KK PERSVARA vs LEGATAS (88:61)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 24 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

"KK Persvara" įveikė "Legato" pasipriešinimą

2011 lapkričio 24 d., Ketvirtadienis, 21:54 val., peržiūros: 2795

Ketvirtadienį(11.24), Ąžuolo vid. m-klos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi D pogrupio komandos, „KK Persvara“ (šeimininkai) ir „Legatas“ (svečiai) ekipos. Gerai sužaidę antrą varžybų pusę, pergalę šventė aikštelės šeimininkai. Varžybų rezultatas – 88:61 (29:16, 12:23, 23:6, 24:16).

Pirmajame kėlinuke savo pranašumą įrodė aikštelės šeiminkai. Jie kur kas sėkmingiau rezgė atakas bei gerai gynėsi. Jų varžovai taip pat puolė pakankamai neblogai, tačiau jiems sunkiai sekėsi gintis. Rezultatas po kėliuko – 29:16.

Antrame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojom, jau aikštelės šeimininkai sunkiau rado kelią link varžovų krepšio. Svečiams pavyko gerokai sumažinti skirtumą ir palikti intrigą antrai rungtymių daliai. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 41:39.

Trečiajame kėlinuke vos 6 taškus surinkę svečiai atidavė pergalę savo varžovams, kurie šiame kėlinuke įmetė 23 ir padidinio savo persvarą iki triuškinamos. Rezultatas po ketvirčio – 64:45.

Ketvirtajame kėlinuke skirtumas dar labiau išaugo, tiesa svečiams dabar jau pavyko surinkti daugiau taškų negu per trečią kėlinuką, tačiau to nebuvo gana. Taigi rezultatas po varžybų – 88:61.

Po varžybų "KK Persvara" komandos treneris, Marius Marčenkovas sakė: "Pirmiausiai norime pasveikinti varžovus už kovingą žaidimą. Mes nesitikėjome tokio jų pasipriešinimo, ypač tokio, kokio sulaukėme antrajame kėlinuke. Galbūt buvome juos nuvertinę, tačiau vėliau susiėme ir iškovojome pergalę".

"Legatas" žaidėjęs, Andrius Stankūnas sakė: " Visų pirma, tai mums pritrūko atasrginių žaidėjų suolelio. Buvome tik šešiese ir sugebėjome sužaisti tik vieną gerą kėlinuką. Tačiau, kai susirinksime visi manau, kad galime įveikti šitą komandą."

Rezultayviausi žaidėjai: "KK Persvara" - Juozas Kajokas tšk., Marius Satkevičius 17 tšk., Nerijus Mockus 10 tšk.

"Legatas" - Darius Vaičekauskas 20 tšk., Arūnas Paulius 11 tšk., Erikas Biržys 11 tšk., Tadas Adamonis 11 tšk.

Po atkaklios kovos "Žali bananai" įveikė "Legato" ekipą (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:06 val.)"KK Persvara" tik po sunkios kovos palaužė "One nuotykių parką" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 20:59 val.)"KK Persvara" susidorojo su "BC Gazuotas pienas" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:05 val.)KK Persvara lengvai nugalėjo "Simple" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)KK "Persvara" be didesnių sunkumų nugalėjo "Kauno Liberalus" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Sporto Manija & Amici Pizza“ įveikė "Legatas" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:07 val.)Be pralaimėjimų žengusi KK "Persvara" krito prieš "Farada" (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)"Rykliai" ir antrą kartą lengvai įveikė "Persvarą" (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" nesunkiai įveikė "Persvarą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)"Žali bananai" iškovojo svarbią pergalę, svečiuose įveikę "Legatą" (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 17:05 val.)