UNITED & Radijas Tau vs SLK „Patriotai“ (104:99)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Andriaus Gedmino tritaškių šou atnešė „United & Radijui Tau“ trečią pergalę Elito lygoje

2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 1840

Antradienį, gruodžio 3 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Elito" lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "United & Radijas Tau" (3/0) ir svečiai SLK "Patriotai"(0/2). Rungtynių pradžioje lyg užmigę žaidę šeimininkai leido varžovams pelnyti keturis taškus iš eilės, tačiau netrukus "United & Radijas Tau" atsibudo ir perėmė iniciatyvą į savo rankas bei po pirmojo kėlinuko turėjo šešių taškų pranašumą. Antrasis ketvirtis taip pat šiek tiek sėkmingesnis buvo aikštės šeimininkams, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų siekė vienuolika taškų. Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau šiek tiek geria pasisekė svečiams iš Vilniaus, kurie sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki šešių taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje intrigos netruko, tačiau SLK "Patriotams" niekaip nepavyko panaikinti savo deficito, ko pasekoje jie turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 104:99 (22:16, 20:15, 27:32, 35:36).

Pirmas rungtynių minutes abi komandos žaidė vangokai, tačiau svečių krepšininkai vistiek sugebėjo pelnyti keturis taškus iš eilės, bet kiek vėliau atsibudę "United & Radijo Tau" ekipos žaidėjai surengė spurtą 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ilgai netrukus vilniečiai įrodė, kad nesiruošia stovėti vietoje ir pelnę šešis taškus be varžovų atsako susigrąžino dviejų taškų pranašumą į savo rankas. Einant kėlinuko laikui į pabaigą SLK "Patriotams" dar buvo pavykę šiek tiek atitrūkti, tačiau A.Gedmino tolimi metimai sugrąžino šeimininkams iniciatyvą ir po pirmojo kėlinuko jie turėjo šešių taškų pranašumą. 22:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje G.Būda ir A.Gedminas smeigė dar po vieną tritaškį metimą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išaugo iki dvylikos taškų, tačiau ilgai netrukus svečiai iš Vilniaus taip pat atsakė šešiais taškais iš eilės, taip sugrąžindami prieš tai buvusį deficitą. Tolimesnėje eigoje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis, tačiau po jų ir vėl prabilo A.Gedminas, kuris jau varė į neviltį varžovų gynėjus, pataikydamas dar du tolimus metimus ir taip suteikdamas savo komandai dviženklę persvarą. 42:31.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos apsikeitė keliomis greitomis atakomis, po kurių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki dešimties taškų. Aikštėje vyravo labai greitas ir rezultatyvus krepšinis, visiškai priešingas pirmajai susitikimo pusei. Įpusėjus trečiojo kėlinuko laikui "United & Radijas Tau" sužaidė rezultatyvią atkarpą 11:4 ir padidino savo persvarą iki keturiolikos taškų, tačiau nieko nelaukę vilniečiai taip pat sužaidė sėkmingą atkarpą 2:11 ir sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų. Kėlinuko pabaigoje šeimininkų padėti kiek pagerino varžovų galvos skausmu tapęs A.Gedminas, ir po trijų kėlinukų šeimininkai turėjo šešių taškų pranašumą. 69:63.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje, jau nieko nebestebinęs A.Gedminas smeigė dar du tolimus metimus iš eilės, kurių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki dvylikos taškų, tačiau netrukus svečių ekipos krepšininkas O.Majeras atsakė tolimu metimu ir šiek tie sušvelnino savo komandos atsilikimą. Visą ketvirtą kėlinuką svečiai vis bandė vytis varžovus ir tik sumažinus deficitą iki kelių taškų, aikštės šeimininkai vėl sužaisdavo kelis sėkmingus epizodus, ko pasekoje pavykdavo vėl atitrūkti. Pačioje rungtynių pabaigoje SLK "Patriotams" dar pavyko įnešti į rungtynes šiokią tokią intrigą, tačiau "United & Radijas Tau" išliko susikaupę ir sugebėjo išsaugoti pergalę. 104:99.

"United & Radijas Tau" : Andrius Gedminas – 39 tšk. (6 rezult. perd.), Leonardas Ivanovas – 20 tšk., Giedrius Būda – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Jevstignejevas – 11 tšk. (12 atk. kam.)

SLK "Patriotai" : Otas Majeras – 31 tšk. (9 rezult. perd.), Marius Tenikaitis – 25 tšk. (10 atk. kam.), Deividas Aukštuolis – 17 tšk., Andrius Filipovas – 12 tšk. (11 atk. kam.)

„Sporto manija“ ketvirtąjame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „United & Radijas Tau“ ekipą ir žengė į Elito lygos pusfinalį (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)Vilniaus kolegija neprilygo „United & Radijas Tau“ komandai (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)18 Liutauro Lukošenkino rezultatyvių perdavimų neišgelbėjo „United & Radijo Tau“ nuo apmaudžios nesėkmės (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:35 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą privertė kapituliuoti „Tegrą“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„United & Radijas Tau“ išlygino serijos rezultatą (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:14 val.)„United ‒ Radijas Tau“ parklupdė dar vieną Vilniaus ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 23:21 val.)Vilniaus „Tegra“ ‒ Kauno „UNITED & Radijas Tau“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:12 val.)„United & Radijas Tau“ netikėtai lengvai sutriuškino „Vilniaus kolegiją“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:29 val.)„Paintysxx.com“ parklupdė be pralaimėjimų „Elito“ lygoje žengusią „UNITED & Radijas Tau“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 15:37 val.)D. Aukštuolio dvitaškis išplėšė pergalę SLK „Patriotams“ prieš „Pazintysxxx.com“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:20 val.)