Vilniaus krepšinio lyga vs Środowiskowa BasketLiga.pl (87:63)EABL Kaunas Grand Prix 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 11:30 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Vilniaus krepšinio lyga“ užtikrintai įveikė „Środowiskowa BasketLiga.pl“

2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 18:08 val., peržiūros: 354

Lapkričio 11 dieną „Kaustos“ sporto salėje įvyko „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ pogrupio rungtynės, kuriose „Vlniaus krepšinio lyga“ rungtyniavo prieš „Środowiskowa BasketLiga.pl“.

Jau rungtynių pradžioje savo stiprų žaidimą parodė „Vilniaus krepšinio lyga“ komandą. Atsiplėšdami 14 taškų nuo „Środowiskowa BasketLiga.pl“. Antrajame kėlinuke „Środowiskowa BasketLiga.pl“ ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, kuo puikiai naudojosi „Vilniaus krepšinio lyga“ krepšininkai. Trečiajame kėlinuke „Vilniaus krepšinio lyga“ rengė vieną greitą ataką po kitos, vertė vieną metimą iš po krepšio po kito. Ketvirtajam kėlinukui savo pranašumą išlaikė ir varžybas laimėjo „Vlniiaus krepšinio lyga“ komanda.

„Vilniaus krepšinio lyga“ komandos treneris: Ž. Čėnas: Komandos pergalę lėmė iš dalies įvygdytas planas, kuriems pasakiau žaidėjams. Žaidėm tokiu stiliu, kuriuo norėjau matyti. Atsiplėšėm laiku, persvara tai augo, tai mažėjo. Darėm savo dalykus, taisėm problemas. Tai ir lėmė pergalę, kad laiku įvygdėm savo planą. Paklaustas, ką galėtų išskirtį savo komandoje, treneris atsakė: Tikrai nieko neišskirsiu, nes ir iš protokolo yra matytį, kad žaidėjas mažiausiai yra žaides 18min. Komanda ir buvo rinkta, ganėtinai jauna, motyvuota ir žaidimo stilius buvo kitoks, kad daug metam iš trėjų taškų zonos, daug bėgam.

„Vilniaus krepšinio lyga“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti БК «Бродяги» pranašumą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:54 val.)„Środowiskowa BasketLiga.pl“ nepasipriešino БК «Бродяги» (72:87) (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 20:33 val.)Lenkijos ekipų derbyje ‒ „Środowiskowa BasketLiga.pl“ ekipos pergalė „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Iššūkio taurės rungtynėse (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)„EABL Kaunas Grand Prix 2017“ rungtynėse dėl trečiosios vietos ‒ BK „Anzāģe“ pergalė prieš „VKL“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:53 val.)