BKCENTRE.COM - NEW YORK DREAM vs BC SPORTO FĖJA (80:102)Draugiškos rungtynės » Draugiškos rungtynės
2012 vasario 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A.Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas LT-51358

Lietuvos ir JAV ekipų akistatoje pergalę šventė "Sporto fėja"

2012 vasario 29 d., Trečiadienis, 22:40 val., peržiūros: 3343

Trečiadienį, vasario 29 dieną, Sabonio KC sporto salėje įvyko rungtynės tarp Jungtinių Amerikos Valstijų " Bkcentre.com – New York dream" (šeimininkai) ir Lietuvos BC "Sporto fėja" (svečiai) ekipų. Pirmojo kėlinuko eigoje svečiai įgijo aštuonių taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje jiems taškus sekėsi rinki kiek sunkiau, tačiau vėliau žaidimas klostėsi kaip iš pypkės ir prieš ilgąją pertrauką BC "Sporto fėja" pirmavo 25 taškų skirtumu. Antrojoje rungtynių pusėje šeimininkai žaidė rezultatyviau, tačiau svečiai taip pat nenusileido ir išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 80:102 (16:24, 11:28, 26:25, 27:25).

Rungtynių pradžioje į priekį dviem taškais išsiveržė šeimininkai, tačiau netrukus, po keturių iš eilės taškų BC "Sporto fėja" persvėrė rezultatą ir įgijo dviejų taškų persvarą. Vėliau žaidimas vyko svečių naudai. "Bkcentre.com – New York dream" ekipai pataikant dvitaškį metimą netrukus buvo atsakoma bent trim taškais ir įpusėjus kėlinukui svečių krepšininkai jau turėjo penkių taškų persvarą. Vėliau abi ekipos pelnė po du taškus, ir po jų sekė taiklus šeimininkų dvitaškis į kurį buvo atsakyta septyniais iš eilės taškais. Kėlinio pabaigoje šeimininkai dar pelnė du taškus ir sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų. 16:24.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir ištirpdė deficitą iki keturių taškų, tačiau netrukus, du iš eilės taiklūs V.Sedlecko tritaškiai metimai leido svečiams atitrūkti dešimties taškų skirtumu. Vėliau šeimininkų žaidėjas V.Chernenko pataikė du dvitaškius iš eilės, tačiau iškart po to BC "Sporto fėja" surengė spurtą 14:0 ir padidino savo pranašumą iki dvidešimties taškų. Į tai "Bkcentre.com – New York dream" ekipos žaidėjai sugebėjo atsakyti tik vienu taikliu baudos metimu. Kėlinio pabaigoje svečiai "įsūdė" dar du tolimus metimus ir padidino skirtumą tarp komandų iki 25 taškų. 27:52.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų puolimas atsigavo ir jie ėmė dažniau pelnyti taškus, tačiau svečiai taip pat nesnaudė ir rinko taškus vieną po kito. Trečiojo ketvirčio pradžioje penkis iš eilės taškus pelnė T.Skardžius ir padidino savo ekipos pranašumą iki trisdešimties taškų. Toliau žaidimas abiems ekipoms klostėsi truputį chaotiškai ir apylygaus žaidimo dėka skirtumas tarp jų ryškiai nekito. Tik kėlinuko pabaigoje žymiai geriau sužaidę šeimininkai pelnė aštuonis taškus iš eilės ir po jų skirtumas tarp komandų buvo 24 taškai. 53:77.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje aikštėje dominavo šeimininkai ir surengę spurtą 7:0 sumažino atsilikimą iki devyniolikos taškų. Į tai svečiai atsakė dviem taškais, tačiau iškart po jų sekė dar penki "Bkcentre.com – New York dream" ekipos taškai, kurie sumažino skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų. Kiek vėliau V.Sadleckis pataikė tolimą metimą, kuris leido BC "Sporto fėjai" pirmauti devyniolikos taškų skirtumu, bet netrukus šeimininkai pelnė dar penkis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki keturiolikos taškų. Vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, tik besibaigiant kėlinukui svečiai dar pelnė šešis taškus iš eilės. Paskutinėmis sekundėmis, paskutinį vinį į varžovų karstą įkalė E.Maciukevičius pelnydamas du taškus. 80:102.

Pralaimėtojų treneris Boris Karebin sakė (išversta iš anglų kalbos) : " Mes norime padėti šiems vyrukams plėsti jų krepšinio įgūdžius, jų amžius yra skirtingas. Mes norime padėti jiems suprasti jų klaidas, priimti geriausius sprendimus atliekant jiems paskirtas užduotis aikštelėje. Tokiose rungtynėse mes galime pamatyti, kaip jie žaidžia prieš kitus žaidėjus, kaip jie priima sprendimus, kaip jie juda, viską. Techniškai mūsų vaikinai nėra blogi, mes tiesiog nesusiformavę komandos. Mes neturime centro puolėjų, pas mus yra tik gynėjai. Tokiose rungtynėse mes galime pamatyti kas yra kas, kaip galime kažką įrodyti ir ką turime daryti, tai nėra blogai, tai yra labai gera idėja. Tai yra labai gerai mūsų komandoms, kurios yra pakankamai greitos, pakankamai protingos, ne puikios, bet pakankamai geros ".

Dariaus Gvildžio komentaras : " Kaip ir kaskart laimėjus šaunu, o juo labiau, kad varžovas buvo kiek kitoks, kažkuo neįprastas. Tai buvo puiki proga ne tik į kitus pasižiūrėti, tačiau ir save parodyti. Manau draugiškos rungtynės yra visada naudingos, jei tu iš jų gali pasiimti kažką sau naudingo ir nesvarbu, ar laimi 20 taškų, ar tiek pat pralaimi. Tikrai buvo malonu žaisti prieš komandą, kurios treneris, turi milžiniškos patirties. Šią komandą mačiau rungtyniaujančią vakar ir šiandien ir iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jie sužaidė tikrai kokybiškiau. Mūsų žaidime jautėsi draugiško susitikimo nuotaikos. Nebuvo maksimalios koncentracijos, tai rodo ir klaidų kiekis, kuris tikrai didesnis nei mūsų įprastas vidurkis. Žaidėme banguotai, buvo puikių momentų tiek puolime, tiek ir gynyboje, tačiau buvo ne mažiau prastų akimirkų. Tikiuosi, kad šis pasižaidimas bus naudingas prieš nenumaldomai artėjančias "C" lygos atkrintamąsias varžybas".

"Bkcentre.com – New York dream" : V.Chernenko 20 (34 naud., 13 atk.kam.), A.Prakapenka 19, A.Zusman 14, L.Juozapavičius 11 taškų.

BC "Sporto fėja" : T.Skardžius 23 (38 naud., 11 rez.perd., 5 per.kam., 8 išprov.praž.), V.Sadleckas 16, M.Saldauskas ir G.Bartkus (12 atk.kam.) – po 14, T.Gudžiūnas 13, Š.Kryžius 10 (5 rez.perd.) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

varliukas2012 kovo 03 d., 15:33 val.

tai nereiškia ,kad kas nors iš jų jau žaidžia Amerikoj,antraip tikrai niekas nesiterliotų žaidžiant prieš jus;)

zalias_kraujas2012 kovo 01 d., 00:31 val.

Sidai, gali buti

Sidas2012 kovo 01 d., 00:04 val.

Aleksey Prakapenka, cia is nasha russia tas futbolistas? :D

Draugiškose rungtynėse KK Snaiperiai pranoko svečius iš JAV (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)"ICE" įveikė svečius iš Jungtinių Amerikos Valstijų (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 00:24 val.)