Kauno krepšinio lyga vs BK „Anzāģe“ (92:79)EABL Kaunas Grand Prix 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 10:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno krepšinio lyga“ trečiame kėlinyje palaužė BK „Anzāģe“ komandą

2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 17:42 val., peržiūros: 404

Lapkričio 11 dieną „Kaustos“ sporto salėje įvyko „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ pogrupio rungtynės, kuriose „Kauno krepšinio lyga“ rungtyniavo prieš BK „Anzāģe“.

Pirmame kėlinyje komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai npavyko įgyti didesnio pranašumo. Visgi kėlinio pabaigoje persvarą įgijo BK „Anzāģe“. Antrajį kėlinuką abi komandos žaidę apylygiai. Prasidėjus aštuntai minutei, šeimininkų komanda parodė savo užsispyrumą ir taikliais mėtimais išsiveržė į priekį (51:42)
Trečiąjį kėlinuką BK,,Anzāģe" komanda, pavyko pasivyti šeiminkus su taikliais mėtimais (54:54). Bet įpusėjus kėliniui, ,,Kauno krepšinio lyga" komanda įsiveržę į priekį. (67:54) Ketvirto kėlinio pradžioje jau buvo matytį, kad „Kauno krepšinio lyga“ komanda laimės (92:79)

BK „Anzāģe“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kottrans“ komandą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:34 val.)„EABL Kaunas Grand Prix 2017“ rungtynėse dėl trečiosios vietos ‒ BK „Anzāģe“ pergalė prieš „VKL“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:53 val.)Kauno krepšinio lyga tik rungtynių pabaigoje įveikė Kottrans (86:85) (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 20:21 val.)„EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Didžiąją taurę išsivežė svečiai iš Ukrainos ‒ БК „Бродяги“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:40 val.)