ROBOTUKŲ ARMIJA vs KAUNO RAMI (79:60)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 25 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Robotukų armija" pateko į "C" lygos "Iššūkio" pusfinalį

2012 balandžio 26 d., Ketvirtadienis, 00:51 val., peržiūros: 3413

2012 m. balandžio 25 dienos vakarą C lygos atkrintamosiose ketvirtfinalio varžybose (namuose) "ROBOTUKŲ ARMIJA" nugalėjo "KAUNO RAMI". Rungtynes vykusias visiškai be intrigos lengvai laimėjo Robotukų Armija – 79:60 (25:12, 17:13, 22:17, 15:18)

Rungtynes sėkmingai pradėjo "Robotukai". Sužaidus 5 minutes – 14:3 priekyje šeimininkai. Keturis taškus be atsako pelnė Rami, o penkiais atsakė Robotukai, po minutės pertraukėlės dvitaškį pelnė Šarūnas Petraitis ir sumažino deficitą iki 10 taškų – 19:9. Kėlinį geriau užbaigė Robotukai ir po pirmo ketvirčio 25:12.

Antrame kėlinyje, komandos keitėsi ataka į ataką. Į kiekvieną Robotukų ataką, Rami atsakė tokia pačia ir sužaidus [usę kėlinio komandos pelnė po dešimt taškų. Kėlinį sėkmingiau pabaigė Robotukai ir po dviejų kėlinių – 42:25.

Trečią kėlinį 8:3 pradėjo Robotukai – 50:28. Atkarpa 7:6 atsakė Robotukai ir skirtumas tapo jau – 57:34. Šešis taškus be atsako pelnė Rami ir šiek tiek sutirpdė skirtumą. Kėlinį geriau baigė šeimininkai ir po trijų kėlinių – 64:42.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir Robotukų Armija nesunkiai žengė į pusfinalį laimėję serija 2:0, o šias rungtynes – 79:60.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – Na taškus pelnėm beveik visi, aišku biški gaila kad teks dar kartą nuomotis šitą salę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Karolis Meiliūnas (39, 42 naud. bal., 5 rez. perd., 5 išpr. pr.), Arūnas Eitutis (20), Nedas Kundrotas (8) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Oskaras Gelžinis (19, 29 naud. bal., 15 atk. kam.), Tomas Petrošius (14, 5 išpr. pr.), Šarūnas Petraitis (9, 11 atk. kam., 6 rez. perd.) taškai.

Paskutiniai komentarai (3 iš 29)

Anonimas2012 balandžio 28 d., 11:06 val.

Ramunas tai cia nauja kokios nors kuriamos muilo operos zvaigzde?

Anonimas2012 balandžio 28 d., 06:33 val.

ka cia oskarai svaiksti?niekas jam net neskambina ir neskambins,patys zaidejai nenori,kad lostu

lyncaz2012 balandžio 28 d., 00:38 val.

Tai, blia, bust as Ramūnas ar nebus? nežinau ar eit į top sportą ar ne, nafig nervuojat...

"Robotukų Armija" žengė į C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Robotukų Armija" antrą kartą palaužė "Nebajerį" ir pateko į "Iššukio" taurės ketvirtfinalį (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 16:27 val.)"Robotukų Armija" pasiekė nelengvą pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:11 val.)"Robotukų Armija" lemtingu momentu sugebėjo atsitiesti ir po pratęsimo iškovojo "C" lygos "Iššūkio" taurės čempionų vardus (2012 gegužės 26 d., šeštadienis, 18:21 val.)"Robotukų Armija" po atkaklios kovos palaužė "KMAIK & Brevitrą" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 13:47 val.)"Robotukų Armija" šventė pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Robotukų Armija" palaužė "Kauno NTI - PN" pasipriešinimą (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Robotukų Armija" palaužė "Vaišvydavą" ir išsiveržė serijoje 1-0 (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Robotukų armijai" pavyko atsilaikyti prieš "Maybe" (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 19:22 val.)"Robotukų Armija" be didesnių pastangų susidorojo su "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:59 val.)