KKM AISČIAI - 95 vs SKK KOMANDA (46:85)Dailioji lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2011 balandžio 13 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

Triuškinančiu 39 taškų skirtumu laimėjo "SKK komanda"

2011 balandžio 13 d., Trečiadienis, 23:02 val., peržiūros: 5421

Balandžio 13 dieną, 18.45 val., "Kauno sporto mokyklos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Dailiosios" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komandos KKM "Aisčiai – 95" ir "SKK komanda". Po nesunkios kovos, išsiveržuvios pirmajame kėlinyje ir iki varžybų pabaigos pirmavusios bei susikrovusios didžiulę net trisdešimt devynių taškų persvarą nugalėjo "SKK komanda" rezultatu [46:85].

Rungtynių pradžioje pirmąjį kamuolį atkovojo svečių, "SKK komanda" krepšininkės, tačiau jos neužbaigė pirmosios savo atakos pelnydamos taškų. O šeimininkės, KKM "Aisčiai – 95" krepšininkės, apsigynusios nuo priešininkių atakos atsakė joms pelnydamos pirmuosius savo taškus ir išsiverždamos į priekį. Tačiau labai trumpam. Svečių krepšininkės įsižaidė ir persvėrė rezultatą savo naudai bei pirmąjį kėlinuką laimėjo šešių taškų skirtumu. Antrajame kėlinuke šeimininkėsms labai sunkiai sekėsi surengti ir taškais pabaigti atakas, be to, jos visiškai pralošė kovą dėl atšokusių kamuolių, nes jų takovojo tik tris bei klydo daugiau nei du kartus dažniau, todėl svečių krepšininkės nesunkiai didino savo persvarą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [18:44].

Po ilgosios pertraukos rungtynės tęsėsi. Tačiau šiame kėlinuke šeimininkėms vis nesisekė pralaužti priešininkių gynybos ir vėl. Tiesa dabar jos pataikė daugiau metimų negu antrajame ketvirtyje, tačiau jos dažniau klydo, atkovojo mažiau kamuolių bei niekaip negalėdamos sustabdyti priešininkių leido joms didinti atitrūkimą. Prieš ketvirtajį kėlinuką šeimininkės atsilikinėjo trisdešimt šešiais taškais. Tik paskutiniajame kėlinuke svečių krepšininkėms atsipalaidavus šeimininkėms sekėsi geriau, todėl šį kėlinuką jos pralošė tik trijų taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu [46:85].

Po rungtynių nugalėtojų komandos trenerė sveikino varžoves ir linkėjo joms sėkmės tobulėjant.

KKM "Aisčiai – 95": Augusta Kievišaitė 11, Ugnė Siaurusevičiūtė 11 (12 atk. kamuolių), Ema Plentauskaitė 10 (6 išpr. pražangos).

"SKK komanda": Valdonė Sakalauskienė 27 (7 perimti kamuoliai, 7 išpr. pražangos), Daina Motiejūnienė 18 (6 perimti kamuoliai), Julija Šarkauskaitė 14, Živilė Petrauskienė 6 (13 atk. kamuolių).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

sirgaliai2011 balandžio 14 d., 12:17 val.

štai gražu mamos  dukras sudaužė

Triuškinanti "SKK Komandos" pergalė (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 20:22 val.)Po įtemptos dvikovos "SKK Komanda" nugalėjo "Jonavos TRIOBET SŠC" ekipą (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 19:09 val.)"KKM Aisčiai - 95" ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš "Tyla" ekipą (2011 vasario 19 d., šeštadienis, 16:26 val.)"Dailiojoje" lygoje trečią vietą iškovojo KKM "Aisčiai - 95" (2011 gegužės 10 d., antradienis, 22:38 val.) "KKM Aisčiai - 95" paskutinėmis minutėmis leido savo varžovėms pasiekti pergalę (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 22:34 val.)SKK "Komanda" be jokio vargo nugalėjo "KTU" ekipą (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 19:10 val.)"KKM Aisčiai - 95" merginos sutriuškino dar vienas varžoves (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 21:08 val.)"KKM Aisčiai - 95" merginos "Dailiojoje" lygoje startavo iškovodamos triuškinamą pergalę (2011 vasario 07 d., pirmadienis, 21:05 val.)"SKK Komanda" išsilaikė "Dailiosios lygos" karalienių soste dar vieneriems metams (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 21:55 val.)