ACME Europe vs ACC Distribution (60:34)Draugiškos rungtynės » Draugiškos rungtynės
2015 spalio 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ACME Europe“ įrodė savo pranašumą prieš „ACME Distribution“ ekipą.

2015 spalio 07 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 1112

Trečiadienį, spalio 7 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko draugiškos rungtynės, kuriose susitiko viena kitai gerai žinomos komandos, "ACME Europe" ir "ACME Distribution" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "ACME Europe", kurie po pirmų dviejų kėlinių įsiveržė į priekį rezultatu – (29:11). Antroje rungtynių pusėje "ACME Distribution" ekipa toliau sunkiai sekėsi vytis varžovus ir po lengvos kovos "ACME Europe" iškovojo pergalę rezultatu – (60:34).

Pirmasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms, pirmieji taškus pelnė "ACME Europe", kurie sužaidus 4 minutes įsiveržė į priekį rezultatu – (7:0). Vėliau savo pirmuosius taškus pelnė ir "ACME Distribution" ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (7:2). Per likusį kėlinio laiką "ACME Europe" leido varžovams įmesti vos 2 taškus, o patys atsakė 4 ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (11:7).

Antrasis kėlinys "ACME Distribution" buvo šiek tiek sėkmingesnis, svečių rolėje žaidę "ACME Distribution" pavyko pelnyti 10 taškų, o šeimininkams "ACME Europe" leido įmesti tik 13 taškų. Sužaidus du kėlinius ir rungtynėms įpusėjus komandas skyrė 18 taškų – (29:11).

Trečiais kėlinys vėl blogiau susiklostė "ACME Distribution", kurie praleido 18 taškų, o patys vos sukrapštė 7 taškus. Po trijų kėlinių "ACME Europe" pirmavo dvigubai – (42:21).

Ketvirtas kėlinys buvo rezultatyvus abiems komandoms. Vėl geriau sužaisti pavyko "ACME Europe" ekipai, kuriai pavyko pelnyti 18 taškų, o varžovai "ACME Distribution" pelnė 13 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu – (60:34), kurias užtikrintai laimėjo "ACME Europe" ekipa.

ACME Europe: Julius Vizgaitis – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Arnoldas Saldys – 13 tšk., Audrius Kmita – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

ACC Distribution: Justinas Krašauskas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Kundelis – 6 tšk. (25 atk. kam.), Žymantas Baušys – 5 tšk.

„ACME Grupės“ taurės nugalėtojais tapo „ACC Distribution“ komanda (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 11:18 val.)ACME Cup turnyro nugalėtojai ‒ ACC Distribution komanda (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 00:10 val.)DIENOS RUNGTYNĖS: „Senukai“ prieš „Autotoją“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 12:26 val.)„C“ lygos reitingas (IV): Netikėtos „United ‒ Alta Transportas“ ir „Akademijos“ nesekmės (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 13:19 val.)Kalėdinė „Nike“ dovana „Švyturio – KKL“ komandoms (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 13:38 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 aštuntfinalių apžvalga: „Didžioji“ taurė, kas žengs į TOP 8? (2015 balandžio 14 d., antradienis, 16:31 val.)„C“ lygos „Didžiosios“ taurės MVP lenktynės (IV) (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 17:01 val.)„C“ lygos, „Mažosios“ taurės šešioliktfinalio apžvalga (2016 vasario 26 d., penktadienis, 16:50 val.)DIENOS RUNGTYNĖS: „Omega“ prieš „Celsį“ (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 10:05 val.)„C“ lygos „Mažosios“ taurės atkrintamųjų prognozės: Kas ką? (2015 vasario 16 d., pirmadienis, 12:58 val.)