Vilniaus kolegija vs Rūdupis – 2 (94:82)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, Vilnius, LT-08303

„Vilniaus kolegija“ nokautavo negausiai susirinkusį Prienų „Rūdupį-2“ 94:82

2013 lapkričio 29 d., Penktadienis, 12:35 val., peržiūros: 1442

Ženkliai ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėjusi "Vilniaus kolegijos" ekipa VKL Lietuvos Elito divizione ketvirtadienio vakarą be didesnio vakaro įveikė atvykėlius iš Prienų, "Rūdupio-2" komandą, rezultatu 94:82.

Mačą ekipos pradėjo atkaklia kova taškas į tašką. M. Skapo du dvitaškiai į priekį leido įsiveržti "Vilniaus kolegijai", tačiau dviejų taškų vertės metimu atsakė ir R.Gerbutavičius bei M.Gečionis (4:7). Jau netrukus dar kartą rezultatą pavyko persverti L.Bankietai, tačiau gynyboje laisvas liko R. Garbutavičius, kuris negailestingai smeigė tolimą metimą (10:12). Pirmąjį ketvirtį užbaigė L. Bankietos tritaškis 18:16.

Regis, jėgų Prienų "Rūdupiui-2" užteko tik pirmajam ketvirčiui. Aikštelės šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje staigiai atitrūko 23:17. Nors svečiai nieko nedelsdami paprašė minutės pertraukėlės, ji negelbėjo, o svečių deficitas dar labiau padidėjo po A. Juočepio dvitaškio (28:20). Prienų "Rūdupis-2" gretose šį kėlinį išsiskyrė puikiai rungtyniavęs M.Gūžys, tritaškį smeigė A.Tkačiovas, tačiau tuo pačiu atsakė ir M.Jonikas (40:32). Pažymėtina tai, jog "Vilniaus kolegija", turėdama ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, piktnaudžiavo savo pranašumu pažeisdami taisykles. Šiame kėlinyje jie viso prasižengė net 12 kartų, tuo tarpu Prienų "Rūdupis-2" – 5. Į didžiąją pertrauką ekipos išėjo esant rezultatui 48:41.

Prienų "Rūdupis-2" trečiajame kėlinyje į aikštę žengė kiek pailsėjęs bei užsivedęs. To pakako, jog komandai pavyktų ne tik priartėti, bet ir pagadinti priešininkų ekipos treneriui nervus, kuris iš karto paprašė minutinės pertraukėlės. Po jos aikštelėje ir vėl dominavo "Vilniaus kolegija", kuri sugebėjo išlaikyti savo persvarą. Gynyboje abi ekipos nepersistengė, šios dienos mačo baigtį leisdamos nulemti tiems, kas daugiau įmes. Po trijų kėlinių – 73:59.

A. Juknevičiaus tritaškis lemiamo ketvirčio pradžioje Prienų "Rūdupio-2" deficitą padidino iki rekordinių 20-ies taškų 79:59. Tiesa, mačo pabaigoje svečiams pavyko jį ne tik kiek sušvelninti, tačiau ir atkurti rungtynių intrigą. Likus vienai minutei iki susitikimo pabaigos M. Gečionio dvitaškis "Vilniaus kolegijai" paliko 11-os taškų persvarą. Tačiau čia kovingumą ir tai, jog pergalės šeimininkai iš savo rankų šiandieną tikrai nepaleis, efektingu dėjimu pademonstravo S.Liepinaitis.

Po keturiasdešimties žaidimo minučių švieslentėje degė rezultatas 94:82, reiškiantis, jog "Vilniaus kolegija" VKL Lietuvos Elito divizione iškovojo pirmąją pergalę.

Stanislovas Radziulis, "Vilniaus kolegijos" treneris:

Šiandieną komandos nusiteikimas buvo visai kitoks negu praėjusiose rungtynėse. Pirmi du mačai buvo išvykoje, sezono pradžia. Dabar jau po truputį pradedame rungtyniauti vis geriau.

Patobulėjome gynyboje. Galima teigti, jog priešininkai pelnė daug taškų, tačiau mes tikrai gynėmės geriau, palyginus su pirmosiomis rungtynėmis.

Kalbant apie priešininkus, tai judri, greita, pakankamai taikli komanda. Labai tikiuosi, jog pavyks ją įveikti ir išvykoje.

Be abejo, džiaugiamės pergale, kuri yra mums pirmoji. Ar švęsime? Oi ne, kur gi. Esame studentų komanda, negalima švęsti.

Kęstutis Aliukevičius, Prienų "Rūdupis-2" treneris:

Šiandieną labai pritrūkome komandinio žaidimo. Labai daug jo pritrūkome. Ruošiamės rungtynėms, tačiau įžengus į aikštę komandinis žaidimas tiesiog išgaruoja, nebemokame pasidalinti kamuoliu. Taip pat, žinoma, ir mūsų trumpas atsarginių žaidėjų suolelis kišo koją. Kodėl taip negausiai atvažiavome? Bijome Vilniaus. Iš tiesų keli žaidėjai yra patyrę traumas, kiti negalėjo dalyvauti dėl asmeninių priežasčių. Vis tik su tokiu žaidimu, kokį pademonstravome šiandieną, persvara turėjo būti didesnė.

"Vilniaus kolegija" nepaliko didelio įspūdžio. Namuose tikrai turime įveikti šią ekipą. Tikiuosi, iki to laiko susivoksime, jog reikia žaisti kaip komandai, o ne demonstruoti individualius sugebėjimus.

Įdomūs faktai:

Didžiausia turėta persvara: "Vilniaus kolegija": 20, Prienų "Rūdupis-2": 5.
Didžiausias spurtas: "Vilniaus kolegija 8:0 (79:59), Prienų "Rūdupis-2" 7:0 (81:68).
Pirmaujanti komanda keitėsi 8 kartus, rezultatas buvo lygus 2 kartus.

Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Prienų „Rūdupis – 2“ 84:81 (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Vilniaus Kolegija“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:23 val.)„Tegra“ nesunkiai įveikė „Rūdupio ‒ 2“ penketą (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 03:17 val.)L. Kirlio vedama „Vilniaus kolegija“ įveikė Kauno „Bangą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)SLK „Patriotai“ turėjo vargo su penkiais „Rūdupis ‒ 2“ atstovais (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:44 val.)„Sporto Manija“ po sunkios kovos pasiekė pirmąją pergalę „Elito“ lygoje (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Tegra“ ‒ Vilniaus kolegija (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)Vilniaus kolegija neprilygo „United & Radijas Tau“ komandai (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Nukraujavusi „Tegra“ vos išnešė sveiką kailį iš Prienų (2014 vasario 11 d., antradienis, 22:08 val.)Vilniaus kolegija iškovojo svarbią pergalę prieš „Tegros“ ekipą (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 20:49 val.)