UNITED & Radijas Tau vs Vilniaus kolegija (94:60)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 19 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„United & Radijas Tau“ netikėtai lengvai sutriuškino „Vilniaus kolegiją“

2013 lapkričio 19 d., Antradienis, 23:29 val., peržiūros: 1599

Antradienį, lapkričio 19 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Elito" lygos rungtynės tarp vietos "United & Radijas Tau" ir svečių "Vilniaus kolegijos" ekipų. Nors rungtynių pradžioje užtikrintai sužaidę vilniečiai įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau iki pirmojo kėlinuko pabaigos šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą ir įgyti minimalų pranašumą. Atrodė, kad kova bus atkakli, tačiau antrasis ketvirtis parodė, jog "United & Radijas Tau" yra nusiteikę grėsmingai, ko pasekoje jiems pavyko įgyti penkiolikos taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos svečių krepšininkai dar parodė šiokių tokių atsigavimo požymių, tačiau ilgai netrukus kauniečiai juos nuslopino ir prieš lemiamą kėlinuką turėjo jau septyniolikos taškų persvarą. Nors paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, bet aikštės šeimininkai nesiruošė atsipalaiduoti, ko pasekoje, po uraganiško puolimo, jie šventė užtikrintą pergalę rezultatu 94:60 (20:19, 25:11, 20:18, 29:12).

Rungtynių pradžioje šeimininkai surengė kelias rezultatyvias atakas ir įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau netruku jų puolimas strigo varžovų gynyboje ir šie tuo pasinaudojo, ko pasekoje surengę spurtą 2:12, persvėrė rezultatą ir įgijo penkių taškų persvarą. Į tai šeimininkų ekipos krepšininkas G.Jevstignejevas atsakė dviem taškais su pražanga, tačiau iškart po jų sekė dar penki iš eilės "Vilniaus kolegijos" taškai, suteikę jiems septynių taškų pranašumą. Likus žaisti porai minučių pirmo kėlinuko, "United & Radijas Tau" surengė spurtą 8:0, kuris truko iki pat ketvirčio pabaigos ir leido šeimininkams persverti rezultatą įgyjant minimalią persvarą. 20:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių skirtumas tarp komandų buvo vos du taškai. Kiek vėliau "Vilniaus kolegijos" krepšininkų puolimas visiškai užstrigo aikštės šeimininkų gynybos gniaužtuose, ko pasekoje buvo surengtas įspūdingas spurtas 12:0, kurio dėka "United & Radijas Tau" padidino savo nežymią persvarą iki septyniolikos taškų. Prieš pat ilgosios pertraukos pradžią svečiams iš Vilniaus dar pavyko realizuoti du baudos metimus, kurių dėka jų deficitas tapo šiek tiek švelnesnis. 45:30.

Po ilgosios pertraukos abi komandos dar apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių šeimininkai surengė dar vieną spurtą 9:2, kurio dėka skirtumas tarp komandų tapo dar solidesnis - 22 taškai. Į tai "Vilniaus kolegijos" krepšininkas L.Vitkauskas atsakė penkiais taškais iš eilės, kurie leido svečiams nežymiai sušvelninti deficitą. Kiek vėliau abi komandos žaidė besikeisdamos trumpomis bei rezultatyviomis atkarpomis, po kurių "United & Radijas Tau" padidino savo pranašumą iki dvidešimties, tačiau ir vėl kėlinuko pabaigą geriau sužaidę svečiai sumažino šią persvarą iki septyniolikos taškų. 65:48.

Paskutinė rungtynių dalis buvo panašesnė tik į formalumą, tačiau ir jį šeimininkai puikiai sutvarkė. Jau pačioje paskutinio kėlinuko pradžioje taiklūs A.Gedmino tritaškiai ir L.Lukošenkino dvitaškiai metimai varė į neviltį vilniečių ekipos trenerį. Po šio tritaškių lietaus skirtumas tarp komandų išaugo jau net iki 26-ių taškų. Netrukus "Vilniaus kolegija" sugebėjo surengti kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas iš eilės ir šiek tiek sušvelninti atsilikimą, tačiau tai buvo tik trumpalaikis rezultatas, nes netrukus, A.Gedmino tritaškių metimų vedini "United & Radijo Tau" ekipos žaidėjai surengė spurtą 16:2, kuris truko iki pat rungtynių pabaigos bei įtvirtino šeimininkų pergalę rezultatu 94:60.

Rungtynių video bei komentarai bus pateikti video skiltyje.

"United & Radijas Tau" : Andrius Gedminas – 23 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 22 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 17 tšk. (12 r"ezult. perd.), Lukas Stanislovaitis – 11 tšk.

"Vilniaus kolegija" : Aistis Juočepis – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Staniulis – 10 tšk., Martynas Gricius – 8 tšk.

„United ‒ Radijas Tau“ parklupdė dar vieną Vilniaus ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 23:21 val.)„United & Radijas Tau“ išlygino serijos rezultatą (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:14 val.)„UNITED & Radijas Tau“ užmėtė SLK „Patriotus“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:16 val.)„Kauno Autobusai“ antrą kartą įveikė „Vilniaus Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 00:33 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą privertė kapituliuoti „Tegrą“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)Per vėlai pabudę SLK „Patriotai“ nusileido „Vilniaus Kolegijai“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)SLK „Patriotai“ palaužė Vilniaus kolegiją (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:43 val.)„PazintysXXX.com“ 89:81 nugalėjo Vilniaus kolegiją (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)Į Kauną „Autobusai“ išsivežė pergalę prieš Vilniaus „Kolegiją“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:11 val.)„Tegra“ ‒ Vilniaus kolegija (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)