Rūdupis – 2 vs Vilniaus kolegija (86:88)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 25 d., Antradienis, 19:15 val. @ Prienų savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras, Birutės g. 5, Prienai, LT-59140

Prienų „Rūdupis ‒ 2“ pirmavo beveik visas rungtynes, tačiau pralaimėjo

2014 vasario 25 d., Antradienis, 23:56 val., peržiūros: 1033

Antradienio vakarą Lietuvos "Elito" lygoje Prienų "Rūdupis – 2" savo aikštėje priėmė "Vilniaus Kolegiją" ir siekė ne tik atsirevanšuoti varžovams už pralaimėjimą Vilniuje, tačiau galiausiai iškovoti pirmąją pergalę šiame sezone. Rungtynių startas bei didžioji dalis mačo rodė, kad prieniškiai yra pajėgūs įveikti savo varžovus. Nepaisant to, kad vilniečiai šiame susitikime pirmavo vos keletą minučių, tai nesutrukdė jiems iškovoti pergalės rezultatu (86:88).

Susitikimą šeimininkai pradėjo itin solidžiai ir spurtas 14:3 leido jiems susikrauti dviženklį pranašumą. Tačiau varžovai po šalto dušo prabudo ir ėmė rungtyniauti kiek užtikrinčiau. Kėlinio antroje pusėje komandas skyrė jau tik 4 taškai (18:14). Nepaisant to "Rūdupio – 2" vyrai ketvirtį užbaigė užtikrintai ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 9-ių taškų pranašumą (27:18).

Antrasis kėlinukas buvo kur kas atkaklesnis ir komandos žengė koja kojon. Šeimininkų sėkmingas atakas tuoj atsverdavo svečių ne mažiau sėkmingos atkarpos. Antrąjį kėlinį Prienų "Rūdupio – 2" vyrai sužaidė kiek silpniau gynyboje bei puolime ir leido savo varžovams prieš ilgąją pertrauką sumažinti atsilikimą iki 7-ių taškų (44:37).

Trečiojo kėlinuko pradžia itin sėkmingai susiklostė "Vilniaus Kolegijai". Svečiai kėlinyje startavo 0:9 ir pirmą kartą susitikime išsiveržė į priekį (44:46). Domanto Šeškaus šeši iš eilės pelnyti taškai vėl sugrąžino pranašumą Prienų "Rūdupio – 2" komandai (50:46). Likusią ketvirčio dalį komandos užbaigė žengdamos panašiu ritmu ir prieš lemiamą kėlinį šeimininkai turėjo 8-ių taškų pranašumą (67:59).

Lemiamo kėlinuko pradžioje aikštėje užvirė tikroji kova ir didžioji intriga. Svečiai demonstravo, jog pergalės trokšta ne mažiau nei jų varžovai. Savo ruožtu prieniškiai taip pat nestokojo motyvacijos, nes tai galėjo būti jų pirmoji pergalė "Elito" lygoje. Nors "Vilniaus Kolegijos" žaidėjai nenumaldomai artėjo prie šeimininkų, tačiau jie kurį laiką dar pirmavo. Galiausiai likus susitikime žaisti minutę ir septynias sekundes vilniečiai vėl išsiveržė į priekį (84:86). Kęstučio Aliukevičiaus du taiklūs baudų metimai atstatė susitikime pusiausvyrą (86:86). Savo ruožtu "Vilniaus Kolegija" savo paskutinę ataką užbaigė rezultatyviai ir "pavogė" pergalę iš šeimininkų (86:88).

Rūdupis – 2: Domantas Šeškus – 27 tšk., Mantvydas Gečionis – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Rokas Marcinkevičius – 17 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Kęstutis Aliukevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Vilniaus kolegija: Laurynas Kirlys – 48 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Stonkus – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Vaitiekus – 11 tšk.

„Tegra“ nesunkiai įveikė „Rūdupio ‒ 2“ penketą (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 03:17 val.)SLK „Patriotai“ turėjo vargo su penkiais „Rūdupis ‒ 2“ atstovais (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:44 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Prienų „Rūdupis – 2“ 84:81 (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:00 val.)Vilniaus „Sąlytis – Litena“ ‒ Vilniaus Kolegija (2014 sausio 10 d., penktadienis, 11:30 val.)L. Kirlio vedama „Vilniaus kolegija“ įveikė Kauno „Bangą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ išsaugojo pergalę ir žengė į Elito lygos finalą (2014 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Per vėlai pabudę SLK „Patriotai“ nusileido „Vilniaus Kolegijai“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Vilniaus Kolegija“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:23 val.)SLK „Patriotai“ palaužė Vilniaus kolegiją (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:43 val.)Per paskutines dvi rungtynių minutes SLK „Patriotai“ išplėšė pergalę iš „Rūdupis – 2“ rankų (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:16 val.)