Tegra vs SLK „Patriotai“ (76:58)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 17 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Š. Marčiulionio krepšinio akademijos filialas, Vytenio g. 6/23, Vilnius, LT-03113

Vilniaus Elito lygos derbyje pergalę iškovojo „Tegra“

2014 vasario 17 d., Pirmadienis, 23:38 val., peržiūros: 1143

Rungtynių pradžioje "SLK Patriotų" komanda pabėgo 3-9, tačiau kėlinio viduryje "Tegra" skirtumą sumažino iki 2, rezultatas 7:9, o tai lėmė šeimininkų pagerėjęs taiklumas, pirmojo kėlinio pradžioje jie prametė pro šalį didžiają dalį savo metimų. Likusį kėlinio laiką svečiai vėl susigražino įgytą persvarą ir neleido šeimininkams perimti iniciatyvos. Kėlinys baigėsi 12:21.

Antrojo kėlinio pradžioje "Tegros" komanda iniciavo spurtą ir jau po 3 minučių atsilikimą sumažino iki 3 taškų, rezultatas 20:23. Kėlinio viduryje po taiklaus K. Raginio taiklaus tolimo metimo šeiminkai persvėrė rezultatą į savo pusę 25:23. "Tegra" greičio nemažino ir iki kėlinio pabaigos pranašumą padidino iki 6 taškų 33:27.

Pirmąją trečiojo kėlinio minutę šeimininkai persvarą padidino iki 10 taškų. "Tegra" ir toliau vadovavo rungtynėms ir jau 3-iąją kėlinio minutę turėjo 15 taškų pranašumą. Antrąją kėlinio pusę "SLK Patriotų" komanda po truputį mažino skirtumą greitai užbaigiamomis atkomis ir kėlinio pabaigoje jų atsilikimas buvo 9 taškai, rezultatas 50:41.

Paskutinio kėlinio pradžioje vyko tolygus žaidimas, į vienų taiklius metimus buvo atsakoma kitų taikliais metimais, visgi tai trūko neilgai. "Tegra" palaipsniui įgijo 25 taškų persvarą (69:45), o tai jiems ypač padėjo padaryti viena po kitos sekusios greitos atakos. Likusį kėlinio laiką šeimininkai žaidimo greitį sumažino, tačiau iniciatyvos neprarado. Varžybos baigėsi rezultatu 76:58.

Vilniaus "Tegra" komandos komentaras, H.Šliogeris: Daugiau įmetėm, tai ir laimėjom.

Vilniaus "SLK Patriotai" komandos komentaras, V.Jackus: Rungtynių pradžia buvo daug žadanti. Gintis sekėsi neblogai, bet priešai vėliau pastatė zoninę gynybą, tada pasipylė mūsų klaidos, netaiklūs metimai, nors jie lygėjo nuo pat pradžių. Noriu pagirti varžovus, pasidžiaugti gražiu žaidimu ir padėkoti už gražią kovą.

Tegra: Edgaras Pundzius – 18 tšk., Tadas Šablinskas – 12 tšk., Vaidas Bendikas – 12 tšk.

SLK „Patriotai“: Andrius Filipovas – 20 tšk. (11 atk. kam.), Algirdas Macijauskas – 10 tšk., Ernestas Racevič – 8 tšk. (5 rezult. perd.)

Vilniaus kolegija iškovojo svarbią pergalę prieš „Tegros“ ekipą (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 20:49 val.)Vilniaus derbyje „Tegra“ 89:69 pranoko SLK „Patriotus“ (2014 balandžio 01 d., antradienis, 23:13 val.)„Kauno autobusai“ išsivežė pergalę į Kauną mače prieš „Tegrą“ 95:85 (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 22:58 val.)Itin atkaklioje kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę į Vilnių išsivežė „Tegra“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Elito“ lygos finale triumfavo įspūdingai žaidę „Sporto manijos“ krepšininkai (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 23:55 val.)Vilniaus „Tegra“ ‒ Kauno „UNITED & Radijas Tau“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:12 val.)„Sporto Manija“ atsirevanšavo SLK „Patriotams“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)Vilniaus „Tegra“ paneigė išankstines prognozes ir pateko į VKL Elito lygos finalą (2014 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)D. Aukštuolio dvitaškis išplėšė pergalę SLK „Patriotams“ prieš „Pazintysxxx.com“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:20 val.)Povilo Grikšto dvitaškis paskutinę sekundę nuskandino SLK „Patriotų“ laivą (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:54 val.)