KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (72:78)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 19 d., Pirmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al.35, Kaunas

"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" puikiai sužaisto pirmo kėlinuko dėka iškovojo pergalę

2012 kovo 19 d., Pirmadienis, 19:36 val., peržiūros: 2583

Pirmadienį kovo 19 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno technikos kolegija" ir svečių "Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" ekipų. Rungtynių pradžioje įspūdingai pasirodė svečiai ir su G.Bačiuliu priešakyje įgijo septyniolikos taškų pranašumą. Visus likusius kėlinukus laimėjo šeimininkai, tačiau to buvo per mažai, kad pasivyti varžovus. Nors paskutinėje rungtynių dalyje skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki šešių taškų, bet svečiai sugebėjo neleisti jo sumažinti dar labiau ir iškovoti pergalę rezultatu 72:78 (10:27, 20:15, 17:16, 25:20).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių šeimininkai pirmavo dviem taškais, tačiau ilgai netrukus "Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" ekipos krepšinikas G.Bačiulis pelnė septynis taškus iš eilės ir persverdamas rezultatą suteikė savo komandai keturių taškų pranašumą. Į tai "Kauno technikos kolegijos" žaidėjai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė svečių spurtas 9:0, leidęs jiems įgyti vienuolikos taškų persvarą. Toks skirtumas tarp komandų išsilaikė beveik iki kėlinuko pabaigos, kol svečiai surengė dar kelias sėkmingas atakas, kurių dėka po pirmo kėlinuko komandas skyrė septyniolika taškų. 10:27.

Nors antrojo kėlinuko pradžioje svečiai įgijo aštuoniolikos taškų pranašumą, tačiau netrukus "Kauno techniko kolegijos" krepšininkai surengė spurtą 7:0, kurio dėka sumažino atsilikimą iki vienuolikos taškų. Į tai "Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" žaidėjai atsakė keturiais taškais iš eilės. Kiek vėliau šeimininkai pataikė tolimą metimą, po kurio sekė aštuonių svečių taškai iš eilės. Aikštės šeimininkai neliko stovėti vietoje ir netrukus surengė spurtą 8:0, kuris truki iki ilgosios pertraukos pradžios ir leido jiems sumažinti deficitą iki dvylikos taškų. 30:42.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų buvo kiek vangokas ir paremtas pražangomis. Praėjus šiek tiek laiko svečių krepšininkai padidino pranašumą iki penkiolikos taškų. Toliau abi ekipos žaidė apylygiai ir vienodai sėkmingai keitėsi rezultatyviomis atakomis ir įpusėjus ketvirčiui skirtumas tarp komandų buvo šešiolika taškų. Kiek vėliau "Kauno technikos kolegijos" žaidėjai pelnė keturis taškus iš eilės, kurių dėka sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų. Į tai aikštės šeimininkų varžovai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar penki iš eilės "Kauno technikos kolegijos" taškai. Svečiai dar spėjo įmesti du taškus ir prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė vienuolika taškų. 47:58.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje šeimininkai sumažino atsilikimą iki devynių taškų. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir skirtumas tarp jų išliko devyni taškai. Toliau šeimininkai truputį priartėjo, tačiau taiklus G.Bačiulio tolimas metimas sugrąžino "Rokų keramikai & kroviniupervezimas.lt" devynių taškų pranašumą. "Kauno technikos kolegijos" žaidėjai neliko pėsti ir taip pat pataikė tritaškį metimą, tačiau iškart po to svečiai padidino savo pranašumą iki dešimties taškų. Skirtumas tarp komandų buvo išaugęs ir iki dvylikos taškų, tačiau aikštės šeimininkai buvo atkaklūs ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, tačiau pergalės jiems iškovoti nepavyko ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 72:78.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Andrius Čekanauskas sakė : "Pergalę lėmė didesnis meistriškumas, patirtis ir noras nugalėti". Kodėl rungtynių pabaigos vos nepaleidote? : " Sunku pasakyti dabar. Varžovai tikrai nėra silpni ir jie kovojo iki galo, o mes po sėkmingo pirmojo kėlinuko patikėjome pergale, todėl pritrūko šiek tiek nusiteikimo".

"Kauno technikos kolegija" : H.Gasiūnas 18, M.Dirgėla 16 (6 per.kam.), D.Podžiūnas 12, M.Židanavičius 10 taškų.

"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" :
G.Bačiulis 33 (37 naud.), E.Jančauskas 18 (11 atk.kam.), A.Čekanauskas 12 (11 atk.kam.), K.Rainys 10 (6 rez.perd.) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

zalias_kraujas2012 kovo 19 d., 12:34 val.

zodis  my bad

Kiesa+2012 kovo 19 d., 12:02 val.

Pažiurekit i data pirmo komentaro,kada raše,čia jau senos naujienos.

zalias_kraujas2012 kovo 19 d., 11:11 val.

ka ten dazo jei jau viskas isdazyta?

"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:07 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:24 val.)"Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą ir žengia į ketvirfinalį (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 00:07 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“ (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:28 val.)