UNITED & Radijas Tau vs Pazintysxxx.com (90:82)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 26 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„United ‒ Radijas Tau“ parklupdė dar vieną Vilniaus ekipą

2013 lapkričio 26 d., Antradienis, 23:21 val., peržiūros: 1562

Antradienio vakarą KKL "Elito" lygoje "United – Radijas Tau" savo aikštėje priėmė Vilniaus "Pazintysxxx.com" ekipą. Pirmasis kėlinukas buvo itin atkaklus ir tarsi signalizavo, jog laukia intriguojanti dvikova. Nors pirmąsias dešimt žaidimo minučių kiek sėkmingiau rungtyniavo svečiai, tačiau nuo antrojo kėlinio į priekį išsiveržė šeimininkai. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė vos 5 taškai ir visi klausimai turėjo išsispręsti per paskutines dešimt minučių (63:58). Dramatiška kova tęsėsi ir paskutiniojo kėlinuko metu. Nors vilniečiai ilgai "lipo ant kulnų" šeimininkams, tačiau jie sužaidė itin komandiškai, drausmigai ir sėkmingai bei iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų "Elito" lygoje (90:82).

Susitkimą abi komandos pradėjo pakiliai ir rezultatyviai. Nors svečiai vis mėgino pabėgti, tačiau "United – Radijas Tau" nė kiek nenusileido oponentams ir sekė įkandin. Įpusėjus ketvirčiui rungtynėse vis dar buvo visiška lygybė (12:12). Ekipos ir toliau įrodinėjo esančios verta viena kitos. Kėliniui artėjant link pabaigos "United – Radijas Tau" dar turėjo minimalų pranašumą (18:17), tačiau neilgai. Edvino Ruzgo vedini vilniečiai spurtavo 0:7 ir įgijo 6-ių taškų persvarą (18:24). Tačiau kėlinuką šeimininkai užbaigė keturiais taškais be atsako ir iš svečių pranašumo liko vos du taškai (22:24).

Antrame kėlinyje "United – Radijas" tau į pagalbą pasitelkė vieną pavojingiausių savo ginklų – tolimus metimus. Keturi per kėlinį šeimininkų "įskraidinti" tritaškiai į varžovų krepšį leido kauniečiams perimti rungtynių kontrolę į savo rankas. Negana to, aikštės šeimininkai varžovus sukaustė gynyboje. Vilniaus "Pazintysxxx.com" per antrąjį kėlinuką sugebėjo surinkti vos 9-is taškus ir pralaimėję ketvirtį 19:9 prieš ilgąją pertrauką svečiai turėjo 8-ių taškų defcitą (41:33).

Trečiame kėlinyje ir vėl puolimas tapo pirmaplaniu dalyku. Abi komandos gynybą paliko kiek nuošaliau, o visą dėmesį sutelkė į puolimą. Ketvirčio pradžioje "Pazintysxxx.com" rungtyniavo itin užsivedę ir tai padėjo išlyginti rungtynių rezultatą (47:47). Tačiau "United – Radijas Tau" ėmė versti varžovus dažniau klysti, o patys pasinaudoję jų klaidomis laimėjo trumpą atkarpą 9:3 ir vėl sukaupė 6-ių taškų pranašumą (56:50). Vilniečiai ir toliau įrodinėjo, kad yra verti savo varžovų, o atsilikimas kaipmat sumenko iki dviejų taškų (58:56). Kėlinio pabaigoje tikslesni buvo kauniečiai, o paskutinėmis sekundėmis Pauliaus Grigaičio du taškai su pražanga ne tik padidino šeimininkų pranašumą iki 5-ių taškų (63:58), bet ir davė papildomą teigiamą emocinį užtaisą kauniečiams.

Vaizdas ketvirtame kėlinuke iš esmės nesikeitė ir toliau. Vos "United – Radijas Tau" įgydavo keletos taškų pranašumą, "Pazintysxxx.com" jį greitai sumažindavo iki tokio, kuris pasiekiamas vienu metimu (70:68), (72:69). Rungtynių ketvirtam kėlinukui persiritus į antrąją pusę šeimininkai turėjo 6-ių taškų pranašumą (80:74). Vis tik, vilniečiai laimėjo trumpą atkarpą 3:5 ir intriga gyvavo toliau (83:79). Tačiau šeimininkams reikiamu metu iš toli pataikė Andrius Gedminas, o pražangų taktiką pradėjus naudoti vilniečiams, Giedrius Būda realizavo keturias baudas iš tiek pat bandymų (90:79). Nors Algirdas Palaima dar pataikė iš toli, tačiau tai rungtynių nugalėtojo nepakeitė (90:82).

"United – Radijas Tau" iškovojo antrąją pergalę "Elito" lygoje iš tiek pat galimų. Ne gana to, abi jos pasiektos prieš Vilniaus ekipas ("Vilniaus Kolegiją" ir "Pazintysxxx.com"). Dar įdomiau tai, kad daugiau nė viena pirmenybėse dalyvaujanti kauniečių ekipa, sostinės klubams "įkąsti" taip ir nesugebėjo.

Trenerių interviu galite pažiūrėti video rubrikoje.

UNITED & Radijas Tau: Tautvydas Žioba – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Giedrius Būda – 19 tšk. (9 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 18 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 10 tšk.

Pazintysxxx.com: Dainius Novickas – 18 tšk., Edvinas Ruzgas – 17 tšk., Janas Jurgo – 12 tšk., Evaldas Rastenis – 10 tšk.

„United & Radijas Tau“ netikėtai lengvai sutriuškino „Vilniaus kolegiją“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:29 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą privertė kapituliuoti „Tegrą“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„UNITED & Radijas Tau“ užmėtė SLK „Patriotus“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:16 val.)„United & Radijas Tau“ išlygino serijos rezultatą (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:14 val.)Vilniaus kolegija neprilygo „United & Radijas Tau“ komandai (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„PazintysXXX.com“ 89:81 nugalėjo Vilniaus kolegiją (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)Andriaus Gedmino tritaškių šou atnešė „United & Radijui Tau“ trečią pergalę Elito lygoje (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)18 Liutauro Lukošenkino rezultatyvių perdavimų neišgelbėjo „United & Radijo Tau“ nuo apmaudžios nesėkmės (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:35 val.)Vilniaus „Tegra“ ‒ Kauno „UNITED & Radijas Tau“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:12 val.)Vilniaus SLK „Patriotai“ ‒ Vilniaus „Pazintysxxx.com“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:45 val.)