KG Group – Paskoliukas vs Vilniaus kolegija (104:79)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„KG Group ‒ Paskoliukas“ nesunkiai susitvarkė su „Vilniaus kolegija“

2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 23:29 val., peržiūros: 1078

Pirmadienį, sausio 19 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Elito" lygos, "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "KG Group - Paskoliuko" ir "Vilniaus kolegijos" ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios aikštės šeimininkai rungtyniavo daug solidžiau, ko pasekoje susikrovė solidų pranašumą. Jau po pirmosios rungtynių dalies buvo galima nesunkiai nuspėti susitikimo baigtį, todėl antroje pusėje šeimininkai žaidė labiau atsipalaidavę, ko pasekoje žaidimas kiek išsilygino, tačiau tai didelės įtakos rezultatui neturėjo, ko pasekoje pergale džiaugėsi "KG Group - Paskoliukas". 104:79 (32:19, 26:14, 27:26, 19:20).

Pačiomis pirmosiomis susitikimo minutėmis į priekį nežymiai išsiveržė svečių krepšininkai, tačiau pirmaujančios komandos vaidmeniu džiaugėsi neilgai, nes netrukus aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ėmė po truputį tolti, kol galiausiai, einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą, surengė spurtą 13:3 ir pabėgo nuo priešininkų trylikos taškų skirtumu. 32:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje ir vėl blykstelėjo "Vilniaus kolegija", sumažindama savo deficitą iki šešių taškų, tačiau čia pat atsibudę "KG Group - Paskoliuko" krepšininkai ir vėl be didesnio vargo susigrąžino dviženklę persvarą. Kiek vėliau, po vieno sėkmingos svečių išpuolio aikštės šeimininkai ir vėl surengė spurtą 15:1, kuris truko iki ilgosios pertraukos pradžios bei padidino skirtumą tarp komandų iki 25-ių taškų. 58:33.

Po ilgosios pertraukos abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, tačiau šiek tiek geria sužaidę svečių žaidėjai šiek tiek sušvelnino atsilikimą, bet ir vėl jiems ilgai džiaugtis neteko, nes netrukus "KG Group - Paksoliuko" krepšininkai surengė spurtą 13:1, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 33-ijų taškų. Per likusį laiką ekipos žaidė labai panašiai, tačiau keletą epizodų sėkmingiau sužaidę sugebėjo aptirpdyti deficitą. 104:79.

Paskutinėje rungtynių dalyje buvo galima jausti akivaizdų aikštės šeimininkų atsipalaidavimą, ko pasekoje žaidimas visiškai išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezulttayviais išpuoliais. Įpusėjus ketvirtam kėlinukui "KG Group - Paskoliukas" buvo dar labiau atitrūkęs nuo varžovų, tačiau sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę "Vilniaus kolegijos" krepšininkai sugebėjo minimaliu skirtumu laimėti kėlinuką, tačiau tai nieko nereiškė, nes solidžia pergale džiaugėsi šeimininkai. 104:79.

Po rungtynių pralaimėtojų treneris S.Radziulis kalbėjo: "Šiaip esame studentai ir patekome į šiokią tokią duobę. Buvo iš eilės sužaidę keturias rungtynes, ir gana sėkmingai, galbūt trūko poilsio. Taip pat dabar yra sesija, keli žaidėjai negalėjo atvažiuoti, kurie yra vieni iš pagrindinių, du startinio penketo. Tas trūkumas jaučiasi, plius dar vienas traumuotas. Nežinau, bandysim atsitiesti. Iš dalies, tai sunku kovoti, nes mes neturime tokio ūgio, priešininkai yra pakankamai aukšti".

"KG Group – Paskoliukas": Tautvydas Barštys – 31 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Karolis Pupinis – 24 tšk. (18 atk. kam., 6 rezult. perd.), Vilius Šumskis – 13 tšk., Laimonas Alionis – 12 tšk., Aidas Makūnas – 12 tšk.

"Vilniaus kolegija": Laurynas Kirlys – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Stonkus – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Atas – 11 tšk., Paulius Leščinskas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

„KG Group ‒ Paskoliuko“ penketukas antrą kartą parklupdė „Tegrą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:13 val.)„KG Group – Paskoliukas.lt“ sostinėje neišvargo pergalės bei turėjo pripažinti „Vilniaus kolegijos“ pranašumą (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„Pazintysxxx.com“ nesunkiai įveikė Vilniaus kolegiją (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)„KG Group – Paskoliukas“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 00:45 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau žengia be kluptelėjimų „Elito“ lygoje (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:32 val.)„KG Group – Paskoliukas“ sostinėje iškovojo pergalę prieš „Tegrą“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Pazintysxxx.com“ įveikė Vilniaus kolegiją (2015 sausio 30 d., penktadienis, 09:59 val.)„Tegra“ namuose rezultatu 89:84 po permainingos kovos palaužė „Vilniaus kolegiją“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„KG Group – Paskoliukas“ ‒ Elito lygos čempionai (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:56 val.)„KG Group – Paskoliukas“ komanda tarsi per treniruotę sutriuškino „Jaunalietuviai – R2P Sport“ krepšininkus (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:33 val.)