NEBAJERIS vs ŠERNAI (65:61)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 26 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

"Nebajeris" pasiekė pirmą pergalę

2011 lapkričio 26 d., Šeštadienis, 20:38 val., peržiūros: 3406

Šeštadienį(11.26), Eigulių pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko ""Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi E pogrupio komandos, „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „Šernai“ (svečiai) ekipos. Po įtemptų ir sunkių varžybų, pirmąją pergalę šiame sezone šventė šeimininkų komanda. Varžybų rezultatas – 65:61(18:23, 22:13, 10:12, 15:13).

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo svečių komanda, kuri sužaidus kelias minutes pirmavo 9:3, tačiau kėliniui įpusėjus žaidimas išsilygino ir abi komandos žaidė taškas į tašką. Tik kėlinuko pabaigoje, pelnę 5 taškus be atsako, persvarą įgijo svečių komanda. Rezultatas po kėliuko – 18:23.

Antrame kėlinyje svečiams pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą, tačiau vėliau šeimininkai sugebėjo ne tik pasivyti savo varžovus, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 40:36.

Trečiame ketvirtyje vyko lygi kova, taškas į tašką. Abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir jos darė daug klaidų bei metė daug baudų metimų, tiesa dauguma jų buvo netaiklūs. Rezultatas po ketvirčio – 50:48.

Ketvirtajame kėlinuke vyko arši ir lemiama kova dėl pergalės. Nors šeimininkams kėlinuko eigoje buvo pavykę įgyti 7 taškų pranašumą, tai dar nebuvo pabaiga. Svečių komanda pakilo į lemiamą šturmą, spaudė savo varžovus per visą aikštę ir perėmė kelis svarbius kamuolius, pelnė lengvus taškus ir sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje šeimininkus išgelbėjo taiklūs jų baudų metimai bei netaiklus varžovų tritaškis. Taigi rezultatas po varžybų – 65:61.

Po varžybų "Nebajeris" komandos treneris, Povilas Butkevičius sakė: "Kaip ir žadėjom praeitą kartą, šiandien pasigavom vienus varžovus. Atsigaunam po traumų. Po truputį įsivažiuojam, atsiranda tarpusavio ryšys. Toliau stengsimės šioje lygoje kovoti dėl pergalių bei kažką pasiekti, nes žaidėjams norisi ne tik žaisti, bet ir laimėti".

„Šernai“ komandos treneris, Andrius Lapinskas sakė: „Sunkiai užpuolėm pabaigoje, nesisekė antroje pusėje pulti. Tritaškiai nekrito, lipom į medį. Nesisekė. Taip ir paleidom pabaigą, pralošėm nervų karą.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Nebajeris" – Aivaras Ignotas 19 tšk., Aismantas Zasas 17 tšk., Povilas Butkevičius 12 tšk.

"Šernai" – Kęstutis Žarnauskas 11 tšk., Andrius Zigmantavičius 11 tšk., Marius Djačenko 11 tšk.

"Nebajeris" iškovojo labai sunkią pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 23:25 val.)"Nebajeris" įveikė BC "Liuksą" (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 16:20 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)"Nebajeris" nesunkiai įveikė "Partizanus" (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 16:09 val.)"Šernai" išlaikė pergalę savo rankose (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 15:34 val.)"BC Studentai" iškovojo sunkią pergalę (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 17:48 val.)"Šernai" patyrė pralaimėjimą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 22:59 val.)"Šernai" antrą etapą pradėjo pergale (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 19:15 val.)"Nebajeris" tik paskutinę minutę palaužė "Medaus pirklius & Dice" ekipą (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 20:50 val.)"Nebajeris" tik antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš "Medaus pirklių & dice" ekipą (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 21:42 val.)