Banga vs Vilniaus kolegija (106:89)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Banguotose rungtynėse pergalę šventė „Banga“

2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 19:49 val., peržiūros: 1161

Sekmadienį, sausio 12 dieną, VDU sporto centre įvyko "Elito" lygos rungtynės tarp vietos "Bangos" ir svečių iš Vilniaus "Vilniaus kolegijos" ekipų. Pačioje rungtynių pradžioje daug užtikrinčiau žaidė šeimininkai, ko pasekoje šiek tiek atitrūko nuo varžovų, tačiau jie atsitiesė ir atkakli kova tarp ekipų vyko iki pat ilgosios pertraukos pradžios. Po pertraukos "Banga" sužaidė sėkmingą atkarpą ir vėl atitrūko nuo varžovų, o paskutinėje rungtynių dalyje žymiai geriau sužaidę šeimininkai iškovojo solidžią pergalę rezultatu 106:89 (30:24, 21:26, 26:20, 29:19).

Pačioje rungtynių pradžioje šeimininkai sužaidė rezultatyvią atkarpą 11:2, į kurią svečiai iš Vilniaus atsakė keturiais taškais, taip sumažindami atsilikimą iki penkių taškų. Kiek vėliau abi komandos žaidė panašiai, tačiau įpusėjus pirmam kėlinukui "Vilniaus kolegija" spurtavo 0:6 ir sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. Toliau abi ekipos dar apsikeitė keliais rezultatyviai pasibaigusiais išpuoliais, po kurių sekė aštuoni iš eilės aikštės šeimininkų taškai, suteikę jiems devynių taškų pranašumą, kurį, per likusį laiką svečiai dar sugebėjo šiek tiek sušvelninti. 30:24.

Antrojo ketvirčio pradžioje nieko nelaukę "Vilniaus kolegijos" krepšininkai beveik pasivijo varžovus sumažindami savo deficitą iki vieno taško, tačiau netrukus "Bangos" žaidėjas G.Bačiulis smeigė du tolimus metimus iš eilės, taip vėl suteikdamas savo komandai septynių taškų persvarą. Toliau šiek tiek geriau sekėsi svečiams, kurie jau nebe pirmą kartą sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau kaip ir po kiekvieno tokio priartėjimo šeimininkai vėl atitoldavo. Vis tik iki ilgosios pertraukos pradžios geriau rungtyniavo vilniečiai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų siekė vos vieną tašką. 51:50.

Po ilgosios pertraukos grįžę svečiai surengė pora rezultatyvių išpuolių, kurių dėka persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau iniciatyva svečių rankose ilgai nebuvo, nes netrukus aikštės šeimininkai pelnė aštuonis taškus be jokio varžovų atsako ir susigrąžinę iniciatyvą įgijo šešių taškų pranašumą. Toliau abi komandos žaidė panašiai, tačiau šiek tiek geriau sekėsi "Vilniaus kolegijai", kuri ir vėl priartėjo prie varžovų, tačiau kaip jau tapo įprasta "Banga" iki trečiojo kėlinuko pabaigos ir vėl atitolo įgydama septynių taškų persvarą. 77:70.

Jau pačioje paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje šeimininkai spurtavo 12:4 ir padidino skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Vėliau abi komandos žaidė besikeisdamos trumpomis bei rezultatyviomis atkarpomis, tačiau šiek tiek geriau pasisekė "Bangai", kurie padidino savo persvarą iki aštuoniolikos taškų. Kiek vėliau vilniečiai dar bandė gelbėtis ir pelnė penkis taškus iš eilės ir šiek tiek sušvelnino savo deficitą, bet rungtynes sėkmingiau užbaigė šeimininkai bei šventė pergalę rezultatu 106:89.

Trenerių komentarus galėsite išvysti video skiltyje.

"Banga" : Vitalijus Stanevičius – 26 tšk. (15 atk. kam., 8 rezult. perd.), Matas Lisajevičius – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Aurimas Karbauskas – 17 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Gitanas Bačiulis – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Danisevičius – 10 tšk.

"Vilniaus kolegija" : Simas Liepinaitis – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Kvedaravičius – 22 tšk., Aistis Juočepis – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Linas Vitkauskas – 10 tšk.

„Pazintysxxx.com“ išsivežė pergalę iš „Bangos“ tvirtovės (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 14:28 val.)Į Kauną „Autobusai“ išsivežė pergalę prieš Vilniaus „Kolegiją“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:11 val.)Vilniaus kolegija iškovojo svarbią pergalę prieš „Tegros“ ekipą (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 20:49 val.)Vilniaus zonos Elito lygos starte ‒ užtikrinta „Pazintysxxx.com“ pergalė prieš „Vilniaus kolegiją“ 86:67 (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ išsaugojo pergalę ir žengė į Elito lygos finalą (2014 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Kauno Autobusai“ antrą kartą įveikė „Vilniaus Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 00:33 val.)„Tegra“ pranoko „Bangą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Sporto Manija“ po sunkios kovos pasiekė pirmąją pergalę „Elito“ lygoje (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:07 val.)Emocingame mače „Banga“ įveikė SLK „Patriotus“ (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 11:10 val.)Povilo Grikšto dvitaškis paskutinę sekundę nuskandino SLK „Patriotų“ laivą (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:54 val.)