EKODORA & MC TRANS vs ELEKTRO MONTUOTOJAS (50:70)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 14 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

"Elektromontuotojas" nesunkiai nugalėjo "Ekodora & Mc Trans"

Su kamuoliu Marius Jacevičius
2008 sausio 14 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 7444
Šį vakarą "Įmonių+" lygoje buvo sužaistos dar vienerios antrojo etapo varžybos. Jose susitiko "Ekodora & Mc Trans" ir "Elektromontuotojas". Visas rungtynes pirmavę "Elektromontuotojo" komandos žaidėjai iškovojo pirmą pergalę šiais metais.

Pirmas kėlinys prasidėjo abiejų komandų apsikeitimu dvitaškiais. Po kelių akimirkų svečiai pelnė "sausus" šešis taškus ir atitrūko nuo varžovų. "Elektromontuotojas" toliau sėkmingai didino persvarą taikliai atakuodamas iš tritaškio (3/4). Abi komandos per šį ketvirtį suklydo tik po vieną kartą. Kėlinio rezultatas buvo 16:23.

Antrame kėlinyje komandos atrodė panašiai, tik vangiau ir rečiau atakavo , darė daugiau klaidų. Viduryje kėlinio svečiai pradėjo sėkmingiau gintis ir greitomis atakomis laimėti atkarpą 4:8. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 26:36 (10:13).

Trečiame ketvirtyje svečiai įrodė ko atvyko į rungtynes. Tai buvo pergalės troškimas. Per šį ketvirtį šeimininkai sugebėjo pelnyti tik du taškus, o varžovai beveik be klaidų mesdami dvitaškius (6/8) padidino savo atitrūkimą iki solidžios sumos 26 taškų. Prieš paskutinį kėlinį rezultatas buvo 28:54 (2:18).

Ketvirtame kėlinuke šeimininkai pajutę antrą kvėpavimą parodė gražų ir drausmingą krepšinį. Protinga gynyba ir ramus puolimas leido žaisti kaip lygus su lygiais ir laimėti kėlinį, taip sumažinant turėtą deficitą. Po teisėjų švilpuko skelbiančio varžybų pabaigą galutinis rezultatas buvo 50:70 Tai pirma "Elektromontuotojos" pergalė šiais metais.

Šeimininkų komandoje ryškiausiai buvo matomas žaidžiantysis treneris M.Vaškūnas 21 taškas ir du perimti kamuoliai.
Svečių komandoje šį vakarą labiausiai pasižymėjo R.Ramanauskas atlikęs 3x (25 taškai , 10 atkovotų kamuolių ir 10 išprovokuotų pražangų).

Teisėjų darbu komandos buvo patenkintos.
"AG Group" nepasigalėjo "Ekodora & Mc Trans" komandos (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino nukraujavusią "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino "Ekodora - MC Trans" (2008 vasario 26 d., antradienis, 21:36 val.)"Naftelf & Nowaco" antra karta nugalėjo "Ekodora & Mc Trans" ekipą (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo sunkią pergalę (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino "Lytagrą" (2008 kovo 18 d., antradienis, 22:21 val.)"Elektromontuotojas" žengė į sekantį etapą (2008 kovo 19 d., trečiadienis, 22:39 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino "AG Group" (2008 kovo 04 d., antradienis, 21:39 val.)"AG Group" ir antrą kartą nugalėjo "Ekodoros & MC Trans" komandą (2008 vasario 19 d., antradienis, 20:54 val.)"Elektromontuotojas" pusfinalio kovas pradėjo pergale (2008 balandžio 02 d., trečiadienis, 21:14 val.)