Jaunalietuvių sporto organizacija (Kaunas) vs Lietuvos geležinkeliai (Vilnius) (86:67)Draugiškos rungtynės » Draugiškos rungtynės
2013 lapkričio 23 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Lietuvos įmonių lygos čempionais tapo „Jaunalietuvių sporto organizacijos“ ekipa

2013 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 17:09 val., peržiūros: 1344

Šeštadienį, lapkričio 23 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko Lietuvos įmonių lygos didysis finalas, kuriame susitiko "Jaunalietuvių sporto organizacija“ ( Kaunas) ir "Lietuvos geležinkeliai" ( Vilnius). Jau nuo pat primųjų minučių "Jaunalietuvių sporto organizacija“ pradėjo įrodinėti , kad jie yra verti čempionų titulo, tačiau vilniečiai vis sugebėdavo prisivyti varžovus ir lipti jiems ant kulnų. Vis dėlto, antroje pusėje rungtynių stabiliau sužaidė kauniečiai, kurie palaužė varžovus ir iškovojo čempionų titulą, rezultatu – 86:67.

Rungtynes prasidėjo atkaklia kova taškas į tašką, tačiau po truputį pradėjo ryškėti "Jaunalietuvių sporto organizacijos“ pranašumas ir po S.Kochanenko tritaškio metimo kauniečiai įgijo 8 taškų pranašumą ( 20:12). Po minutės pertraukėlės "Lietuvos geležinkelio" ekipa vedama J.Mendus pradėjo vytis varžovus, bet kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė kauniečiai ir paskutinėmis sekundėmis sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 26:16.

Antrąjį ketvirtį "Lietuvos geležinkeliai" pradėjo "sausai" ir sugebėjo laimėti atkarpą 8:0 ir komandas skyrė tik du taškai ( 26:24). Po minutės pertraukėlės "Jaunalietuvių sporto organizacija“ sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir davė atasaką varžovams 9:0 atkarpa ir atstatė turėtą pranašumą. Toliau abiejų komandų žaidimas suletėjo, tačiau vilniečiai ataka po atakos pradėjo lipti ant kulnų varžovams, kol galiausia komandas skyrė tik 2 taškai. Likus žaisti apie tris minutes kauniečiams pavyko susikrauti 7 taškų pranašumą, bet "Lietuvos geležinkelių" ekipa nežadėjo taip lengvai nusileisti ir prieš pasibaigiant kėlinukui prisivijo varžovus iki dviejų taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką - 43:41.

Po ilgosios petraukos "Jaunalietuvių sporto organizacija“ pradėjo demonstruoti greitą krepšinį, kur tai jiems leido padidinti pranašumą iki 9 taškų ( 53:44), tačiau toliau kauniečiams sunkiai sekėsi stabdyti varžovus baudos aikštelejė, o tuo pasinaudoję vilniečiai realizuodavo baudos metimus ir sumažino skirtumą iki 4 taškų ( 53:49). Likus žaisti apie keturias minutes "Jaunalietuvių sporto organizacija“ pademonstravo puikų puolimą ir laimėjo atkarpą net 11:0, kur susikrovė 15 taškų pranašumą. Rezultatas - 64:59.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus kauniečiai toliau nestabdė apsukų ir padidino pranašumą iki 20 taškų ( 71:51). Vis dėlto "Lietuvos geležinkelių" ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir per keletą minučių prisivijo varžovus iki 12 taškų skirtumo ( 73:61). Likus žaisti apie keturias minutes visus taškus sudėliojo "Jaunalietuvių sporto organizacijos" tolimi tritaškiai metimai, kurie leido atstatyti 19 taškų pranašumą. Per likusį laiką kauniečiai išsaugojo sukauptą pranašumą ir iškovojo pergalę bei tapo čempionais. Galutinis rezultatas - 86:67.

Didžiojo finalo naudingiausiu žaidėju "Jaunalietuvių sporto organizacijos" tapo Kernius Ribauskas, o "Lietuvos geležinkelių" ekipoje tapo Jurij Hendus.

Po pergalės "Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipos treneris, V.Mikuckis, kalbėjo:" Šiandien buvome nusiteikę kovingiau ir padėjo jaunystė, greitis. Jie antroje pusėje pavargo ir metimus pradėjo nebepataikyti. Beto mūsų suoliukas buvo ilgesnis, kvapo buvo daug ir laimėjome."

Po pralaimėtų rungtynių "Lietuvos geležinkelių" komandos treneris, G.Puškorius, teigė:" Šiandien atvažiavome be savo starto penketo ir jų labai pritrūko. Kiti žaidėjai yra nepratę žaisti po tiek daug laiko. Du kėlinius dar sugebėjo priešintis, tačiau antroje pusėje pavargome, ir fizinis nuovargis atsirado. Beto buvome mažiau patyrę ir tokie pagrindiniai faktoriai buvo pralaimėjimo. Varžovų komanda buvo tikrai stipri ir norėdami nugalėti juos turėjo sužaisti sezono rungtynes tokia sudėtimi."

"Lietuvos Veteranų Krepšinio Lygos" (60+ metų) čempionais tapo Kauno "Žalgiriečiai" (2009 balandžio 25 d., šeštadienis, 15:28 val.)„Įmonių“ lygos reitingas (V): „Hidraulinių sistemų“ serija tęsiasi (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 17:13 val.)„Rind“ Įmonių lygos Mažosios taurė finalinis ketverto programa. Kviečiame dalyvauti! (Nominacijos) (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 11:43 val.) Europos vyrų krepšinio čempionato transliacijos Kaune „eSporto Bare“! (2013 rugpjūčio 20 d., antradienis, 15:37 val.)"Švyturio" - Kauno įmonių krepšinio lygos pirmenybių finalinio ketverto programa. Kviečiame žiūrovus! (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 11:36 val.)Įmonių lygos reitingas (I): Galingas „Vieningo Kauno“ startas (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 17:39 val.)„Įmonių“ lygos I-ojo diviziono „Final 4“ (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 10:22 val.)"Lietuvos Veteranų Krepšinio Lygos" (60+ metų) trečioji vieta atiteko Klaipėdos "Neptūniečiai" ekipai (2009 balandžio 25 d., šeštadienis, 14:34 val.)"Švyturio" - Kauno Įmonių krepšinio lygos pirmenybių finalinio ketverto programa. Kviečiame žiūrovus! (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 12:00 val.)Įmonių lygos reitingas (III): Liko vos keturios nepralaimėjusios komandos (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 15:00 val.)