Tegra vs Vilniaus kolegija (94:81)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 29 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Naujininkų sveikatingumo centras, Telšių g. 17, Vilnius, LT-02166

„Tegra“ ‒ Vilniaus kolegija

2014 sausio 29 d., Trečiadienis, 23:31 val., peržiūros: 1539

Trečiadienio vakarą Naujininkų sveikatingumo ir sporto centre įvyko dar vienos Lietuvos ”TOP SPORT – ELITO LYGOS” rungtynės, kuriose susitiko dvi Vilniaus komandos – „Tegra“ ir „Vilniaus Kolegija“. Po atkaklios kovos, tik antroje rungtynių pusėje perėmę rungtynių kontrolę į savo rankas, „Tegros“ žaidėjai įrodė, kad yra stipresni ir į savo sąskaitą įsirašė penktąją pergalę.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių aikštėje užvirė atkakli kova. Tačiau nors pirmieji taškus šiose rungtynėse pelnė „Vilniaus Kolegijos“ krepšininkai, visgi geriau pirmajame kėlinyje sekėsi „Tegros“ žaidėjams. Sužaidus tris minutes šeimininkai pirmavo rezultatu 10:5. Per kelias minutes „Vilniaus Kolegija“ sušvelnino skirtumą (12:11), tačiau iki rungtynių pabaigos „Tegra“, vedama Alano Dzeranovo vėl atitrūko ir rezultatas po pirmojo kėlinio – 27:19.

Antrąjį ketvirtį abi komandos labiau susikoncentravo į puolimą ir, galima sakyti, pamiršo apie gynybą, todėl žaidė labai rezultayviai. Prasidėjus kėliniui „Vilniaus Kolegijos“ žaidėjas Arnoldas Juknevičius pataikė tris tolimus metimus, inicijavo komandos spurtą ir sužaidus keturias kėlinio minutes rezultatas tapo lygus – 33:33. Tokį lygų žaidimą abi komandos demonstravo iki 18 rungtynių minutės, kol „Vilniaus Kolegijos“ treneris už diskusijas su rungtynių teisėjais buvo nubaustas technine pražanga. Tai „Tegros“ žaidėjams leido paimti žaidimo kontrolę į savo rankas ir įsiveržti į priekį. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 4 taškai – 51:47 šeimininkų naudai.

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui „Vilniaus Kolegijos“ krepšininkai stengėsi nepaleisti varžovų ir sužaidus keturias minutes teturėjo dviejų taškų deficitą – 58:56. Tačiau nuo penktosios kėlinio minutės „Tegra“ ne tik suaktyvino puolimą, bet ir pakeitė gynybos schemas, todėl netrukus skirtumas išaugo iki 9 taškų (70:61). „Vilniaus Kolegijos“ ekipą trečiajame kėlinyje į priekį traukė Laurynas Kirlys, pataikęs 9 taškus, tačiau su sirena pataikytas „Tegros“ žaidėjo Edgaro Pundziaus tritaškis dar padidino jo komandos pranašumą iki dviženklio skaičiaus. Po trijų kėlinių rezultatas 73:61.

Sužaidus tris ketvirtojo kėlinio minutes „Tegra“ buvo įgijusi 17 taškų pranašumą (80:63). Tačiau „Vilniaus Kolegijos“ žaidėjai nenuleido rankų ir likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos sumažino taškų deficitą iki 11 taškų (85:74). Visgi stipresni šioje kovoje buvo Vilniaus „Tegros“ krepšininkai ir nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 94:81.

Po rungtynių pakalbintas „Tegros“ treneris Arūnas Umbrasas kalbėjo apie nestabilų savo komandos žaidimą: „Varžybas vertinu dviprasmiškai, nes žaidėme ir labai geras atkarpas ir blogas atkarpas. Paskui kai antroje pusėje pakeitėme gynybą, atitrūkome, viskas stojosi į savo vietas. Kažkaip jaunimas pasimetė prieš mūsų aikštę ir to pasekoje – geras rezultatas. Puolime ir gynyboje panaudojome tai, ką mokėmės treniruotėse ir rezultatas pagaliau teigiamas – antra pergalė iš eilės. Sveikinu vyrus su pergale.“

„Vilniaus Kolegijos“ treneris Stanislovas Radziulis nebuvo patenkintas teisėjų darbu ir pažadėjo atsitiesti: „Teisėjai skirtingai traktavo kai kurias situacijas ir dirbo neobjektyviai. O varžybos kaip varžybos, galbūt varžovų meistriškumas yra geresnis, o mūsų žaidėjams dabar sesija, ne visiems pastoviai pavyksta susirinkti. Tačiau atsigausim, dar bus laiko.“

Tegra: Alanas Dzeranovas – 23 tšk., Edgaras Pundzius – 21 tšk., Tadas Šablinskas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Henrikas Šliogeris – 16 tšk.

Vilniaus kolegija: Arnoldas Juknevičius – 17 tšk., Laurynas Kirlys – 16 tšk., Laurynas Skapas – 11 tšk., Linas Vitkauskas – 11 tšk.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga

Vilniaus „Sąlytis – Litena“ ‒ Vilniaus Kolegija (2014 sausio 10 d., penktadienis, 11:30 val.)SLK „Patriotai“ palaužė Vilniaus kolegiją (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:43 val.)„PazintysXXX.com“ 89:81 nugalėjo Vilniaus kolegiją (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)Per vėlai pabudę SLK „Patriotai“ nusileido „Vilniaus Kolegijai“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Tegra“ pranoko „Bangą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Kauno Autobusai“ antrą kartą įveikė „Vilniaus Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 00:33 val.)Vilniaus „Tegra“ ‒ Kauno „UNITED & Radijas Tau“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:12 val.)„Tegra“ palaužė „Sporto maniją“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:52 val.)„United & Radijas Tau“ netikėtai lengvai sutriuškino „Vilniaus kolegiją“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:29 val.)Skaudus „Tegros“ dūris „Sporto Manijai“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:42 val.)