Vilniaus kolegija vs Pazintysxxx.com (81:89)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, Vilnius, LT-08303

„PazintysXXX.com“ 89:81 nugalėjo Vilniaus kolegiją

2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 20:03 val., peržiūros: 1137

VKL Elito rungtynėse „Vilniaus Kolegija“ namuose rezultatu 81:89 turėjo pripažinti „PazintysXXX.com“ komandos pranašumą.

Mačą ekipos pradėjo apylygia kova, tačiau jau netrukus „PazintysXXX.com“ po J.Jurgo dvitaškio atitrūko 12:4 bei privertė „Vilniaus Kolegijos“ trenerį S. Radziulį paprašyti minutinės pertraukėlės. Po jos dvitaškį smeigė D.Stonkus, tačiau apsiginti šeimininkams nepavyko – tuo pačiu atsakė ir D. Dūdėnas. Įpusėjus pirmajam kėliniu – 7:14. Tiesa, jau netrukus „Vilniaus Kolegijos“ deficitą iki 4 taškų tolimu metimu sušvelnino L.Kirlys, o šio žaidėjo dvitaškis septinąją minutę rezultatą išlygino 14:14. Po pirmųjų dešimties minučių – 20:25 priekyje „PazintysXXX.com“.

Antrąjį ketvirtį tolimu metimu pradėjo A. Juchnevičius bei sumažino „Vilniaus Kolegijos“ deficitą iki 2-ų taškų, tačiau gynyboje šeimininkams nesisekė – lengvus taškus pelnė D. Dūdėnas, tritaškį smeigė J.Jurgo ir „PazintysXXX.com“ vėl atitrūko. Tačiau neilgam – L. Bankietos dvitaškis svečiams ir vėl paliko vos dviejų taškų persvarą 30:32. Vis tik „PazintysXXX.com“, kurių gretas kiek sustiprino į rungtynes pavėlavęs Š.Sliesoraitis, atitrūko 43:50, o šio žaidėjo tolimas metimas „PazintysXXX.com“ persvarą padidino iki dviženklės. Po dviejų kėlinių – 43:53.

Po neilgai trukusios didžiosios pertraukos mačo eiga nekito. „Vilniaus Kolegija“ bandė kibti priešininkams į atlapus, tačiau „PazintysXXX.com“ keliais žingsneliais buvo priekyje. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui komandas skyrė 9 taškai 50:59. D. Stonkaus vedama „Vilniaus Kolegija“ kėlinio pabaigoje ir vėl priartėjo 61:63, tačiau rezultato išlyginti ekipai nepavyko. Po trisdešimties žaidimo minučių – 63:69.

Trečiojo kėlinio pradžioje dar vienas A. Juchnevičiaus tritaškis „Vilniaus Kolegijos“ deficitą sumažino iki dviejų taškų 69:71, tačiau šio barjero šeimininkams niekaip nesisekė perlipti. „PazintysXXX.com“ staigia atitrūko 81:73 bei persvarą išsaugojo iki rungtynių pabaigos. Svečiai rezultatu 89:81 įveikė „Vilniaus Kolegijos“ komandą.

Stanislovas Radziulis:

Ko pritrūko, ko pritrūko... Nežinau. Studentams dabar yra atostogos, tai gal ir tai gali būti pasiteisinimas.Bet vis tik esame už juos silpnesni. „PazintysXXX.com“ komanda gera, viena iš lyderių. Jeigu ne lyderiai. Man atrodo, kad pasibaigus reguliariajam sezonui jie bus pirmi. Tiek mes, tiek jie susirinkome nepilnos sudėties, bet yra kaip yra.

Gali būti, jog jei jie turnyrinėje lentelėje užims pirmą vietą, o mes – aštuntą, tuomet prieš „PazintysXXX.com“ komandą teks žaisti atkrintamosiose. Žaisime, kamuolys apvalus. Jokių čia naujų taktikų neprigalvosi. Vis tik mes ir ūgiu pralaimime. Pažiūrėsime, gal sėkmė mūsų pusėje bus.

Algirdas Milonas, „PazintysXXX.com“ treneris:

Svarbiausia rungtynių pabaiga – jeigu mes laimime rungtynes, nesvarbu, kokia taškų persvara, tuomet viskas gerai. Svarbu, jog būtų pergalė. Šis mačas buvo statistinis, kadangi turnyrinėje lentelėje jis nieko nelemia. Nesurinko visa komanda, tačiau tie žmonės, kurie atėjo, padarė savo darbą – atliko tokią kaip ir apžvalgą. Panašu, jog prieš „Vilniaus Kolegiją“ teks žaisti atkrintamosiose, tad pamatėme, ką varžovai gali. Žinoma, reikia patobulinti savo tolimus metimus prieš aikštės gynybą, reikia daryti mažiau klaidų vaikiškose situacijose. Manau, šiuos dalykus ištaisysime, atrintamosiose susikaupsime ir viskas bus gerai.

„Vilniaus Kolegija“ turi įžaidėjus, kurie labai stipriai veržiasi, agresyviai žaidžia vienas prieš vieną. Mums reikia truputėlį pasišnekėti, kaip mes dengsimės tokiose situacijose, kaip rotuosime žaidėjus ir kaip dengsime tuos žaidėjus, kurie gali mesti iš toli.

Vilniaus kolegija: Darius Stonkus – 22 tšk., Laurynas Kirlys – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Bankieta – 16 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Arnoldas Juknevičius – 15 tšk.

Pazintysxxx.com: Janas Jurgo – 28 tšk., Darius Dudėnas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Algirdas Palaima – 16 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Noreika – 12 tšk. (10 rezult. perd.)

Įdomūs faktai:

Didžiausia turėta persvara: „Vilniaus Kolegija“ 0, „PazintysXXX.com“ 11.
Didžiausias spurtas: „Vilniaus Kolegija“ 8:0 (14:14), „PazintysXXX.com“ 8:0 (73:83).
Pirmaujanti komanda keitėsi 0 kartų, rezultatas buvo lygus 3 kartus.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga

SLK „Patriotai“ palaužė Vilniaus kolegiją (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:43 val.)„Tegra“ ‒ Vilniaus kolegija (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Pažintysxxx.com“ 89:81 įveikė SLK „Patriotus“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:52 val.)„Kauno Autobusai“ antrą kartą įveikė „Vilniaus Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 00:33 val.)Vilniaus zonos Elito lygos starte ‒ užtikrinta „Pazintysxxx.com“ pergalė prieš „Vilniaus kolegiją“ 86:67 (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)Per vėlai pabudę SLK „Patriotai“ nusileido „Vilniaus Kolegijai“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)Į Kauną „Autobusai“ išsivežė pergalę prieš Vilniaus „Kolegiją“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:11 val.)„United & Radijas Tau“ netikėtai lengvai sutriuškino „Vilniaus kolegiją“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:29 val.)Pazintysxxx.com rezultatu 97:80 pranoko Tegrą (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 22:30 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ „Kauno Autobusai“ (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 23:59 val.)