Kottrans vs BK „Anzāģe“ (79:90)EABL Kaunas Grand Prix 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

BK „Anzāģe“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kottrans“ komandą

2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 17:34 val., peržiūros: 467

Lapkričio 11 dieną „Kaustos“ sporto salėje įvyko „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ pogrupio rungtynės, kuriose „Kottrans“ rungtyniavo prieš BK „Anzāģe“.

Pirmame kėlinyje komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai npavyko įgyti didesnio pranašumo. Visgi kėlinio pabaigoje persvarą įgijo „Anzāģe“. Antrame kėlinyje komandos žaidė lygiai. Visgi antroje kėlinio pusėje didesnį pranašumą buvo įgiję „Kottrans“, bet „Anzāģe“ gale kėlinio pavržovus pasivijo. Trečiame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką. Sužaidus tris kėlinius nei viena komanda pranašumo neturėjo. Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei persvarą įgijo „Anzāģe“ ir išlaikė iki kėlinio pabaigos.

„Kottrans“ komandos žaidėjas: „Pirmus kėlinius žaidėme pakankamai gerai. Antroje rungtynių psuėje sekėsi blogiau. Neblogai kovojome dėl atšokusių kamuolių. Šiandien atvykome šešiese, bet gerai, kad mums padėjo du lietuvių žaidėjai.“ Paklaustas, ar didelė buvo lietuvių žaidėjų pagalba komandai, žaidėjas atsakė: „Taip, jie žaidė labai gerai. Atliko puikius perdavimus, pataikė metimus.“

„Kauno krepšinio lyga“ trečiame kėlinyje palaužė BK „Anzāģe“ komandą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:42 val.)„EABL Kaunas Grand Prix 2017“ rungtynėse dėl trečiosios vietos ‒ BK „Anzāģe“ pergalė prieš „VKL“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:53 val.)Kauno krepšinio lyga tik rungtynių pabaigoje įveikė Kottrans (86:85) (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 20:21 val.)Lenkijos ekipų derbyje ‒ „Środowiskowa BasketLiga.pl“ ekipos pergalė „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Iššūkio taurės rungtynėse (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)