Vilniaus kolegija vs Kauno autobusai (74:81)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, Vilnius, LT-08303

Į Kauną „Autobusai“ išsivežė pergalę prieš Vilniaus „Kolegiją“

2013 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 11:11 val., peržiūros: 1525

Trečiadienio vakarą VKL Elito divizione savo jėgas išbandė Vilniaus "Kolegija" ir vis atidėlioję mačą Kauno "Autobusai". Rezultatu 81:74 pergalę iškovojo svečių ekipa.

Susitikimo pradžioje Kauno "Autobusai" ekipai pavyko atitrūkti 5:0. Jau kitoje atakoje dvitaškį pataikė L.Kirlys, svečiai suklydo, tačiau Vilniaus "Kolegija" progos priartėti neišnaudojo. Kauniečiai spurtavo bei padidino persvarą iki 8-ių taškų 10:2, o aikštelės šeimininkai suskubo prašyti minutinės pertraukėlės. Po jos Vilniaus "Kolegija" atsitiesė bei priartėjo 8:12, J.Ramanauskas užsidirbo trečiąją asmeninę pražangą, o teisėjų sprendimu nepatenkintas svečių atsarginių žaidėjų suolelis – techninę. Jau netrukus kėliniui einant į pabaigą svečių atsarginių žaidėjų suolelis buvo nubaustas dar viena technine pražanga, Vilniaus "Kolegija" rezultatą išlygino (14:14), o rimtą traumą patyrė vienas iš septynių "Autobusų" žaidėjų. Po pirmojo kėlinio – 22:18.

Antrajame kėlinyje svečiams ir vėl pavyko atitrūkti 26:18, tad Vilniaus "Kolegijos" treneris, nepatenkintas tuo, ką matė aikštelėje, paprašė minutinės pertraukėlės. Dvitaškiu iki minimumo deficitą sušvelnino L.Bankieta, o S.Liepinaitis rezultatą persvėrė, tačiau apsiginti šeimininkams nepavyko – tolimą metimą smeigė D.Lugauskas (32:36). Po dviejų kėlinių – trijų taškų Kauno "Autobusai" ekipos persvara 40:37.

Po didžiosios pertraukos itin sėkmingą epizodą sužaidė A.Šukys. Smeigęs tritaškį jau kitoje atakoje jis tą pakartojo bei privertė priešininką prasižengti (42:50). Vilniaus "Kolegijai" pavyko prisivyti svečius 47:53, o aikštelėje užvirė chaotiška kova, ekipos ilgą laiką negalėjo pelnyti taškų, kamuoliu dalinosi ne su komandos draugais, o su užribiu. Po trisdešimties žaidimo minučių – 59:64.

Lemiamajame ketvirtyje šeimininkai priartėjo 64:68, tačiau kėlinio eigoje Kauno "Autobusai" ir vėl atitrūko 66:76. Vis tik Vilniaus "Kolegija" nebuvo nusiteikusi lengvai paleisti pergalės iš savo rankų. L. Kirlio dėka ekipa priartėjo 72:76, o D.Lugauskas užsidirbo nesportinę pražangą. Likus žaisti vienai minutei komandas teskyrė 5 taškai 74:79, tačiau labiau patyrusi svečių ekipa brangino kamuolį, išsaugojo persvarą bei rezultatu 74:81 iškovojo pergalę.

Stanislovas Radziulis, Vilniaus "Kolegija" ekipos treneris:

Gerbiant priešininkus, jų ekipa tikrai pajėgi. Tačiau jų atvyko ne per daugiausiai, tad į atlapus tikrai galėjome kibti. Kiek galėjome, stengėmės tai daryti, tačiau pridarėme kvailų klaidų, taip pat nepavyko pataikyti kelių metimų iš dėkingų padėčių. Tai ir yra pagrindinė pralaimėjimo priežastis.

Kauno "Autobusai" – gera komanda, turinti daug aukštaūgių. Mes tiek neturime. Dalinai juos uždengėme, tačiau neuždengėme kitų. Mačo pradžioje gavome šaltą dušą, tačiau vėliau žaidimą išlyginome. Manau, pagal savo lygį, sužaidėme pakankamai neblogai.

Audrius Juodelis, "Kauno autobusai" ekipos treneris:

Per lengva pradžia. Kuomet įsiveržėme 10:2, atrodė, jog bus lengviau. Tačiau mūsų atsarginių žaidėjų suolelis buvo trumpesnis. Vis tik vyrai susiėmė ir pergalę pavyko iškovoti. Džiaugiamės.

Atvykome septyniese – atrodė, kaip ir užteks. Tačiau kuomet likome tik šešiese, suolelis pasidarė per trumpas. Ar rimta traumą patyrė mūsų žaidėjas? Bus matyt.

Vilniaus "Kolegija" paliko neblogą įspūdį. Jauni ir greiti. Jei tik klaidą padarai, jie bėga į puolimą ir pelno lengvus taškus. Tai tokia ateities komanda. Vilniaus "Kolegija" taip pat kaip Kauno "Kolegija" – panašios ekipos.

Įdomūs faktai:

Didžiausia persvara: Vilniaus "Kolegija" 6, Kauno "Autobusai 11.
Didžiausias spurtas: Vilniaus "Kolegija" 9:0 (13:12), Kauno "Autobusai" 9:0 (32:40).
Pirmaujanti komanda keitėsi 6 kartus, rezultatas buvo lygus 3 kartus.

„Kauno autobusai“ išsivežė pergalę į Kauną mače prieš „Tegrą“ 95:85 (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 22:58 val.)Kauno „Autobusai“ palaužė Vilniaus „Sąlytį – Liteną“ (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 11:14 val.)„Kauno Autobusai“ antrą kartą įveikė „Vilniaus Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 00:33 val.)SLK „Patriotai“ palaužė Vilniaus kolegiją (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:43 val.)„Kauno Autobusai“ palaužė dar vieną ekipą „Elito“ lygoje (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 00:48 val.)Per vėlai pabudę SLK „Patriotai“ nusileido „Vilniaus Kolegijai“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)Vilniaus kolegija iškovojo svarbią pergalę prieš „Tegros“ ekipą (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 20:49 val.)„PazintysXXX.com“ 89:81 nugalėjo Vilniaus kolegiją (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)„Tegra“ ‒ Vilniaus kolegija (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ išsaugojo pergalę ir žengė į Elito lygos finalą (2014 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)