Tegra vs KG Group – Paskoliukas (78:88)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Š. Marčiulionio krepšinio akademija, Raitininkų g. 4a, Vilnius, LT-09200

„KG Group – Paskoliukas“ sostinėje iškovojo pergalę prieš „Tegrą“

2014 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 23:10 val., peržiūros: 1275

„NESE Casino – Vilniaus krepšinio lygos“ Elito divizione „Tegra“ namuose priėmė svečius iš Kauno – „KG Group – Paskoliuko“ ekipą. Vos penkiese į sostinę atvykę svečiai išsivežė pergalę rezultatu 88:78.

Mačą komandos pradėjo netaikliais metimais. Net nuo baudų metimo linijos taškus pelnyti galėjęs T.Šablinskas klydo. Pirmuosius taškus šiose rungtynėse trečiąją susitikimo minutę svečiams tritaškiu smeigė A.Makūnas. Įpusėjus kėliniui G. Ramono tolimas metimas persvėrė rezultatą „Tegros“ naudai 9:7. Vis tik pirmaujančiųjų vaidmenyje aikštelės šeimininkai neužsibuvo, o K. Pupinio dvitaškis „KG Group – Paskoliuko“ persvarą padidino iki šešių taškų. Kėlinio pabaigoje L. Alionio taiklūs baudos metimai persvarą padidino iki dviženklės. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 11:22.

„Tegra“ antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 9:0. M. Girniaus tolimas metimas svečiams paliko vos dviejų taškų persvarą, tačiau jau kitoje atakoje tuo pačiu atsakė T.Barštys (20:25). Sunerimę „KG Group – Paskoliuko“ atstovai, negausiai susirinkę į rungtynes bei staigiai iššvaistę per pirmąjį ketvirtį susikrautą pranašumą, tolimesnę taktiką nutarė aptarti minutinės pertraukėlės metu. Ji norimą rezultatą davė – kauniečiai individualaus meistriškumo dėka atgavo turėtą persvarą (26:35). Į didžiąją pertrauką šeimininkai išėjo turėdami šešių taškų deficitą 36:42.

H. Šliogerio tolimas metimas sumažino „Tegros“ deficitą iki šešių taškų, o V. Lukšos dvitaškis svečiams paliko vos keturių taškų pranašumą. Tiesa, jau kitoje atakoje tritaškį smeigė T.Barštys. „KG Group – Paskoliukas“ šiame ketvirtyje ir vėl išlaikė saugų pranašumą. Pažymėtina tai, jog ši ekipa rungtyniavo be jokių keitimų. „Tegros“ vadovui A. Virbickui devynių taškų deficitas nebuvo norimas rezultatas, tad tolimesnę taktiką jis nutarė aptarti minutinės pertraukėlės metu (49:58). Po trijų kėlinių – 53:60.

Nesikeitė vaizdas aikštelėje ir lemiamaje ketvirtyje. Kauniečiai išlaikė pirmajame kėlinyje susikrautą pranašumą. „KG Group – Paskoliukas“ neleido „Tegrai“ pelnyti taškų, tuo tarpu patys atsakė spurtu 8:0. „Tegrai“, galvojant apie pergalę, reikėjo ne tik apsiginti, bet ir puikiai sužaisti puolime. Norą kovoti ir laimėti dviems tolimais metimais pademonstravo M.Girnius (61:72). Likus trims minutėms iki susitikimo pabaigos po V. Lukšos dvitaškio komandas skyrė tie patys devyni taškai (70:79). „Tegrai“ šį vakarą teko pripažinti svečių iš Kauno pranašumą rezultatu 78:88.

Audrius Virbickas, „Tegra“:

Kaip su kolega ir kalbėjome, jeigu jie penkiese apibėga devynis žmones, tai laimėti tokių rungtynių negalime. Vadinasi, kai kurie žaidėjai yra arba be fizinės formos, arba be nusiteikimo. Tai ir yra pagrindinės priežastys, į smulkmenas nėra ko gilintis. Prieš penkis reikia laimėti...

Pirmajame kėlinyje nepataikėme, praktiškai tokia persvara kauniečiai ir laimėjo. Žinoma, galima sakyti, kad kamuolys ne tas, neturėjome tokio kamuolio apšilimui. Gal tai ir turėjo kažkiek reikšmės, nes visos rungtynės buvo apylygės. Iš kitos pusės, buvome beveik išlyginę rezultatą, tačiau tuomet vėl paleidome. Kaip ir sakiau, priešininkai penkiese mus apibėgo.

Vis tik šis pralaimėjimas šventinių nuotaikų nesugadino, esu optimistas. Šiemet rungtynių nebeturime, tad visos pergalės mūsų laukia jau 2015-aisiais metais (šypsosi, – aut. past.).

Andrius Praninskas, „KG Group – Paskoliukas“:

Rungtynių pradžioje įgijome dešimties taškų persvarą, kurią praktiškai išlaikėme visą likusį laiką. Nepasidavėme priešininkų presingui ir to pasekoje pranašumą išlaikėme.

„Tegra“, manau, yra perspektyvi komanda. Jie gal dar nėra visiškai susižaidę, ateity, tikiu, kad jie rungtyniaus geriau.

Kodėl buvome tik penkiese? Prieššventinis laikotarpis, daug žmonių rūpinasi dovanėlėmis ir dėl to negalėjo atvykti. Be to, rungtynės vyksta vėlai, o nemažai ekipos narių turi eiti į darbus. Ar čia atvažiavo tie, kurie jau pasirūpino tomis Kalėdinėmis dovanėlėmis? Taip, atvažiavo tie, kurie jau pasirūpino ir dovanėlėmis, ir gėrimais (juokiasi, – aut. past.). Džiaugiamės, kad nepritrūkome jėgų. Ko gero, pasisekė, kad tų jėgų liko paskutiniam kėliniui.

Pergale džiaugiamės ir kelionė atgal į Kauną nusimato smagi. Visi važiuojame vienu autobusiuku, tad tikrai smagi (šypsosi, – aut. past.).

Įdomūs faktai:

Didžiausia turėta persvara: „Tegra“ 2, „KG Group – Paskoliukas“ 15.
Didžiausias spurtas: „Tegra“ 9:0 (20:22), „KG Group – Paskoliukas“ 8:0 (9:15).
Pirmaujanti komanda keitėsi 2 kartus, rezultatas buvo lygus 1 kartą.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga
Jurgita Grigalaitytė

„KG Group – Paskoliukas.lt“ sostinėje neišvargo pergalės bei turėjo pripažinti „Vilniaus kolegijos“ pranašumą (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„KG Group – Paskoliukas“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 00:45 val.)„KG Group ‒ Paskoliuko“ penketukas antrą kartą parklupdė „Tegrą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:13 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ nesunkiai susitvarkė su „Vilniaus kolegija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:29 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau žengia be kluptelėjimų „Elito“ lygoje (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:32 val.)„KG Group – Paskoliukas“ ‒ Elito lygos čempionai (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:56 val.)„KG Group – Paskoliukas“ komanda tarsi per treniruotę sutriuškino „Jaunalietuviai – R2P Sport“ krepšininkus (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:33 val.)„PazintysXXX.com“ 85:76 įrodė savo pranašumą prieš „Tegros“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 08:26 val.)Elito lygos Vilniaus derbyje ‒ sunki „Pazintysxxx.com“ pusfinalio pergalė prieš „Tegrą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:26 val.)Trisdešimties taškų pranašumą iššvaistęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ vos peržengė pusfinalio barjerą (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:25 val.)