Banga vs Kauno kolegija (120:91)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Rezultatyvioje kovoje ‒ užtikrinta „Bangos“ pergalė

2015 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 23:38 val., peržiūros: 1025

Ketvirtadienį, kovo 19 dieną, VDU sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik sport“ pirmenybių ketvirtfinalio pirmosios rungtynės, tarp vietos „Bangos“ ir svečių „Kauno kolegijos“ ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėjo svečių krepšininkai, tačiau vėliau atsigavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir įgijo solidžią persvarą, kurią, laikui bėgant, tik didino, ko pasekoje pasiekė pergalę bei serijoje išsiveržė 1:0. 120:91 (32:21, 32:19, 29:32, 27:19).

Rungtynių pradžioje iš toli pakankamai gerai pataikę „Kauno kolegijos“ krepšininkai išsiveržė į priekį ir įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau ilgai netrukus aikštės šeimininkai pastebimai pagerino gynybą ir spurtavę 8:0 perėmė iniciatyvą. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau ir vėl spurtavę „Bangos“ žaidėjai padidino savo atotrūkį iki dviženklio pranašumo. 32:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje ir toliau kiek geriau atrodė aikštės šeimininkai, tačiau „Kauno kolegijos“ vyrai taip pat nešaudė tuščiais šoviniais. Vis tik, įpusėjus antram kėlinukui svečių artilerija baigėsi, kuo puikiai pasinaudojusi „Banga“ surengė dar vieną spurta ir padidino skirtumą tarp komandų iki 28-ių taškų. Kiek vėliau, per likusį laiką svečių ekipos krepšininkai sugebėjo kiek atsigauti ir nežymiai sumažinti deficitą. 64:40.

Po ilgosios pertraukos pirmas kelias trečio ketvirčio minutes kiek geriau žaidė svečiai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkiolikos taškų, tačiau čia pat iššovė „Bangos“ snaiperiai, kuria sugrąžino aikštės šeimininkams solidžią persvarą. Per likusias kelias minutes iki kėlinuko pabaigos „Kauno kolegijos“ snaiperiai taip pat kelis kartus pasižymėjo iš toli, tačiau A. Karbausko vedina „Banga“ pernelyg didelių nuostolių dėl to nepatyrė. 93:72.

Paskutinėje rungtynių dalyje nei viena komanda apsukų mažinti nesiruošė. Jau pačioje pradžioje „Banga“ demonstravo, jog didelis pelnytų taškų skaičius įmanomas ne tik Nacionalinėje krepšinio asociacijoje, bet ir Kauno krepšinio lygoje. Dar net neįpusėjus ketvirtam kėlinukui aikštės šeimininkai spurto dėka perkopė 110 taškų ribą ir vėliau, per likusį laiką, tik dar labiau tą skaičių didino, ko pasekoje džiaugėsi pergale rezultatu 120:91.

Serijoje iki dviejų pergalių „Banga“ išsiveržė į priekį 1:0. Sekantis susitikimas bus žaidžiamas kovo 24 dieną, antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje 17:45 val.

Po pergalės nugalėtojų treneris Šarūnas Liesis kalbėjo: „Kova visuomet yra kova, čia yra atkrintamosios. O toks rezultatas, kad 120 taškų įmetėme, tai arba mes labai gerai pataikėme, arba jie nesigynė, čia yra sunku spręsti. Aš galvoju, kas mes pataikėme, pirmojo kėlinio pabaigoje pradėjome gintis, ko pasekoje ir gavosi rezultatas, bet, galbūt, jiems per daug leidome įmesti, bet, kaip sakoma, pergalė yra pergalė, taško neatimsi“.

„Banga“: Aurimas Karbauskas – 37 tšk. (20 atk. kam., 10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Arnas Lubys – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Jurgis Čėsna – 23 tšk., Povilas Liesis – 13 tšk., Mintautas Bulanovas – 11 tšk.

„Kauno kolegija“: Giedrius Būda – 29 tšk. (6 išpr. praž.), Modestas Latkauskas – 27 tšk., Auktumas Jakas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Robertas Talevičius – 10 tšk.

Permainingoje bei emocingoje rungtynių pabaigoje ‒ sunki „Kauno SRC“ pergalė (2015 vasario 10 d., antradienis, 19:56 val.)KK „Pauliukai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Banga“ ekipą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:10 val.)Trečiame kėlinyje atitolusi „Banga“, sezoną pradėjo pergale (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 01:20 val.)„Voluktė“ nugalėjo „Bangos“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:14 val.)Lygią kovą laimėjo „Banga“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 20:02 val.)Paskutines minutes užtikrintai žaidusi „DNC“ komanda nugalėjo „Kauno kolegiją“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 00:48 val.)„Tornado KM ‒ Bonum Signum“ penketukas nepasipriešino „Bangai“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Vos penkiese žaidę „Bangos“ krepšininkai po atkaklios kovos žengė į finalą (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 00:03 val.)Greitis ir tritaškiai metimai nulėmė „Banga“ pergalę (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)