Pazintysxxx.com vs Kauno autobusai (96:122)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 16 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Šilo g. 5a, Vilnius, LT-10322

Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ „Kauno Autobusai“

2014 kovo 16 d., Sekmadienis, 23:59 val., peržiūros: 1603

Sekmadienio pavakarę Vilniuje susitiko dvi Elito lygos turnyrinės lentelės lyderės – Vilniaus "Pazintysxxx.com" ir "Kauno Autobusai". Nors buvo galima tikėtis itin atkaklios kovos, fantastiškas kauniečių žaidimas leido svečiams švęsti užtikrintą pergalę rezultatu 96:122.

Kaip ir pirmose šių komandų rungtynėse nuo pat pirmųjų minučių dominavo puolimas. Puikiai sužaidę pirmąsias minutes po dviejų taiklių A. Aleksandrovo ("Kauno Autobusai") tritaškių metimų rezultatas 7:12. Nors vilniečiai pagirtinai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir netaiklius metimus pataisydavo iš po krepšio, taikliais metimais A.Aleksandrovas padėjo svečiams susikrauti gana saugią septynerių taškų persvarą (rez. 13:20). "Pazintysxxx.com" krepšininkams radus priešnuodžių uždengti kauniečių lyderį, keliomis greitomis atakomis iš eilės pavyko sumažinti atsilikimą iki 20:22. Likus dviems minutėms iki kėlinuko pabaigos, abi komandos atakavo beveik be klaidų ir po pirmojo ketvirčio rezultatas intrigavo – 27:30 "Kauno Autobusai" naudai.

Antrajame kėlinuke rungtynių braižas nesikeitė – abi komandos atakavo taikliai, tiesa, kauniečiams prametus tolimus metimus, juos pakeisdavo taikliais dvitaškiais metimais. Sužaidus pusę kėlinio rezultatas 38:39. Tik pradėjus įsišaudyti "Kauno Autobusai" snaiperiams šeimininkai nieko nelaukę ima minutęs pertraukėlę ir iškart po jos T.Rakauskas ("Kauno Autobusai") buvo nubaustas technine pražanga. D.Novickas (Vilniaus "Pazintysxxx.com") šią pražangą išnaudojo maksimaliai realizavęs abu baudos metimus bei pelnęs du taškus iš po krepšio (rez. 47:42). Rekordinę persvarą įgiję vilniečiai ilgai priekyje nebuvo – kauniečių trys tritaškiai iš eilės išlygino rezultatą (51:51). Geriau sužaidę pabaigą prieš didžiąją pertrauką priekyje vėl svečiai 51:55.

Po ilgosios pertraukos "Kauno Autobusai" spurtas nesustojo (2:10). Kai atrodė, jog vilniečiams nesiseka niekas, svečiai įmesdavo vieną metimą po kito. Įpusėjus kėlinukui rezultatas 59:71. Vilniečiai po minutės pertraukėlės į aikštę sugrįžo nusiteikę kovoti, puolime gauta S. Sliesoraičio nesportinė pražanga (kurią maksimaliai išnaudojo D.Sabeckis pataikęs abu baudos metimus ir įmetęs tolimą metimą) tik skandino visas vilniečių viltis pakovoti dėl pergalės. Laimėję ketvirtį 16:38, kauniečiai paskutinį kėlinuką palieka tik formalumui. Po trijų kėlinių rezultatas 67:93.

Sužaidus vos dvi minutes skirtumas tarp komandų jau tapo 30 taškų (69:99). Neįtikėtinai tritaškius mėtę kauniečiai ketvirtajį kėlinį pradėjo net 7 taikliais tolimais metimais iš eilės. Vilniečiai po minutės pertraukėlės išlygino žaidimą ir užbaigė kėlinį (29:29), tačiau šeimininkams teko pripažinti "Kauno Autobusai" ekipos pranašumą rezultatu 96:122.

Pazintysxxx.com: Dainius Novickas – 30 tšk. (11 atk. kam.), Janas Jurgo – 25 tšk. (17 atk. kam.), Darius Dudėnas – 24 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Noreika – 15 tšk. (12 rezult. perd.)

Kauno autobusai: Andrius Aleksandrovas – 34 tšk., Deividas Sabeckis – 26 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tomas Rakauskas – 21 tšk. (7 rezult. perd.), Andrius Šukys – 17 tšk., Jonas Ročka – 15 tšk.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga

Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Kauno „Sporto manija“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 23:25 val.)Vilniaus „Pažintysxxx.com“ nepasigailėjo Kauno „Bangos“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:48 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Prienų „Rūdupis – 2“ 84:81 (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Pažintysxxx.com“ 89:81 įveikė SLK „Patriotus“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:52 val.)SLK „Patriotai“ nugalėjo „Kauno autobusus“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 10:58 val.)Trečiose serijos rungtynėse „Pazintysxxx.com“ 84:78 pranoko SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:59 val.)„Pazintysxxx.com“ išsivežė pergalę iš „Bangos“ tvirtovės (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 14:28 val.)Vilniaus SLK „Patriotai“ ‒ Vilniaus „Pazintysxxx.com“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:45 val.)Vilniaus zonos Elito lygos starte ‒ užtikrinta „Pazintysxxx.com“ pergalė prieš „Vilniaus kolegiją“ 86:67 (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)Atkaklioje kovoje vieno taško persvara 80:79 „PazintysXXX.com“ įveikė SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:48 val.)