimties taškų pranašumą iššvaistęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ vos peržengė pusfinalio barjerą (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:25 val.)Didžiąją dalį rungtynių laiko pirmavęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau išlieka nesustabdomas (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:35 val.)„KG Group – Paskoliukas“ komanda tarsi per treniruotę sutriuškino „Jaunalietuviai – R2P Sport“ krepšininkus (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:33 val.)„PazintysXXX.com“ pirmąjį pralaimėjimą privertė patirti „KG Group – Paskoliukas“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:57 val.)