Kauno kolegija vs Banga (87:94)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lygią kovą laimėjo „Banga“

2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 20:02 val., peržiūros: 1483

Lapkričio 25 dieną įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko rungtynių šeimininkai "Kauno kolegijos" žaidėjai ir jų oponentai "Bangos" ekipa. Nuo pirmų minučių komandų neskyrė didesnis nei 4 taškų skirtumas, po įnirtingo ir aktyvaus pirmojo kėlinio rezultatu 24:21 pirmavo "Kauno kolegija". Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė keleta rezultatyvių atkarpų, visgi svečiams pavyko pranašumą persverti į savo pusę (46:49) Rezultatyvus žaidimas išliko ir trečiajame kėlinyje, po trijų kėlinių intriga pasiekė aukštumas, rezultatas buvo lygus. (66:66). Nuo ketvirtojo kėlinio vidurio išryškėjo favoritas, likus žaisti tris minutes "Banga" jau pirmavo 10 taškų skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas 87:94.

Visą pirmą kėlinį vienu mažu žingsniu visada priekyje buvo šeimininkai, tačiau skirtumas nesiekė didesnio nei 4 taškų. Abi komandos turėjo savo aiškius lyderius, šeimininkų ekipoje 8 taškus per kėlinį pelnė M.Latkauskas, svečių ekipoje tiek pat pelnė A.Karbauskas. Besibaigiant kėliniui keletui sekundžių "Banga" įsiveržė į priekį, tačiau per paskutines minutes geresnę atkarpą sužaidę "Kauno kolegijos" žaidėjai užtikrintai baigė kėlinį pirmaudami trimis taškais.

Antrajame kėlinyje jau nebeužteko lyderių kad išlaikyti pranašumą, "Kauno kolegijos" komandai šiame kėlinyje du žaidėjai pelnė 19 iš 22 visų kėlinio taškų. "Banga" šiame kėlinyje žaidė daugiau komandiniais veiksmai paremtą krepšinį, taip pat tik viena padaryta klaida per kėlinį leido svečiams persverti rezultatą. Kaip ir pirmajame kėlinyje, taip ir šiame išliko labai aukštas tempas, o tai buvo neparanku "Bangai" kuri turėjo tik šešis žaidėjus. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatu 46:49 pirmavo "Banga"

Trečiojo kėlinio pradžioje "Banga" laimėjo atkarpą 0:7 ir skirtumas išaugo iki dviženklio, tačiau šeimininkai greitai sugrąžino intriga atsakydami spurtu 8:2. Šiame kėlinyje vienu žingsniu priekyje buvo "Banga" ir tik paskutiniu metimu šiame kėlinyje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. (66:66)

"Banga" dar kartą įrodė kad moka spurtuoti iškart po pertraukos, prasidėjus lemiamam ketvirčiui svečiai vėl laimėjo atkarpą 3:9 ir užsitikrino gana saugų pranašumą. Minutės tirpo, o skirtumas nesikeitė, "Banga" tiesiog žlugdė varžovus po krepšiu pataikydami šiame kėlinyje 9 dvitaškius iš 10 mestų. Nors šeimininkai taip pat galėjo pasigirti geru pataikymo procentu, tačiau to neužteko skirtumas išliko iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rezultatas 87:94.

Po rungtynių "Banga" treneris Š.Liesis sakė: Varžovai greiti, puikiai pataikė, tačiau mes turėjome patirties pranašumą kas turbūt ir nulėmė pergalę. Šiandien turėjome tik vieną atsarginį žaidėją, todėl atlaikyti tempą buvo nelengva, smagu kad lemiamais momentais sužaidėme protingai ir pataikėme svarbius metimus.

"Kauno kolegijos" treneris K.Gedminas sakė: Šiandien neturėjome viso pagrindinio startinio penketo, teko žaisti su rezervu. Rungtynės nebuvo blogos, tačiau per daug klydome.

Kauno kolegija: Modestas Latkauskas – 29 tšk. (6 išpr. praž.), Giedrius Būda – 25 tšk. (7 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Deividas Stankevičius – 14 tšk., Auktumas Jakas – 13 tšk. (10 atk. kam.)

Banga: Aurimas Karbauskas – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Renatas Issak – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Mintautas Bulanovas – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Tumpa – 15 tšk.

Dramą „Kauno Energijoje“ po pratęsimo laimėjo „Kauno Kolegija“ (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Voluktė“ nugalėjo „Bangos“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:14 val.)Greitis ir tritaškiai metimai nulėmė „Banga“ pergalę (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)KK „Pauliukai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Banga“ ekipą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:10 val.)Rezultatyvioje kovoje ‒ užtikrinta „Bangos“ pergalė (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Net 30-imt kartų suklydusi „Kauno kolegija“ pralaimėjo tik paskutinėmis sekundėmis „Bangai“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 00:39 val.)Trečiame kėlinyje atitolusi „Banga“, sezoną pradėjo pergale (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 01:20 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:56 val.)„Kauno kolegija“ be vargo įveikė „Pauliukus“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 20:47 val.)„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)